ללא תמונה
ללא תמונה

 

הקניה הטובה ביותר לטבעות אירוסין ויהלומים


מחירי יהלומים וטבעות אירוסין - מהיצרן לצרכן

יצרני יהלומים שיושבים אנחנו בבורסת היהלומים הישראלית. אנחנו קונים את היהלומים כגלם ומלטשים אותו בעצמינו. אנחנו מפקחים על כל תהליך היצור של היהלומים , ודואגים לבקרה קפדנית במיוחד.

היהלומים הגולמים והבאתם בליטוש ישירות אליך, אנחנו למעשה מבטלים את כל המתווכים באמצע כגון יבואנים, סוחרים, חנויות וכו ', וכתוצאה מכך לנו יש את האפשרות למכור היהלומים המלוטשים ואת טבעות האירוסין המשובצות ביהלומים , במחירים הטובים ביותר וחסרי תחרות .

את לנו ידע יש נרחב, הניסיון ומורשת ארוכת שנים בעסקי היהלומים, הנותנים לנו את היתרון שמאפשר לנו להציע מחירים נמוכים ללא תחרות .

 

גמולוגיות מהמכונים הטובים תעודות בעולם
בתום תהליך ליטוש היהלומים, אנחנו שולחים את היהלומים למעבדות גמולוגיות בינלאומיות מוסמכות.

נבדקים ידי גמולוגים היהלומים מוסמכים, ולבסוף מנפיקים ליהלומים  תעודות גמולוגית . התעודה הגמולוגית היא התעודת זהות של היהלום וכל הנתונים של היהלום מצויינים על גבי התעודה.

כן כמו,  זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שהיהלום הספציפי שהזמנת, הוא אכן היהלום שקיבלת .

 כל טבעות האירוסין שלנו נמכרות בצמוד לתעודות גמולוגיות בינלאומיות


אחריות ואמינות

ספינקס מנוהלת על דיימונד ידי חבר בורסת היהלומים, והוא בעל ותק של מעל בענף היהלומים 30 שנה. חברי הבורסה ידועים באמינותם והגינותם. בכדי לקבל חברות בבורסת היהלומים בישראל, צריך לנהוג באתיקה ולעמוד בחוקים שאותם קובעת בורסת היהלומים.

 

 

 30  ימי החזרה מובטחים

אנחנו בדיימונד ספינקס רוצים לוודא שאתה שמח ומרוצה מקנייתך ומטבעת האירוסין אותה בחרת. לכן, אם מכל סיבה שהיא, אינך מעוניין בטבעת היהלומים שרכשת, פשוט החזר אותה אלינו ואנחנו נחזיר לך את כספך (למעט דמי טיפול ומשלוח).  אנחנו גם מודעים שרוב לעבודה  טבעות האירוסין  נקנות כהפתעה לבת הזוג, ולא תמיד אפשר לקלוע במדויק לטעמה של האשה, לכן אנחנו נותנים לכם את האפשרות לבוא ולהחליף את טבעת האירוסין שרכשתם אצלינו תוך 30 יום. 

 

תכשיטי יהלומים באיכות מצויינת

טבעות האירוסין ותכשיטי כל היהלומים שלנו הם מזהב  והם עוברים בקרה קפדנית אחרי תהליך שיבוץ היהלומים.  אנחנו עובדים עם מיטב יצרני התכשיטים בתעשיה, מה שמבטיח לכם תכשיט יהלומים באיכות גימור מעולה, ומחירים מהנמוכים בשוק.

 

מקצועיות אנחנו מוכרים, קונים ומלטשים יהלומי גלם ליהלומים יפיפיים במקצוענות ובאיכות הגבוהה ביותר .      

שלנו מדבר בעד הנסיון עצמו. כאן בבורסת היהלומים התחרות היא עצומה ויום יומית, מה שמשאיר אותנו על קצות האצבעות ומכריח אותנו להיות ערים לכל שינוי וחידוש בענף ובשוק היהלומים .

יהלומים הוא חיינו ליטוש וזה מה  שאנחנו  עושים הכי  טוב . אתה, הצרכן, יכול רק להרוויח מכך .

כן כמו, העובדה שאנחנו בקשר עם סוחרי יהלומים בכל העולם, מאפשר לנו להשיג בשבילכם כמעט כל יהלום שתרצו. אנחנו עובדים בצמוד לתכשיטיני היהלומים בארץ, ומעודכנים בכל המודלים החדשים של טבעות האירוסין, ודואגים לעדכן את מלאי טבעות האירוסין שלנו באופן רציף.

 

עזרה והדרכה מקצועית

הגמולוגים  המנוסים שלנו עומדים לשירותך בדוא"ל    info@diamondsphinx.com  או על בטלפון 03-6130046- כדי לעזור לך את למצוא היהלום הטוב ביותר בשבילך .  

נשמח לעזור לך למצוא את היהלום המושלם לטבעת האירוסין.
 

כעת, כאשר אתה מצויד בידע ובהבנה, שנשאר מה זה לך את לעשות לבחור תכשיט היהלום ואת היהלום המתאים ביותר בשבילך. במנוע השתמש  חיפוש היהלומים המהיר  שלנו או  המתקדם  כדי למצוא את שלך היהלום .וכנס לקולקצית  טבעות האירוסין  שלנו לבחור את שלך

 

נשארה לכם שאלה אם לא פתורה לגבי דיימונד ספינקס כנסו ל שאלות הנפוצות על דיימונד ספינקס , ואולי תמצאו שם את התשובה שלכם  


 

 

חשיבות מקום הקניה של טבעות האירוסין (מידע על טבעות אירוסין)

מקום בו תרכשו את טבעת האירוסין שלכם ימשיך ללוות אתכם בהמשך, גם אחרי החתונה. מעבר לעובדה שמקום הקניה של טבעת האירוסין שלכם משפיע באופן ישיר על מחיר היהלום שבטבעת האירוסין (קניה מיצרן תמיד תהיה זולה יותר), חושב מאד לבחור מקום שיתן לכם שירות גם בעתיד - ניקוי טבעת האירוסין, חידוש, שינוי מידה של הטבעת אחריות על טבעת האירוסין ועוד...
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות