ללא תמונה
ללא תמונה

 דיימונד ספינקס - אתם בידיים טובות

דיימונד ספינקס ממוקמת בתוך מגדלי בורסת היהלומים הישראלית.

  הבעלים של דיימונד ספינקס מייצר יהלומים ובעל נסיון בענף היהלומים כבר מעל ל -30 הוא חבר מכובד ופעיל  בבורסת היהלומים הישראלית.

 


הזכות להיות חבר בבורסת היהלומים הישראלית מקנה לך הכרה בינלאומית ורשיון לסחר ביהלומים בכל מרכזי הסחר ביהלומים המפוזרים בעולם. חברי  הבורסה כפופים לחוקי המסחר וההגינות הנוקשים של הבורסה. חברי בורסת היהלומים ידועים באמינותם, ולרכוש מחבר הבורסה יהלום או תכשיט יהלום , הינה רכישה בטוחה קניה מחבר בורסה היא קניה שאינה מוטלת בספק, כיוון שחברי בורסה ידועים באמינותם ומיקצועיותם בכל העולם.

 

אנו מייבאים מכל העולם את יהלומי הגלם הטובים ביותר ומלטשים אותם ליהלומים מוגמרים בטכניקות החדישות והטובות ביותר שיש, על ידי אנשי המקצוע המצטינים ביותר בענף היהלומים. אנו יכולים בדרך זו להציע לכם באתרינו מגוון גדול של יהלומים מהרמה הטובה ביותר, ישירות מהבורסה ובמחירים אטרקטיבים והטובים בשוק,  ללא פערי תיווך - מהיצרן לצרכן.

 

ליטוש יהלומים


מכונת ליטוש יהלומים
 

 

כל היהלומים שנמכרים בדיימונד ספינקס נבחנים על ידי גמולוגים מומחים כדי להבטיח את איכותם. אנו שולחים את היהלומים למעבדות גמולוגיות עצמאיות ומכובדות בעולם. בוחנים היהלום את שם לו ומנפיקים  תעודה גמולוגית  רישמית ובינלאומית, המציינת את דירוג היהלום ותכונותיו. רכישת יהלום אצלינו מלווה בקבלת התעודה הגמולוגית שלו .

 

מיון יהלומים

 מיון יהלומים על ידי גמולוג מומחה 

התכשיטים  שאנו מציעים בדיימונד ספינקס מועצבים עם לב הרבה תשומת ואהבה. מלבד הדגמים של טבעות האירוסין שמופיעים באתרינו, אנו מציעים תצוגה גדולה ודגמים בלעדיים במשרדינו. טבעות האירוסין שלנו מושאר התכשיטים מושבצים על ידי מיטב הצורפים בתעשיה. כל תכשיטי היהלומים וטבעות האירוסין עוברים בדיקת איכות קפדנית אחרי שיבוצם. אנחנו בדיימונד ספינקס מאמינים שידע זה כוח, לכן אנו מציעים לכם את  מרכז המידע העשיר  שלנו, בו תמצאו מאמרים שיענו על הרבה משאלותיכם, ויעניקו לכם מידע. אתם מוזמנים  ליצור קשר  בטלפון או במייל עם שאלה כל, וכמובן להגיע למשרדינו לפגישת יעוץ עם מומחה . ולהתרשם ממגוון הטבעות גמולוגי יהלומים שלנו אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך: מבחירת התכשיט הנחשק ועד להתאמת היהלום הרצוי. בצורת עבודה הזו אנו מציעים ללקוחותינו גמישות רבה בתקציב.

 

בורסת היהלומים הישראלית

 בורסת היהלומים הישראלית 

שאלות נפוצות על דיימונד ספינקס (מידע על טבעות אירוסין)

כל התשובות לגבי דיימונד ספינקס כמו למשל:
1. מה הנסיון שלכם עם יהלומים וטבעות אירוסין?

2. מה מדיניות ההחזרה וההחלפה שלכם לגבי טבעות אירוסין?

3. האם אפשר לעשות תיקון למידה של טבעת האירוסין אחרי הרכישה?

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות