ללא תמונה
ללא תמונה

האם לקנות את טבעת האירוסין ביחד עם בת הזוג?

news 1 מאמרים

 

ישנם גברים שמתלבטים לקחת עימם את החברה לחנויות של טבעות האירוסין ולבחור טבעת יהלום יחד, או לשמור את הענין בסוד.

זו התלבטות לגיטימית לגמרי, כיוון שמצד אחד יש את נושא ההפתעה: אין כמו הרגע שבו אתה שולף את הקופסא של טבעת האירוסין, שואל את השאלה :"התינשאי לי?", ומראה לה את טבעת היהלום שבחרת.

מצד שני: אם מדובר על טבעת יהלומים שהיא תענוד כל חייה על האצבע, אולי כדי ללכת יחד איתה לראות טבעות אירוסין, ולבחור מתוך מגוון הטבעות והיהלומים.

אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת, זה מאד תלוי בבחורה עצמה ובזוגיות שלכם.

לפניך כמה נקודות למחשבה, שאולי יעזרו לך להחליט האם לשתף את בת זוגתך במסע חיפוש של טבעות האירוסין:

 

1. האם התקציב שלך מצומצם מאד לקנית טבעת אירוסין?
האם תרצה שהיא תהיה איתך בזמן שאתה אומר למוכר של טבעות האירוסין שימצא לך משהו יותר זול?

אם אתם פתוחים בכל מה שקשור לכספים, אז נושא של עלות טבעת האירוסין לא צריכה להוות לך בעיה, ואתה יכול ללכת יחד איתה לחנויות ולראות כמה טבעות אירוסין שאתם רוצים. אם אתה מעדיף להסתיר ממנה כמה השקעת בטבעת האירוסין, עדיף שתלך לבד.

2. האם לבת זוגתך יש טעם יחודי משלה? אם חברה שלך אוהבת דברים מסוגננים, והיא מאד פרפקציוניסטית בכל מה שקשור לאופנה ותכשיטים? במקרה כזה כדאי שתשתף אותה בחיפוש אחרי טבעות אירוסין, כדי שהיא תוכל לבחור טבעת יהלומים לטעמה.

לעומת זאת אם אהובתך טבעות יהלום קלאסיות, ואתה יודע בדיוק מה הסגנון שלה, או יכול לברר את זה עם חברותיה, אז אתה יכול ללכת לבד לקנות את טבעת האירוסין.

3. נהוג לחשוב שכל בחורה תאהב לקבל טבעת יהלום בהפתעה. אז נכון שאף בחורה לא תחמיץ פנים למראה טבעת אירוסין מקושטת ביהלומים, אבל יש בחורות שלא מקבלות הפתעות בטוב, גם אם ההפתעה היא הצעת נישואין שמלווה בטבעת יהלום מרהיבה.

אתה צריך להכיר את הבת זוג שלך מספיק טוב בשביל לדעת האם כדאי להתייעץ איתה לפני ההצעה לגבי נושא טבעות האירוסין.

יש מצב שאחרי שתספר לה שאתה רוצה לקנות לה טבעת יהלום לשם הצעת נישואין, היא תשמח ותגיד לך שהיא רוצה שאתה תהיה זה שיבחר לה את טבעת האירוסין, אבל תמיד טוב לשאול במקרים כאלו.

4. האם כבר דיברתם כמה וכמה פעמים את נושא טבעת האירוסין? לשניכם ברור איזו טבעת יהלום תהיה בדיוק טבעת האירוסין שלה? אז בד"כ במקרים כאלו רצוי לקחת את הבחורה יחד איתך לבחור טבעת אירוסין, כדאי שתהיה שותפה לחווית של חיפוש הטבעת המושלמת בתוך כל מלאי טבעות האירוסין.

5. אתם אוהבים לעשות קניות יחד? בדרך כלל שאתם יוצאים לקנות בגדים זה נעשה ביחד? זה מעין בילוי משותף שלכם? אז כנראה שגם קנית טבעת אירוסין ביחד תהיה רומנטית אצלכם.

בשורה התחתונה זיכרו – רוב הבחורות יעדיפו לקבל טבעת אירוסין בהפתעה, גם אם זה אומר שאולי אחרי זה הן יחליפו אותה למשהו שיקלע לטעמן, אז אם אתה ממש לא יודע מה לעשות, לך על הצד הבטוח וצא לקנות לחפש טבעות אירוסין. תהיה בטוח שהמוכרות בחנויות של טבעות האירוסין יוכלו להגיש לך עזרה נהדרת בנושא.

מאד חשוב כשאתה מסתובב בין החנויות של טבעות האירוסין לברר בכל חנות מה מדיניות ההחזרה וההחלפה של טבעות האירוסין אצלהם.

 

טבעת אירוסין

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות