ללא תמונה
ללא תמונה

זהב צהוב או לבן לטבעת האירוסין שלכם

news 1 מאמרים

 

בשוק טבעות האירוסין, ישנם דגמים רבים של טבעות יהלומים.

בעבר היו מספר דוגמאות בסיסיות של טבעות יהלומים, שמהם הייתם יכולים לבחור את טבעת האירוסין שלכם, אבל מאז ששוק טבעות האירוסין התרחב, אפשר למצוא היום מאות מודלים של טבעות יהלומים שיכולות לשמש כטבעות אירוסין.

 

אחת ההתלבטויות הראשוניות שניגשים לרכוש טבעת אירוסין, היא איזה צבע זהב כדאי לרכוש לטבעת אירוסין שלכם. האם זו תהיה טבעת יהלום בזהב לבן או מזהב צהוב. נכון שיש גם תכשיטים מזהב אדום, אבל צבע זה של זהב לא נפוץ בין תכשיטי היהלומים שנרכשים בישראל.

 

נכון להיום רוב טבעות האירוסין שנרכשות הן מזהב לבן, אולם בשנים האחרונות הזהב הצהוב עושה קמבק לתוך שוק טבעות היהלומים וטבעות האירוסין.

 

היתרון של טבעת אירוסין מזהב לבן: היהלומים בטבעת אירוסין מזהב לבן היא שהיהלומים משתלבים יפה בצבע הכסוף של הטבעת (בהנחה שאנחנו מדברים על יהלומים לבנים).

טבעות אירוסין מזהב לבן יתאימו לרוב גווני העור של הבחורות. גם לבהירות עור וגם לכהות עור.

חשוב לציין שאין דבר כזה זהב לבן בטבע. טבעות האירוסין שאתם רואים במראה הכסוף שלהם עשויות למעשה מזהב צהבהב שצופה בסוג של סגסוגת שנותנת לטבעות היהלומים את המראה הלבן שלהם.

 

היתרונות של טבעת אירוסין מזהב צהוב: דבר ראשון הוא שזהב צהוב הוא הצבע הטיבעי של הזהב בטבע.

יש אומרים שדווקא טבעות אירוסין מזהב צהוב עושות יותר חסד ליהלומים שמשובצים בו מכיוון שהקונטרסט בין הצהוב של הטבעת ללבן של היהלומים, נותן ליהלומים מראה יותר זוהר.

בנוסף, בטבעת אירוסין מזהב צהוב, תוכלו לבחורצבע נמוך ליהלום המרכזי, מה שיחסוך לכם בכסף, וזה בגלל שהטבע הצהוב של טבעת האירוסין "יבלע" את הגוון הצהבהב של היהלום המרכזי.

 

מעבר לעובדות שצויינו פה לגבי טבעות יהלומים מזהב צהוב או זהב לבן, בחירת צבעה של טבעת האירוסין תלויה לחלוטין בטעמה של האישה בתכשיטי יהלומים. יש נשים שמעדיפות באופן מוהבק טבעות יהלומים מזהב צהוב או ההפך.

נשים שעונדות ביום יום תכשיטים, כבר גיבשו לעצמן את הטעם שלהן בצבע של תכשיטים, ורוב הסיכויים שהן יעדיפו את טבעת האירוסין שלהן בצבע הזהב שהן רגילות לו. לכן, אם אתה הולך לרכוש את טבעת האירוסין בהפתעה, בדוק לפני זה את צבע הזהב של התכשיטים של חברה שלך, וככה תוכל לדעת מה תהיה העדפה שלה לגבי הצבע של טבעת האירוסין שלה.

עוד המלצה לפני שנגשים לחנויות של טבעות אירוסין זה להתייעץ עם החברות שלה ועם הקרובות משפחה שלה לגבי טבעת האירוסין שהיא תעדיף.

   טבעת אירוסין מיוחדת    טבעת אירוסין מיוחדת

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות