ללא תמונה
ללא תמונה

קניית טבעת אירוסין עם יהלום חופשי

news 1 מאמרים

 

 

כאתם יוצאים לקנות טבעות אירוסין, או כל תכשיט יהלומים אחר, בדרך כלל אתם רואים את התכשיט המוגמר, כלומר – היהלומים כבר משובצים בתוך הזהב.

כמובן שיש יתרון בלראות תכשיט מוגמר ומשובץ ביהלום, באופן הזה אם התכשיט מוצא חן בעינכם אתם יכולים כבר באותו הרגע לרכוש אותו ולצאת איתו מהחנות.

אצלינו בדיימונד ספינקס, בהיותינו יהלומנים, אנחנו מאמנים שחשוב לראות את היהלום חופשי, לא משובץ, לפני הרכישה של טבעת האירוסין. אנחנו מאמינים בחשיפה מלאה של המוצר שלנו, לפני שאתם יוצאים איתו.

יתרונות רכישת יהלום לפני שיבוץ:

כשאתם רואים את היהלום חופשי, אתם נחשפים ליהלום כולו. בצורה הזו יש לכם את האינדיקציה הכי נכונה לגבי הצבע של היהלום, נקיונו, והאש שהוא מוציא (איכות הליטוש של היהלום). כאשר היהלום משובץ בתוך הזהב, כל האלמנטים האלו יכולים להתעמם. למשל – אם היהלום משובץ בזהב צהוב, אז הצבע של הזהב הצהוב משליך על היהלום, ובכך אי אפשר לדעת עד כמה הגוון של הצבע של היהלום נראה באמת.

עוד דוגמא היא לגבי הנקיון – ישנם דרכים לשבץ את היהלום בטבעת האירוסין בכך שהשיניים של הטבעת מסתירות את הפגם של היהלום. אין בכך כל דבר רע, וזה אפילו מומלץ במעמד השיבוץ, אבל כשאתם מקבלים את היהלום כבר משובץ בטבעת, אתם לא נחשפים לפגמים האמיתיים שלו.

בדיימונד ספינקס אנחנו מראים לכם את היהלומים לפני השיבוץ, אנחנו לא מייפים אותם בשום דרך, לא מסתירים מכם שום דבר. אנחנו לא משתמשים בתאורה מיוחדת שתגרום ליהלום לנצוץ באופן מיוחד. אנחנו מציגים לכם את היהלומים וטבעות האירוסין בשיא מעורמיהם, כי אנחנו מאמינה בחשיפה מלאה, ואין לנו מה להסתיר. את היהלומים שלנו אתם רואים בתנאים שבהם סוחרים ביהלומים – תחת תאורה הנקראת "תאורת יום" שמבליטה את כל מה שצריך לדעת על היהלום לפני רכישתו.

תחשבו כמה לא כיף זה לגלות אחרי הרכישה שהטבעת שקניתם נראת טוב רק באור מיוחד, או שבשמש אין ליהלום את האש המוכרת כיוון שהליטוש אינו טוב.

נכון שבקנית יהלום עם תעודה גמולוגית אתם מודעים לכל הנתונים של היהלום, אבל בסופו של דבר אתם לא עונדים את התעודה הגמולוגית על האצבע, אלא את טבעת האירוסין, ולכן בנוסף לכל הנתונים היבשים, הכי חשוב בסופו של דבר איך התכשיט נראה לעין.

טבעת אירוסין עם יהלום

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות