ללא תמונה
ללא תמונה

מידע על צמידי יהלומים

news 3 מאמרים

 

צמידי יהלומים הם מתנה מושלמת לכל אישה. אפשר לרכוש כמתנה ליומולדת, ללידה ואפילו לכלה המיועדת. צמיד יהלומים זה הקישוט האולטימטיבי ליד, כיוון שהוא זז עם תנועות הגוף ושולח ניצוצות לכל עבר.

יש המון סוגים של צמידי יהלומים, והרכישה שלכם תלויה בשני גורמים: 1. התקציב 2. טעמה של האישה.

צמיד טניס יהלומים:

צמיד טניס יהלומים הוא צמיד חוליות שכל חוליה משוצבת יהלום. השם של הצמיד ניתן לו בעקבות אירוע שקרה בעולם הטניס, ובו השחקנית כריס אברט איבדה את הצמיד שלה (שדומה לתיאור הרשום מעלה) באמצע המשחק. היא ביקשה מהשופט לעצור את המשחק בכדי שיהיה אפשר למצוא את הצמיד שלה. מאז לסוג הצמידים האלו דבק הכינוי: "צמיד טניס".

צמיד הטניס נחשב יקר כי יש בו משקל גבוה של יהלומים בגלל שהוא משובץ יהלומים בכל ההיקף שלו. אבל יש דרכים להוזיל את העלות של הצמיד:

1. אפשר לשבץ בצמיד יהלומים שחורים. מחירם של היהלומים השחורים נמוך ממחיר יהלומים לבנים.

2. רוב צמידי הטניס משובצים יהלומים עגולים, אבל אפשר גם לשקול לשבץ בצמיד יהלומים מרובעים, כיוון שהם זולים מיהלומים עגולים.

3. אפשר לשבץ חוליה כן, חוליה לא, שבחוליה שלא משובצת פשוט עושים חוליה מזהב.

4. ככל שהמשקל של היהלומים יהיה נמוך יותר, מחיר הצמיד יהיה זול יותר. דבר זה נכון לגבי כל תכשיט יהלומים וגם לגבי טבעות אירוסין.

5. אם מחליטים לקחת צמיד עם יהלומים קטנים בכדי להוזילו, אפשר לשקול שיבוץ של כוס, במקום שיבוץ שיניים, מה שמכניס פרופרציה של גודל לצורה של הצמיד.

צמיד טניס יהלומים

            

יהלומים קשיחים צמידי :

צמידי יהלומים שבדרך כלל בעלי צורה אובלית כדי שתתאים לצורת היד. זהו צמיד עם סוגר בצד אחד, ובצד השני יש ציר שפותח את הצמיד. צמיד קשיח בדרך כלל משובץ יהלומים רק בחצי אחד, כיוון שהוא לא מסתובב על היד כמו צמידי טניס, אפשר לחסוך בכמות היהלומים המשובצים בו, וככה לחסוך בכסף שעולה הצמיד.

ניתן למצוא צמידים קשיחים המשובצים שורה אחת של יהלומים ועד צמידים המשובצים חמש ואף יותר שורות יהלומים.

צמיד יהלומים קשיח

       

עם צמידים "פלטה" של יהלומים .

מדובר על צמיד שנראה כמו שרשרת, שאליו מחוברת פלטה של ​​יהלומים, כלומר לוח שעליו משובצים היהלומים. אפשר שהלוח יהיה רק ​​שורה אחת של יהלומים, כמו שניתן לראות בטבעות אירוסין עם יהלומי צד, ואפשר שהוא יהיה משובץ כמה יהלומים. הכל שאלה של תקציב. הצמידים האלו בדרך כלל הם יותר זולים, ויכולים להתאים אף כמתנה לנערות כיוון שהם עדינים ולא מוגזמים מדי.

צמיד יהלומים

 

צמידים עם תליונים:

ממש כמו שיש שרשרת עם תליון אחד המשובץ יהלום, אפשר לעשות גם צמיד שהוא שרשרת שעליה תלויים תליונים בצורות שונות המשובצות יהלומים. אפשר לגוון בצורות התליונים לפי טעם או מטרת הקניה: תליון ילד או ילדה המשובץ יהלומים לכבוד הלידה, תליון מגן דוד, תליון חמסה, תליון פרפר ועוד.

ישנם שני יתרונות גדולים לצמיד כזה. הראשון הוא שאתם שולטים במחיר של הצמיד כיוון שזו בחירה שלכם כמה תליונים לצרף לצמיד, ויתרון השני זה שתמיד אפשר להוסיף לו עוד תליונים. אפשר לראות בצמיד כזה כמתנה שלא נגמרת.

צמיד יהלומים מעוצב

צמידי יהלומים יוקרתיים:

צמידים מעוצבים ועבים בדרך כלל שמשובצים כמות נכבדה מאד של יהלומים. מתאימים בעיקר לאירועים מיוחדים ומהווים קישוט משגע ומסנוור. יש הרבה עיצובים של צמידים כאלו. הכל ענין כמה רוצים להשקיע

צמיד יהלומים מעוצב

 

כמה כללים חשובים בקנית צמיד יהלומים

1. גם בצמידי יהלומים, כמו בטבעות אירוסין, יש גודל לצמיד. לכל אחת עובי שונה של מפרק ידה, וחשוב מאד שהצמיד ישב בהתאם לעובי מפרק היד, כדי שלא יפול חלילה או ילחץ על היד.

2. רצוי מאד שבצמידי יהלומים יהיה סוגר ביטחון, או סוגר חזק מאד. צמיד יהלומים קל לאבד, כי לצערנו, קשה מאד לשים לב אם הוא מחליט מהיד, במיוחד בחורפים שלובשים בגדים ארוכים, וכל הזמן לובשים ומורידים מעילים. לכן כדאי מאד שלצמיד יהיה סוגר בטוח מספיק.

3. כדאי מאד שצמיד היהלומים יתאים לסגנון שאר התכשיטים של הבחורה כדי שלא יראה

"לא קשור". כיוון שהצמיד יושב קרוב לאצבעות, אפשר להתאים את הצמיד לסגנון של הטבעת האירוסין של האישה.

 

אתם מוזמנים להתקשר אלינו כדי לקבל יעוץ ואת הקטלוג המלא שלנו של צמידי היהלומים

אצלינו נוכל להתאים לכם צמיד יהלומים לפי תקציב. התקשרו עוד היום - 03-6130036

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות