ללא תמונה
ללא תמונה

בורסת היהלומים הישראלית

news 3 מאמרים

 

בורסת היהלומים הישראלית הינה גוף פרטי המכיל בתוכו מאות משרדים המשמשים את העובדים בענף היהלומים

 

בורסת היהלומים כוללת 3 מגדלים הכפופים לחוקים הקפדניים ביותר של הנהלת בורסת היהלומים:

1. מגדל שמשון, המגדל הראשון של בורסת היהלומים שנחנך בסוף 1968 והוא כולל 23 קומות.

  1. 2. מגדל מכבי, המגדל השני של בורסת היהלומים שהוקם ב-1978 , ובו ממוקם משרד דיימונד ספינקס

3. מגדל היהלום, שהוקם בשנת 1989 והינו החדש והגבוה מכולם

 

שלושת המגדלים מחוברים בגשרים פנימיים אחד לשני, ובניהם נמצאים שני אולמות לסחר ביהלומים: אולם לסחר ביהלומים מלוטשים, ואולם לסחר ביהלומי גלם. הכניסה לתוך אולמות המסחר של הבורסה מותרת אך ורק לחברי הבורסה וקניינים מאושרים מחו"ל. כדי להפוך להיות חבר בורסה יש לעמוד בתקנון מאד קפדני ונוקשה. האמינות של חברי הבורסה לא מוטלת בספק, ולכן רכישת יהלום או טבעת אירוסין  בתוך מתחם בורסת היהלומים, ומחבר בורסה בפרט, הינה הרכישה הבטוחה ביותר.

בשנים האחרונות חלק מחברי בורסת היהלומים החליטו לפתוח את דלתותיהם לשוק הפרטי, ולהציע להם לרכוש את טבעת האירוסין או תכשיט היהלומים שלהם במחירי יצרן

 

המסחר בתוך בורסת היהלומים נעשה במטבע זר ודואג למקור פרנסה להרבה משפחות בישראל ונחשב לאחד מענפי היצוא העיקריים של ישראל. יש הרבה תחומי תעסוקה בענף היהלומים, בניהם אפשר למצוא: מלטשים, יצואנים, יבואנים, מתווכים, מנקדי יהלומים, מנסרים, מרתיחי יהלומים, גמולוגים,ממייני יהלומים, מערכי יהלומים ועוד.

 

חברי ועובדי בורסת היהלומים הישראלית, יכולים למצוא את כל צורכיהם בתוך בניני בורסת היהלומים: מסעדות, בית כנסת, מרפאה, מספרה, חדר כושר, מכולות ועוד.

 

היקף יבוא היהלומים השנתי נאמד בכ- 5 מיליארד דולר, ויצוא היהלומים השנתי מישראל נאמד בכ-10 מליארד דולר. ממשלת ישראל הקצתה מפקח מיוחד על היהלומים במשרד התעשיה והמסחר ושם מתרכז כל היצוא והיבוא של היהלומים.

 

בתוך הבורסה עוסקים כל הזמן בכדי לקדם את הענף ולמצוא דרכים חדשות שיבססו את ענף היהלומים הישראלי במקום הראשון בעולם. חלק מהפיתוחים כוללים פיתוחים טכנולוגים, מעבדות גמולוגיות, מוזיאון יהלומים ועוד. אולמות המסחר ביהלומים מצוידים בטכנולגיה החדישה ביותר המאפשרת לישראל להשאר מס' אחת בעולם בתחום היהלומים. העובדים בענף ומכון היהלומים הישראלי פועלים כל הזמן בכדי שישראל תשאר מספר אחת בתחום היהלומים

 


מגדלי בורסת היהלומים

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות