ללא תמונה
ללא תמונה

חתונה אינטימית

news 3 מאמרים

 

ישנם זוגות שמיד אחרי הצעת הנישואין עוברים לשלב תכנון החתונה.
המטרה היא לשמר את ה״היי״ וההתרגשות של האירוסים ושל הענקת טבעת אירוסין, ולהמשיך עם אותן אנרגיות חיוביות לשלב תכנון החתונה.

 

יש הרבה דרכים לתכנן חתונה, וכל זוג מתכנן את חתונתו לפי האופי האישי שלו.

אחת האפשרויות שכדאי לשקול זו תכנון חתונה אינטימית.

חתונה אינטימית מתאימה בעיקר לזוגות שלא מעונינים לעשות יותר מדי רעש וצלצולים מיום החתונה. זוגות שרוצים לשמר את האהבה שלהם ולחגוג את מוסד הנישואין בקרב המשפחה וחברים קרובים בלבד. 

חתונה אינטימית תתאים גם לזוג שלא רוצה להוציא יותר מדי כסף לחתונה. זה יכול להיות זוג שהעדיף להוציא את רוב הכסף שלו על טבעת האירוסין ובכל לחסוך בעלויות החתונה, או זוג שאין לו כסף להשקיע בחתונת המונים. 

 

אז איך לחגוג חתונה אינטימית ולהפיק ממנה את המירב?

רשימת המוזמנים - דאגו לקבוע מראש כמות מוזמנים ואל תחרגו ממנה. תשארו רק בתחום המשפחה והחברים הקרובים. לא צריך להזמין את כל מי שאי פעם פגשתם, או חברים שלא ראיתם כבר עשור.

 

צלם - מכיוון שמדובר בחתונה קטנה, אתם לא צריכים צוות צילום שיכלול כמה צלמים כולל צלם וידאו. אפשר להזמין צלם בודד שבקלות יוכל להשתלט על שטח החתונה. יש פה מעבר לשיקול כספי. ישנם אנשים שלא אוהבים בחתונות את עדר הצלמים שרודף אחריהם. זה נותן להם להרגיש לא בנוח ולהתנהג לא בטבעיות. כאשר מגיע צלם אחד, אפשר להפוך אותו לחלק מהחבר׳ה של המסיבה.
אתם יכולים להגדיל ולעשות ולתת לחברים שלכם לצלם לכם את החתונה. אפשר לשכור ציוד צילום מקצועי ולהפוך את כל תמונות החתונה לתמונות שצולמו מזוית של הקהל.

 

קייטרינג - בחתונה אינטימית אין צורך להזמין חברת קייטרינג ענקית, כי אין הרבה פיות להאכיל. העבודה שמספר המוזמנים מצומצם נותנת לכם את האפשרות להשקיע באוכל עצמו ולא בכמותו.
אחת האפשרויות שעומדת לפניכם היא
להזמין שף פרטי לחתונה.
היתרונות בשף פרטי  - השף יעניק לכם אוכל שיותאם אישית לטעמכם ולטעם אורחכם. תוכלו יחד איתו להרכיב ארוחה באיזה סגנון שמתאים לכם. 

כשאתם מזמינים שף פרטי לחתונה שלכם, אתם יכולים גם להיות בטוחים שמדובר באוכל בריא ומזין.

 

מקום החתונה - היתרון בחתונה אינטימית ומצומצמת הוא שיש לכם מעט מוזמנים, ואתם לא צריכים לשלם אלפי שקלים על אולם חתונות. יש הרבה אפשרויות איפה אפשר לעשות חתונה קטנה. זה יכול להיות בחצר של בית של המשפחה, זה יכולה להיות מסעדה שסוגרים במיוחד בשבילכם, ואם אתם חבר׳ה צעירים בעיקר, יש הרבה ברים שיסכימו לסגור לכם את המקום ולעשות את החתונה שלכם שם באוירה אחרת לגמרי.
אם אין לכם שיקול תקציבי, ואתם יכולים להתפרע, יש לכם גם אפשרות להטיס את כל המוזמנים לחו״ל לחתונה באוירה אחרת לגמרי. זו תהיה בטוח חוויה בלתי נשכחת לכם ולאורחים שלכם.

 

שיהיה במזל טוב!

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות