ללא תמונה
ללא תמונה

איך להשוות מחירים של טבעות אירוסין

news 1 מאמרים

 

איך להשוות מחירים של טבעות אירוסין:

 

טבעות אירוסין הן לרוב טבעות יהלום שעולות כמה אלפי שקלים, ולפני שמוציאים כזה סכום של כסף, נהוג לעשות סקר שוק והשוואת מחירים בין טבעות האירוסין השונות.

 השאלה המתעוררת היא איך בכלל אפשר להשוות בין מחיר של טבעת אירוסין אחת לשניה, במיוחד מאחר שכל בית עסק שמוכר טבעות אירוסין, מציג את המוצר והמחיר שלו בצורה שונה.

 

אז בואו ננסה לעשות קצת סדר בבלגן.

נניח שמצאתם שתי טבעות אירוסין שמוצאות חן בעינכם בשני מקומות שונים, ומה שיכריע את הכף באיזו טבעת אירוסין תבחרו, יהיה המחיר שלה.

בכדי להשוואת מחיר בין טבעות אירוסין משני בתי עסק שונים פעלו לפי הכללים הבאים:

סביר להניח ששתי טבעות האירוסין שבחרתם דומות אחת לשניה, ולכן כנראה ששתיהן באות עם או בלי יהלומי צד. מחירי טבעות האירוסין עצמן, ללא היהלום המרכזי, בדרך כלל די דומה, לכן רוב ההשוואה שתצטרכו לעשות בין שתי טבעות האירוסין זה בין היהלום המרכזי של שתיהן.

כדי לדעת על כיצד קובעים מחירם של היהלומים, קראו קצת על ארבעת מרכיבי היהלום שלפיהם נקבע מחירם של היהלומים.

לאחר מכן בידקו שהיהלום המרכזי של טבעות האירוסין שאתם משווים בניהן הוא זהה מבחינת ארבעת הפרמטרים האלו. זיכרו – כל שינוי קל באחד מהפרמטרים ישנה את מחירה של טבעת האירוסין.

אם אתם לא מצליחים למצוא טבעות אירוסין עם אותו יהלום מרכזי, צרו קשר עם בית העסק לטבעות האירוסין וביקשו ממנו הצעת מחיר לטבעת עם היהלום שאתם רוצים.

מאד חשוב לשים לב שהפרמטרים של היהלום שמוצגים לפניכם נקבעו על ידי מעבדה גמולוגית מוסמכת, ושאתם מקבלים עם טבעת האירוסין תעודה גמולוגית שמעידה על טיב היהלום המרכזי.

 

מעבר למחיר טבעת האירוסין ישנם עוד כמה דברים שכדאי לבדוק לפני הרכישה:

מה מדיניות ההחזרה של בית העסק – לא כל בית עסק שמוכר טבעות אירוסין יסכים להחזיר לכם את כספכם במידה והתחרטתם ותרצו להחזיר את טבעת האירוסין. אם כן יש אפשרות לקבלת החזר כספי, בררו תוך כמה זמן אתם יכולים להחזיר את טבעת האירוסין לאחר הרכישה.

מה מדיניות ההחלפה של בית העסק – היות ורוב טבעות האירוסין נרכשות על ידי הגבר בהפתעה לאישה, יש מצב שהאישה לא תאהב את עיצוב הטבעת, ותרצה להחליפה. בררו לפני שאתם רוכשים את טבעת האירוסין, מה מדיניות ההחלפה של בית העסק, ותוך כמה זמן אפשר לבוא ולהחליף את טבעת האירוסין.

 

המלצה אחרונה היא לרכוש את טבעת האירוסין בתוך בורסת היהלומים מאת חבר הבורסה. גם מכיוון ששם תקבלו את המחירים הכי טובים מפני שאתם קונים את טבעת האירוסין מאת היצרן, והכי חשוב זה שאמינותם ומקצועיותם של חברי בורסת היהלומים אינה מוטלת בספק.

 

הכי חשוב – אל תשכחו להנות בזמן החיפוש אחרי טבעות האירוסין

טבעת אירוסין וינטאג׳

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות