ללא תמונה
ללא תמונה

איך תדעי איזו טבעת אירוסין מתאימה לך

news 1 מאמרים

 

איך תדעי איזו טבעת אירוסין תבחרי?

 

טבעות אירוסין מסמלות אהבה, מחוייבות וניצחיות. הן מסמלות התחלה של זוגיות ממוסדת, וכל בחורה שעונדת טבעת אירוסין מצהירה על היותה שייכת לגבר אחד.
מנהג הענקת טבעות אירוסין כמתנת לאישה התחיל לפני עשרות שנים, ומאז כמעט וכל גבר מעניק טבעת אירוסין לאישה שלו כאשר הוא מציע לה נישואין.

ראינו כבר באינספור סרטים את המעמד של גבר הכורע על בירכו מול האישה אשר בידו קופסאת קטיפה עם טבעת יהלום.
כמעט וכל בחורה חולמת על הרגע שהיא תקבל את טבעת האירוסין, לחלק מהבחורות יש כבר רעיון איזו טבעת אירוסין הן רוצות, עוד הרבה לפני שמציעים להן אירוסין.

 

כשיוצאים החוצה לחניות התכשיטים לחפש טבעות אירוסין נתקלים בהרבה מאד דגמים של טבעות יהלומים. גם באתרי האינטנרט השונים שמוכרים טבעות אירוסין אפשר להתקל במאות דגמים, דבר שעול להוביל לבילבול.

אז איך תדעי באמת איזו טבעת אירוסין כדאי לך לבחור מתוך כל מאות הדגמים של טבעות אירוסין. איך תדעי לבחור את טבעת האירוסין האחת, שתלווה אותך כל החיים?

 

אז הנה כמה טיפים הקשורים לטבעות אירוסין שיעזרו לך להתמקד במה מתאים לך.

1. הכי חשוב תזכרי שמדובר על טבעת יהלום או טבעת יהלומים שתלווה אותך כל החיים. טבעות אירוסין לא מורידים מהיד וטבעת האירוסין שלך תלווה אותך כל הזמן, לכל מקום ולכל אירוע. בגלל הסיבה הזו לא כדאי לבחור בטבעות אירוסין עם עיצוב עכשיו, כזה שעכשיו הוא בטרנד, ועוד כמה שנים יאבד מהעכשוויות שלו, ואז את תהיה זו עם טבעת אירוסין שלא באופנה. לדוגמא: כשהנסיכה קייט מידלטון התחתנה עם הנסיך הארי היא קיבלה את טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה בירושה. מדובר על טבעת אירוסין המשובצת אבן מרכזית ספיר, ומסביבה משובצים יהלומים קטנים. הטבעת הזו מדהימה ביופיה, והרבה בחורות רצו באותה תקופה את מה שנקרא "טבעת אירוסין דיאנה". עם הזמן, כל הרעש והצילצולים מהחתונה של הזוג המלכותי שכחו ואיתם גם שכחה ההתלהבות מטבעת אירוסין דיאנה, וטבעות אירוסין אחרות קיבלו את אור הזרקורים.

 

2. מבנה האצבעות שלך גם ישפיע על סוג טבעת האירוסין שתבחרי. לבעלות אצבעות עבות יתאימו טבעות אירוסין עם "בשר", כלומר טבעות אירוסין עבות או טבעות אירוסין עם עיצוב של טוויסט שתופסות נפח על האצבע. אצבעות דקות יכלו להסתפק בטבעות אירוסין דקות ועדינות.
לאצבעות קצרות כדאי לשקול לבחור טבעת אירוסין המשובצת יהלום מרכזי בצורת טיפה או יהלום הצורת מרקיזה. היהלומים האלו מלוטשים באריכות, וכאשר משבצים אותם לאורך בטבעת האירוסין הן יתנו אשליה של אצבע ארוכה.

 טבעת אירוסין אובל

3. האם כדאי לבחור טבעת אירוסין עם יהלומים בצדדים? זוהי שאלה שהרבה בחורות מתלבטות לגבי טבעות אירוסין. ובכן, טבעות אירוסין עם יהלומי צד הן יותר זוהרות ויוקרתיות, ורוב הדגמים של טבעות אירוסין המיוחדות הן עם יהלומים בצד, אבל יש לקחת בחשבון שטבעת אירוסין המשובצת יהלומים קטנים נוטה לצבור יותר ליכלוך ואבק מאשר טבעת סוליטר המשובצת יהלום הקטן. המקום בטבעת יהלומים שבו נושק הזהב ליהלומים נוטה לצבור שומן, דבר שגורם ליהלומים לאבד מהניצוץ שלהם עם הזמן, לכן טבעת אירוסין עם יהלומים קטנים דורשת יותר תיחזוק. רצוי מאד לנקות אותה לעיתים קרובות, ולהסיר אותה בזמן נטילת הידיים והמקלחת.
בנוסף – טבעות אירוסין עם יהלומי צד לא יתאימו לבחורות צנועות שלא אוהבות להתהדר בתכשיטים. לאותן הבחורות יותר ממולץ לבחור בטבעת אירוסין סוליטר עדינה עם יהלום מרכזי אחד.

 

4. לגבי צבע הזהב של טבעת האירוסין – טבעת אירוסין לבנה או טבעת אירוסין צהובה. לשאלה הזו אין טיפ שאפשר לתת לפי צבע גוון העור למשל. יש האומרים שלכהות עור יותר יתאים טבעות אירוסין זהב לבן, אבל לכל צבע עור יתאימו שתי סוגי טבעות האירוסין. ענין צבע הזהב של טבעת אירוסין זה ענין של טעם. רוב הבחורות יודעות איזה צבע זהב הן אוהבות, ורוב הסיכויים שזה צבע הזהב שהן יבחרו לטבעת האירוסין שלהן.


 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות