ללא תמונה
ללא תמונה

מה לעשות עם זהב ישן?

news 1 מאמרים

 

מה לעשות עם זהב ישן?

התשובה הטבעית והמתבקשת לשאלה שבכותרת היא פשוטה- לעשות ממנו כסף. 

או בבנק בכספת ביתית כל שהוא מונחים תכשיטים שונים שהורישו לכם או שקיבלתם בהזדמנויות שונות. הם אצורים ושמורים מכל משמר, כדברי ערך יקרים מפז.

הזהב, כידוע, הוא יסוד כימי מתכתי נדיר. מאחר שהוא אינו מתערבב עם יסודות כימיים אחרים בטבע הוא מוצר אטרקטיבי, מבוקש, ונחשב לחומר יוקרתי מאין כמוהו. הזהב מופיע בצורות שונות כגון :. מטבעות, מטילים, תכשיטים ועוד ערכו ושוויו אינם נאמדים ואינם נמדדים רק במוחנים של אסתטיקה, יופי ויוקרה: יש לו שימושים מעשיים שונים וחשובים.

שתכשיטי זהב מי מכם ספונים וטמונים בכספתם ואינם מפיקים ממנו כל תועלת, יכולים להמירו לכסף.חברות שונות, כגון ברכת זהב בע"מ, מציעות ומזמנות תמורה מלאה עבור הזהב שברשותכם החברה מבצעת הערכת שווי המשוקלל מפרמטרים שונים ובהם: מחיר הזהב- שערים בזמן אמת  בבורסת הזהב  און ליין, טוהר, סוג הקראט שלו ומשקלו. באמצעות מחשבון זהב ניתן לדעת בכל רגע נתון מהו מחיר הזהב בבורסה ומה הוא השווי הכספי שלו. החברה משלמת לכם בכל דרך שתבחרו את התמורה המלאה עליו.

הזהב הוא אך ששער תנודתי ומשתנה כל העת בבורסה שבה הוא נסחר, המוצר עצמו אינו מתבלה ואינו מתכלה. הוא לא ולא נשחק נפגם. תכונה מובנית זו היא אחת הסיבות לכף שמחיר הזהב נמצא על פי רוב במגמת עלייה מתמדת.

יש ביקוש לזהב שלכם בכל עת. מי מכם שיש להם אורך רוח או מספיק שאינם זקוקים באופן מיידי לכסף, יכולים להמתין לשעת כושר על ידי על מעקב שוויו בבורסה.

על מנת לוודא כי עבור הזהב שברשותכם תקבלו את התמורה ההוגנת והראויה, מומלץ לא להתפתות לעשות עסקים עם מי שאף שהם עשויים להציג עצמם כסוחרים מנוסים, אין לכם דרך לבדוק את מקצועיותם ואת אמינותם, ודאי לא את יושרם ואת הגינותם.

חברה שיש לה אתר באינטרנט, נציגי שירות ומקום שבו ניתן להיפגש פנים אל פנים עם נציגיה ולהיווכח באופן המקצועי שבו הם בודקים את שווי הזהב - בתהליך גלוי ושקוף לחלוטין - ודאי תהיה מקור בטוח לעשיית עסקת החליפין.

אם אתם רוצים לקנות זהב, עליכם להיות ערניים וזהירים שבעתיים. אם אין לכם ידע וכתוצאה מכך ביטחון ביכולתכם לוודא האם הזהב המוצע לכם הוא אמתי וטהור, אתם עלולים למעוד במלכודת שטומנים לכם מי שמבקשים לנצל את העדר הידע שלכם. זה לא אומר בהכרח כי עליכם לוותר לחלוטין על ביצוע העסקה אבל זה מחייב אתכם לבצע אותה בזהירות, באופן מושכל, ולאחר שאתם מוודאים כי הזהב המוצע לכם הוא, אכן, טהור.

 

זהב זה לא רק כסף

עשויים להפוך צורפים מקצועיים את תכשיטי הזהב הישנים ואולי אף הפגומים שברשותכם לתכשיטים חדשים, יפים ואופנתיים. צורפים יוכלו להפוך שרשראות לצמידים וצמידים לעגילים ולהפוך את חומר הגלם ליצירתו של תכשיט בכל צורה שתבחרו.

אנחנו מדברים מאחר שכאשר על מתכת יקרת ערך אנחנו מדברים בו בזמן ובו בדיבור גם על ואולי בעיקר כסף, חשוב לבצע הן קניית ומכירה בשיקול דעת, לאחר בחינה יסודית ומקיפה של הפוטנציאל הגלום בזהב. כמו בעסקות נדל"ניות - גם יש כאן הבדל מהותי בין מכירת הזהב לקנייתו העיקרון זהה: למכור במחיר הגבוה ביותר האפשרי ולקנות במחיר הנמוך ביותר האפשרי בכל מקרה, מי מכם שברשותם זהב ששוכב "סתם כך", כאבן שאין לה הופכין, במעבה כספת .. סודית, ודאי יפיקו ממנו רווח ותועלת אם ימירו אותו לכסף.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות