ללא תמונה
ללא תמונה

קנית טבעות יהלום מבורסת היהלומים

news 1 מאמרים

התחום של ייצור וסחר ביהלומים הינו מורכב, ישנם תחומים שונים וכל תכשיט משדר אמנות בפני עצמה. בבורסה במשרדים, בהם  מוכרים יהלומים  , ישנה מומחיות של בעלי מקצוע שתפקידם הוא למיין יהלומים, כל פי הדרגות והאיכויות שלהם. ישנם מלטשי יהלומים, קניינים, משבצים, מנקדים (אלה המנקדים עם מרקר שחור, שיראה על אופן החיתוך של האבן לפני שלב הליטוש), צורפים פליישרים, שתפקידם להעניק פוליש וגימור לתכשיטים כמו  טבעות יהלומים מעוצבות.  ישנם ליטושים מיוחדים של האבן המרכזית בטבעת או בענק, כמו ליטוש בצורת לב, טיפה, בגט, חיתוך "שושנה" ועוד. כל התחום הזה, אינו מוכר לכל הלקוחות שקונים תכשיטים ולכן, הם אינם מבינים בהרבה מקרים, מדוע התכשיט הוא יקר. ההסבר למחיר היקר של תכשיטים מסוימים. ההסבר הוא שהיוקר הוא לא בגלל חומרי הגלם, כי אם התכשיט עצמו, שעובר כל כך הרבה תחנות ובעלי מקצוע שונים שאחראים על ייצורו, ויש לקחת בחשבון גם את הגעת התכשיטים עצמם אל חנות התכשיטים.

המוכרים בחנויות התכשיטים

בעלי חנויות התכשיטים השונות, הם אנשי מכירות ממולחים שיש להם ידע בסיסי, בנוגע לתכשיטי זהב והאופנה העדכנית של טבעות יהלומים מעוצבות, ועוד סוגים שונים של תכשיטים. הידע של המוכרים בחנויות, לגבי האיכות של היהלומים או איכות הייצור או השיבוצים של היהלומים ואבני החן, יהיה אף הוא בסיסי ביותר. המומחים האמתיים של תכשיטים, הם אלה העובדים עשרות שנים בסחר או בייצור תכשיטים בכל שלבי הייצור השונים של טבעות יהלומים מעוצבות. תמיד, מומלץ להגיע לבורסת היהלומים, במידה ואתם מכירים מישהו שעובד שם, על מנת לרכוש  טבעת אירוסין מעוצבת ומשובצת ביהלומים איכות גבוהה בעלי. כאשר קונים בבורסת היהלומים ניתן לחסוך את כל הידיים הללו וכמובן, לחסוך את פער התיווך בחנויות התכשיטים, מה שכן, אתם סמוכים ובטוחים, כי רכשתם טבעות יהלומים מעוצבות באיכות מעולה עם נייר המוכיח על ערכן החתום באמצעות גמולוג שמוסמך מהבורסה ליהלומים.

בחירה של יהלומים איכותיים לטבעת המעוצבת שלכן

בחירה חכמה של יהלומים המשובצים בטבעת, יכולה לחסוך לכם מעלות היהלום 80%, שזה ממש משמעותי. רוב האנשים, מייחסים חשיבות לצבע של היהלום וניקיון היהלומים מפגמים. זוהי טעות נפוצה הדבר החשוב ביותר בבחירת היהלומים הוא החיתוך והליטוש שלהן, החיתוך הוא זה ל- שאחראי 90% מניצוץ היהלום ולכן זה הגורם המשמעותי ביותר בבחירת אבני חן לטבעת המעוצבת שלכם. כאשר בוחרים ביהלום איכותי, ניתן בהחלט, להתפשר על צבעו של היהלום, היות וקשה להבחין בצבעו המדויק בעין ובמיוחד, ללא מכשור מקצועי. ניתן להתפשר על ניקיון היהלום. ניתן למצוא יהלומים עם פגמים קלים, שלא ניתן להבחין בהם, ללא הגדלה של המיקרוסקופ והפגמים הללו, אינם משפיעים על הניצוץ של היהלום. בחירה נבונה של גודל היהלום, תוריד את מחירה של טבעת האירוסין או טבעת היהלום המעוצבת באופן משמעותי. היהלומים מדורגים ברמות משקל, כך שההבדל בין רמות המשקל הוא גדול ולכן, יהלום שגודלו יהיה 0.95 קאראט יהיה זול משמעותית מיהלום של קראט, כך שלא יהיה הבדל במשקל.

 

 

 


עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות