ללא תמונה
ללא תמונה

שגיאות שקורות בזמן רכישת טבעות אירוסין

news 1 מאמרים
 

שגיאות בטבעות אירוסין


 

כשהולכים לקנות טבעות אירוסין יש הרבה דברים שכדאי לדעת.

רוב האנשים שנגשים לחנויות לראות  טבעות אירוסין  שונות, מגיעים כבר עם ידע מוקדם על יהלומים וטבעות אירוסין, וכמו על כן מחירים של טבעות יהלומים שונות. כולם רוצים לצאת עם הטבעת יהלום הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר, אבל לפעמים בדרך שוכחים שיש גם טעויות שעלולות להיות בעיצוב של טבעות האירוסין השונות, שכדאי לדעת עליהם בנוסף לידע על מחירים של יהלומים וטבעות אירוסין.

 

השגיאות הנפוצות בבחירת טבעת אירוסין:


1. טבעת אירוסין בשיבוץ כוס.

הכוונה לטבעות אירוסין שהיהלום המרכזי שקוע בתוך הזהב. הרבה בחורות אוהבות את היהלום שלהם שקוע עמוק בתוך הזהב של טבעות האירוסין שלהן. הסיבה לכך די מובנת. כשהיהלום שקוע בתוך הטבעת, הוא לא בולט והמראה של טבעת האירוסין נראה יותר. "נקי" אז מה היא הטעות שיש בטבעות אירוסין כאלו?

ובכן, יהלומים מקבלים את הזוהר שלהם ואת הניצוץ והאש על ידי חדירת האור ליהלום, שבירתו בתוך היהלום והיציאה ממנו. כאשר אתם לוקחים את היהלום שרכשתם במיטב כספכם, ומחליטים לבחור לו טבעת אירוסין בשיבוץ כוס, אתם למעשה "הורגים" את היהלום, כיוון שאתם מונעים את האפשרות לזהור ממנו כמו שהוא אמור לזהור. טבעות אירוסין בשיבוץ כוס נוטות לאבד עם יותר השנים מהיופי שלהן מכל טבעות האירוסין האחרות. 

ביותר בנושא טבעות הממולץ היהלומים, הוא שהיהלום יהיה משובץ בכמה שפחות זהב סביבו. כמו למשל שיבוץ 4 שיניים.

אם אתם ממש חוששים מיהלום שיבלוט על טבעת האירוסין שלהם, תוכלו למצוא דגמים שהיהלום משובץ בארבע שיניים, אבל השיניים שקועות בתוך סוג של "במה" שבנויה על טבעת האירוסין עצמה.

 

 

 

 

 

2. טבעות אירוסין עם יהלומים קטנים:

מדגמי טבעות האירוסין הרבה היום מגיעות עם שיבוץ של יהלומים קטנים. זה יכול להיות טבעות אירוסין המשובצות יהלומים קטנים על של החישוק הטבעת משני צידי היהלום המרכזי, ואלו יכולות להיות טבעות אירוסין המשובצות יהלומים קטנים המקיפים את היהלום המרכזי.

שום רע בלקנות אין טבעת אירוסין בשיבוץ יהלומים קטנים בנוסף ליהלום המרכזי. היהלומים הקטנים נותנים לטבעות האירוסין עוד אפקט מנצנץ וזוהר.

אז מה כן יכולה להיות השגיאה בקנית טבעות אירוסין עם יהלומים צדדים?

טבעות אירוסין המשובצות יהלומים קטנים, יעלו יותר מאשר טבעות אירוסין ללא יהלומים קטנים (ללא שיכלול היהלום המרכזי). מי שמוגבל בתקציב שיש לו לרכישת טבעת האירוסין, יכול למצוא את עצמו עם יהלום מרכזי מאד מאד קטן המשובץ בטבעת אירוסין עם יהלומי צד, וזאת מכיוון שהיהלומים הקטנים "ינגסו" בתקציב של היהלום המרכזי. טבעות אירוסין המשובצות יהלומים קטנים,  יגרמו ליהלום מרכזי קטן להראות מסכן ויתנו לו אף אפקט של יהלום יותר קטן ממה שהוא (בעיקר טבעות אירוסין עם יהלומים המשובצים בשני צידיו). אתם מוגבלים בתקציב אם, עדיף שתבחרו  טבעת סוליטר אירוסין  קלאסית עם יותר יהלום מרכזי קצת גדול.

 

 

 

 

 

3. בחירת טבעת אירוסין לפי אופנה עכשיוית:

בכל אופנה אחרת כמו, גם יש לטבעות אירוסין טרנדים שונים החולפים עם הזמן. יש את כמובן טבעות האירוסין הקלאסיות שהן טבעות יהלום נצחיות. מדובר על טבעות יהלום סוליטר המשובצות יהלום מרכזי אחד. 

אם אתם קונים טבעת אירוסין שעכשיו באופנה, יש מצב שלא תאהבו אותה כאשר יחלוף הטרנד הספציפי הזה של טבעות אירוסין. 

מאד ממולץ לבחור טבעת אירוסין שאתם בטוחים שתלווה אתכם נכונה לאורך השנים.

 

 

 

4. קנית טבעת אירוסין בלי לחשוב על היהלום:

לזכור בטבעות אירוסין צריך השחקן המרכזי היהלום המשובץ הוא. לא על מדובר סתם טבעת יהלומים אופנתית. מדובר על טבעת המשובצת יהלום מרכזי שהוא המרכיב הבולט. לכן כדאי מאד לקנות את טבעות האירוסין במקום שמתמחה ביהלומים ולא במקום שמתמחה בעיצוב תכשיטים.

אם בכל מקרה אתם רוצים טבעת אירוסין בעיצוב מיוחד, תוכלו למצוא הרבה יצרני יהלומים שהם חברי בורסת היהלומים שיסכימו לעצב לכם טבעת אירוסין לפי הטעם האישי שלכם.

לקנות את חשוב מאד היהלום המרכזי לטבעת האירוסין שלכם במקום אמין שיספק לכם  תעודה גמולוגית  שתלווה את היהלום המרכזי.

 

 

 

 

בסופו של דבר הכי חשוב ברכישת טבעות האירוסין הוא - לא לשכוח להוסיף לקניה הרבה אהבה שתלווה את טבעת האירוסין שלכם לנצח.

 

טבעת אירוסין קלאסית

 

 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות