ללא תמונה
ללא תמונה

למה חשוב לשים לב בבחירה של טבעת אירוסין?

news 1 מאמרים

 יום הנישואים הוא בין הימים החשובים והמרגשים ביותר בחייהם של זוגות מאוהבים. זהו היום בו אנו בוחרים עם מי לבלות את שארית חייו. רגע לפני שנוכל להגיע למקום המשמח הזה אנו צריכים להקפיד לקנות לבת הזוג שלנו טבעת אירוסין איכותית ויפה. ובראשונה לפני שאנו בראש הולכים לבחור  טבעת אירוסין אנו צריכים לוודא מה טעמה שהאישי של הכלה לעתיד, יש הרבה מאוד של סגנונות טבעות אירוסין ועלינו לבחור טבעת שתקלע בול לטעם שלה. לאחר שאנו יודעים מה הכיוון הכללי, כמו צבע זהב (לבן או צהוב), טבעת גדולה או קטנה, יהלום בודד או שיבוץ של יהלומים צדדיים, מגדירים את התקציב. 

טבעות אירוסין - על עיצוב של טבעת אירוסין קלאסית

עולם טבעות האירוסין בגדול מתחלק לשני חלקים: טבעות אירוסין קלאסיות שתמיד ישארו באופנה וטבעות אירוסין מעוצבות המשתנות בקולקציה לקולקציה אבל תמיד ישאירו חותם.  טבעות אירוסין מעוצבות  לרוב מגיעים עם אבני חן מיוחדות, חישוקים ייחודיים ושיבוצים בולטים. טבעות אירוסין קלאסיות הן עדינות יותר, בראשן משובץ לרוב יהלום מרכזי בודד או שמגיעים עם שיבוץ של יהלומים קטנים על חישוק הטבעת. חשוב שנבחר טבעת שהעיצוב שלה הוא ייחודי מצד אחד וקלאסי מצד שני. כל אישה למעשה מצפה לקבל טבעת אירוסין עם יהלום שתוכל להרשים את כולם. כדי להוסיף עוד טאצ 'אישי ניתן לחרוט הקדשה אישית או את שם בת הזוג שלנו על הטבעת. ניתן לחרוט גם ציור אישי או מילים בעלות משמעות כמו אהבה, יופי, כוח או הבטחה. בנוסף, אנו יכולים לעצב את הטבעת כך  שהיא תהיה עם צבע או עם פריטים ייחודים שכלתכם לעתיד חלמה שיהיו לה.

 

טבעות אירוסין - למה כדאי לקנות טבעת מעוצבת אישית?

עיצוב טבעות אירוסין זו אומנות לכל דבר. כאשר אנחנו רוצים לקנות לבת הזוג שלנו את טבעת האירוסין המושלמת כדאי לקנות לה טבעת בעיצוב אישי וייחודי. אנחנו יכולים לעצב את הטבעת כך שהיא תתאים לאישיות של בת הזוג שלנו, הן בצורה והן במחיר הטבעת. אם אין ביכולתנו להבין את סגנון בת הזוג אנו יכולים להתייעץ עם החברה הכי טובה שלה בנוגע לסגנון עיצוב הטבעת. החברה הכי טובה של בת הזוג שלנו או אישה אחרת שקרובה אליה כמו אחות או דודה יעזרו לעצב את הטבעת באופן ייחודי ואיכותי. בסופו של דבר אנחנו רוצים להפתיע אותה ושתשאר ללא מילים חוץ מלענות "כן". 

 

 

 טבעת אירוסין בעיצוב אישי

דוגמא לטבעת אירוסין בעיצוב אישי של אחד מלקוחות דיימונד ספינקס
Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות