ללא תמונה
ללא תמונה

תכשיטי יהלומים לכלה

news 3 מאמרים
 

תכשיטי יהלומים לכלה 

יום החתונה הוא יום מאד חשוב בחיי כל בחורה. אנחנו מאד רוצות להראות ביום הזה במיטבינו, דואגות לכל הפרטים מראש: השמלה, האיפור, התסרוקת. אבל לפעמים הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את כל העבודה.

 

במקרה של הגבר, הנושא היחיד שחשוב בהתארגנות לחתונה זה חיפוש אחר חליפת חתן, לעומת זאת אצל הכלה ישנם הרבה דברים שיש לחשוב עליהם חוץ מהשמלה: איפור, נעליים, תסרוקת, תכשיטים ועוד .. תכשיטי יהלומים יכולים להיות הטאץ 'המושלם להופעה של הכלה, והם שתמיד יהיה אביזר  באופנה.

 

 

טבעת האירוסין  היא בדרך כלל תכשיט היהלום הראשון אצל כל בחורה, וככל הנראה שזהו יהיה התכשיט שתענדו מתחת לחופה, אז למה לא להוסיף לטבעת האירוסין כמה חברים? למה לא להשלים את המראה עם עגילי יהלומים למשל?

עגילי יהלומים מוסיפים הרבה זוהר למראה הפנים של הכלה, ושל כל אישה. עגילי יהלום מקשטים את המסגרת של הפנים ומוספים הרבה אור, בלי להכביד יותר מדי על המראה.

 

איך לבחור את עגילי היהלומים הנכונים שיתאימו למראה המלא של הכלה:


דבר ראשון יש להתחשב בטבעת האירוסין שלך.

אם מדובר על טבעת יהלום סוליטר - כלומר טבעת משובצת יהלום בודד, כדאי לבחור ביהלומים צמודי אוזן שישלימו את המראה של טבעת האירוסין לסט תכשיטים.

 

עגילי יהלום פרינסס 

אם טבעת האירוסין שלך משובצת יהלום בודד עם תוספת של יהלומים קטנים, אפשר לשקול לקנות עגילים תלויים עם כמה יהלומים קטנים ויהלום מרכזי בכל אחד מהעגילים.

 

 

אם טבעת האירוסין שלך אינה כוללת יהלום מרכזי, אלא היא בעלת עיצוב מיוחד עם כמה יהלומים קטנים, אז עגילי יהלומים מועצבים בשיבוץ פווה יעשו את העבודה.

 

 

 

דבר שני יש להתחשב בתסרוקת שבחרת ליום החתונה:

בגדול - לשיער מורם יתאימו עגילי יהלום צמודי אוזן שלא מכבדים על ההופעה הנקיה, ורק ישלימו את קצוות הפנים ויוסיפו את הניצוץ הרצוי.

 

אם התסרוקת שלך כוללת שיער מפוזר ונפוח, כדאי לבחור בעגילי יהלומים תלויים שיוסיפו ניצוץ בכל הנפת שיער, ויראו כמו חלק טיבעי מהשיער, ולא יבלעו בתוכו.

 

  

אם את לא אוהבת עגילים, אפשר לבחור בתכשיט יהלומים אחר להשלמת ההופעה ולהשלמת הסט עם טבעת האירוסין שלך. למשל - תליון יהלום או תליון יהלומים.
גם בנושא הזה הכללים הם כמו עם העגילים בכל מה שקשור להשלמת הסט עם טבעת האירוסין.

 

תליון יהלומים יכול להיות מושלם לשמלת כלה שמגיעה עם או מחשוף עמוק שמלת סטרפלס. היהלומים המונחים עם הצוואר ועל עצם הבריח נותנים קו מתאר נוצץ ויפיפה לשמלת הכלה.

תליון יהלום 

כשאת בוחרת את תכשיטי היהלומים שיתאימו לך ליום החתונה ויתישבו לך יפה עם השמלה, האיפור והתסרוקות, כדאי לזכור שתכשיטי היהלומים הם לא חד פעמים כמו שמלת הכלה. 
שמלת הכלה תלווה אותך רק ערב אחד בחייך, אולם תכשיטי היהלומים את יכולה להמשיך לענוד ביום יום או באירועים אחרים גם אחרי יום החתונה שלך, לכן כדאי לבחור בתכשיטים שיתאימו גם לאחרי יום החתונה, ויתאימו כנאמר מקודם, כסט לטבעת האירוסין שלך, שגם תלווה אותך בכל יום.

 

 

 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות