ללא תמונה
ללא תמונה

איפה כדאי לקנות טבעות אירוסין

news 1 מאמרים
 

מקום הרכישה לטבעות אירוסין


 
קנית טבעת אירוסין היא אירוע חשוב שאין להקל בו ראש, והשאלה הראשונה שנשאלת בדרך כלל, היא "  איפה קונים טבעת אירוסין  ?". אין להקל ראש בהחלטה איפה תקנו את טבעת האירוסין שלכם, כי מקום הקניה ימשיך ללוות אתכם בעתיד.

 כשאתם יוצאים לחפש טבעת האירוסין החלומית , האפשרויות העומדות בפניכם הן די רבות. יש היום הרבה חנויות שמתעסקות בטבעות אירוסין   , החל מטבעות אירוסין זולות שעשויות מחומרים כמו כסף, ועד לטבעות אירוסין יוקרתיות של מותגים גדולים המשובצות הרבה יהלומים

 

 

בחירת מקום הקניה לטבעת האירוסין מותנת בתקציב שעומד בפניכם, ובד בבד - בטעמה של האישה.

 

 

רוב טבעות האירוסין היום הן טבעות זהב ויהלומים (או רק עם יהלום מרכזי), סביר להניח שזה הקו שתלכו איתו. כדאי לדעת שטבעת זהב ויהלומים עולה בדרך כלל כמה אלפים, מה את שהופך ההחלטה איפה לקנות את הטבעת לעוד יותר חשובה.
 

בכדי להחליט איפה אתם קונים אתם יכולים ללכת ולשטוט בין הקניונים השונים וחנויות התכשיטים השונות, לבדוק חלונות ראווה ולהכנס ולשאול על מחירים של טבעות שונות.

 

 
האפשרות השניה שעומדת בפניכם היא לשוטט בין אתרי האינטרנט השונים. נכון להיום לרוב חנויות התכשיטים יש אתר אינטרנט שבו תוכלו להתרשם מהדגמים השונים, להשוות בין מחירים, ולהחליט מהכיסא שלכם בבית מה מתאים לכם, ולקבל מידע רב על יהלומים, מחירי של טבעות אירוסין ועוד ועוד.
   
אחרי שתשוו מחירים באינטרנט תגלו שיש הרבה חנויות תכשיטים שלא יושבות בקניונים הגדולים שדווקא שם המחירים הם הנמוכים ביותר. יכול להיות שתדלק לכם מנורה אדומה- איך זה יכול להיות שכל כך זול בחנויות הלא מוכרות האלו? האם זה לא שם אומר שמשהו תקין?
התשובה מאד פשוטה -.המחירים שלהם נמוכים, כי לא הם צריכים לממן חנויות יוקרה בעלות גבוהה בקניונים, והם מוציאים את לא על הכסף שלהם פירסום, וזה למה הם יכולים למכור לכם את טבעות האירוסין במחירי עלות החומרים כמעט.
 
חלק מאותם חנויות "לא מוכרות" שמוכרות טבעות אירוסין בזול הן חנויות שנמצאות במתחם בורסת היהלומים, וזה עוד אחת מהסיבות ששם תמצאו טבעות אירוסין זולות - כי אתם קונים ישירות מהמקור, בלי שהטבעת עוברת הרבה ידיים בדרך אליכם, וכך אתם חוסכים לכם את פערי התיווך.  

אז אחרי שמצאתם את מבחר המקומות הזולים לקנות בו את טבעת האירוסין (דרך השוטטות באינטרנט והשוואת מחירים חכמה), נשאלת השאלה איפה אמין?


חפשו חנות / מפעל בעלי שם טוב ומוכר או שתקנו את טבעת האירוסין אצל חבר בורסת היהלומים. חברי בורסת היהלומים ידועים באמינותם, והם עובדים מאד קשה בשביל לזכות ולשמור על מעמדם כחברי בורסת היהלומים. אם חלילה יתפסו את חבר בורסת היהלומים בשקר, הוא יאבד את חברותו , ולכן קניה אצל חבר בורסה היא הבטוחה ביותר.

 

עוד דברים שכדאי לשים לב למקום בו אתם קונים את טבעת האירוסין:

מספק לכם האם המקום תעודה גמולוגית ליהלום המרכזי המשובץ בטבעת האירוסין? היום נהוג לבקש לכל יהלום מעל 0.30 קארט תעודה גמולוגית. התעודה מעידה על טיב היהלום, וכך תדעו שקניתם נכון ובאופן בלתי תלוי.  

 

לפני שאתם חותמים את העיסקה ומשלמים על טבעת האירוסין שלכם, בררו במקום הרכישה האם מעניקים לכם אחריות? האם התיקונים על הטבעת הם חינם? מה תנאי ההחזרה? האם מקבלים החזר כספי מלא? ומה יקרה אם בעתיד תרצו לשנות משהו בטבעת או להחליף / לשדרג את היהלום המרכזי? 

לסיכום בכדי למצוא את המקום האידיאלי לקנית טבעת האירוסין אלו הנקודות שצריכות להוביל אתם:

 מקום עם מחירים כדאיים אחרי השוואת מחירים שתעשו באינטרנט  

מקום עם מגוון גדול של טבעות אירוסין

מקום אמין

 

  מקום המעניק תעודה הגמולוגית

 

   מקום המעניק אחריות והבטחה להחזר כספי

 

  מקום הנותן תיקונים חינם.

 

טבעת אירוסין 

 

 

 


 

 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות