ללא תמונה
ללא תמונה

כיצד אפשר לחסוך בקניית טבעת האירוסין

news 1 מאמרים
 

כיצד להוזיל את טבעת האירוסין


 
טבעת אירוסין היא הוצאה של כמה אלפי שקלים בדרך כלל, אבל לא חייבים תמיד לשבור תוכנית חיסכון כדי לממן את טבעת היהלום.
לפניכם כמה טיפים כיצד אפשר להוזיל את המחיר של טבעות האירוסין.

 

1. משקל הזהב של טבעת האירוסין:

כידוע מחיר הזהב נסק בשנים האחרונות, דבר המשפיע באופן ישר על המחירי של תכשיטי הזהב. הצפי הוא שמחיר הזהב ימשיך לזנק. לכן, אם אתם רוצים להוזיל את העלות של טבעת האירוסין שלכם, ביחרו טבעת אירוסין במשקל זהב נמוך. העדיפו  טבעות אירוסין בעיצוב הסוליטר  הפשוט והדק כיוון שמשקל הזהב יהיה יחסית נמוך ובהתאם לזה מחיר טבעת האירוסין. כמו כן, טבעות אירוסין בעיצוב סוליטר הן טבעות יהלום בעיצוב שמתאים לכל אחת וזהו גם עיצוב ניצחי.

  

2. כמות היהלומי צד שמשובצים בטבעות האירוסין:

טבעות אירוסין בשיבוץ יהלומי טבעות צד  הן טבעות שתהיה יותר יקרות מטבעות אירוסין בסגנון הסוליטר החלק.

ככל שיש יותר יהלומי צד משובצים בטבעת האירוסין, מחיר הטבעת יעלה משתי סיבות:

הסיבה הראשונה היא מחיר היהלומים: כידוע יהלומים עולים לא מעט כסף וככל שטבעת האירוסין נושאת עליה יותר משקל של יהלומים, המחיר שלה יעלה.

 

הסיבה השניה היא שכר העבודה: כל שיבוץ של יהלום בטבעת האירוסין עולה כסף. לכן, ככל שיש יותר יהלומי צד בטבעת האירוסין, מחיר שכר העבודה שהושקה בטבעת הוא גבוה, ובכך עולה מחירה של טבעת האירוסין.

 

 

 

3. עיצוב טבעת האירוסין:

טבעות אירוסין שהושקע בהן הרבה בעיצוב, יעלו יותר. השתדלו ללכת על עיצוב טבעת יהלום נקי וסולידי, ובכך תבטיחו לעצמך גם טבעת אירוסין בעיצוב ניצחי שישאר איתכם כל החיים. 
 
 

4. היהלום המרכזי בטבעת האירוסין:

רוב מחירן של טבעות האירוסין מתרכז ביהלום המרכזי. היהלום המרכזי הוא החלק היקר ביותר בטבעת האירוסין, ולכן אין להקטין ראש בנושא. אז איך אפשר לחסוך כסף בקנית היהלום לטבעת האירוסין שלכם:

א. קנו את טבעת היהלום ישירות מחבר בורסת היהלומים: כאשר קונים את היהלום ישירות מיצרן יהלומים אתם חוסכים לכם את כל פערי התיווך שגובים ממך בחניות אחרות. בכל מקום ידוע שקניה ישירות מהמקור היא הזולה ביותר. בנוסף, קניה מחבר בורסת היהלומים תתן לכם שקט כיוון שזה המקור המקצועי והאמין ביותר ליהלומים.

 

ב. אל תתפתו להצהרות גבוהות של "נקיון גבוה זה הכי חשוב". אתם קונים יהלום כאשר נמוך מ- ½ קראט אתם יכולים להסתפק  בנקיון SI  שלא רואים את הפגמים הפנימיים בלי הגדלה. כל נקיון גבוה מזה יראה רק טוב בתעודה הגמולוגית אבל יגזול כסף מכיסכם. זיכרו - בסופו של דבר הבחורה תענוד את טבעת האירוסין על האצבע ולא את התעודה הגמולוגית. נושא חשוב להזכיר באותו כי יש להתעקש לבקש ממוכר טבעות האירוסין שיספק לכם  תעודה גמולוגית  ממכון גמולוגי מוסמך ונטרלי על היהלום המרכזי. התעודה הגמולוגית היא ההוכחה הכי טובה לטיב היהלום והאותנטיות שלו.

 

המרכזי הנפוץ ביותר היהלום שמשובץ בטבעות אירוסין הוא היהלום העגול, אבל יש לזכור שחוץ מיהלומים עגולים יש עוד  צורות של יהלומים  כמו יהלומים מרובעים, יהלומי טיפה, יהלומים בצורת אובל ועוד.

 

בגדול, יהלומים בצורות שונות, עם אותם קריטיריונים, יהיו זולים מיהלום עגול.

 

 

 טבעות אירוסין זולות

 


 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות