ללא תמונה
ללא תמונה

שאלות נפוצות על דיימונד ספינקס

news 1 אודותינו

 

 

 מה הנסיון של דיימונד ספינקס עם יהלומים וטבעות אירוסין?

אנחנו יצרני יהלומים וחברי בורסת היהלומים עם נסיון של מעל 30 שנה עם וביצורם יהלומים. יש לנו קשרים בכל העולם לרכישת יהלומים גולמיים ויהלומים מלוטשים. אנחנו עובדים עם מספר מעבדות גמולוגיות ברחבי העולם כולל ארה"ב ובלגיה. היהלומים שלנו מלוטשים במלטשות מהמתקדמות במתחם בורסת היהלומים ובעלות לליטוש ציוד חדשני ומתקדם יהלומים. אנחנו עוקבים אחרי תהליך יצור היהלומים ובכך מבטחים שהיהלומים שלנו יהיו ברמת ליטוש מהגבוהות שיש. הקשרים שיש לנו עם ברחבי עולם היהלומים, אנחנו יכולים להשיג לגם כמעט וכל יהלום שתחפשו. 

האתר של דיימונד ספינקס היה אחד מהראשונים בארץ שנפתח לרכישת טבעות אירוסין ויהלומים און ליין. אנחנו הראשונים מחברי בורסת היהלומים שפתחו את דלתותיהם עבור הקהל הרחב, ובכך אפשרו לאנשים לרכוש טבעות אירוסין ישירות מהמקור במחירי יצרן.

 

 

 

 

 

מה מדיניות ההחזרה של דיימונד ספינקס

אנחנו ערים לכך שטבעות אירוסין נקנות לרוב בהפתעה לאישה על ידי הבחור, ולא תמיד אפשר לקלוע לטעם של האישה בכל מה שקשור בתכשיטי יהלומים, לכן מדיניות ההחזרה שלנו לטבעות אירוסין היא מאד גמישה. במידה ואתם רוצים להחליף את טבעת האירוסין שרכשתם, תוכלו לעשות זאת תוך 30 יום מיום הרכישה ולבחור במקומה וטבעת אירוסין אחרת מתוך מגוון טבעות היהלומים שלנו. במידה ובחרתם טבעת אירוסין יותר זולה, תקבלו את ההפרש הכספי חזרה וההפך. אם
אתם רוצים להחזיר את טבעת האירוסין אתם יכולים גם כן לעשות זאת תוך 30 יום מיום הרכישה ותקבלו את כספכם חזרה למעט דמי טיפול.

 -למד עוד על מדיניות ההחזרה של דיימונד ספינקס- 

 האם אפשר לעשות תיקון למידה של טבעת האירוסין אחרי הרכישה?

אם אין לכם את המידה המדויקת לטבעת האירוסין שלכם, אל דאגה. לאחר הרכישה ניתן גם לעשות מידה חדשה לטבעות האירוסין. קחו את טבעת האירוסין שרכשתם, הציעו איתה נישואין, וחיזרו לאחר מכן עם טבעת האירוסין לעשות את המידה המדויקת של האצבע. כדאי לדעת שהאצבע שעליה עונדים את טבעות האירוסין היא הקמיצה השמאלית.

 טבעת אירוסין יהלומים

 

 

 

האם טבעות האירוסין שלכם מגיעות עם תעודה גמולוגית?

כל היהלומים המרכזיים המשובצים בטבעות האירוסין שלנו מלווים בתעודות גמולוגיות ממעבדות גמולוגיות מוסמכות. תעודות גמולוגית שמצורפת לטבעות היהלום נותנות לכם את השקט שיהלום שמשובץ בטבעת האירוסין הוא אמיתי ושכל הפרמטרים שלו הם נכונים. עם התעודה הגמולוגית שקיבלתם, תוכלו בכל זמן למכור לשדרג או את היהלום המשובץ בטבעת האירוסין שלכם.

 

 

 

האם צריך לתאם פגישה מראש כדי לבוא לראות טבעות אירוסין?

אנחנו יושבים בבורסת היהלומים ומחזיקים במשרדינו מלאי גדול של טבעות אירוסין. חלק מטבעות האירוסין שיש לנו במשרד אינן מופיעות באתר שלנו. אנחנו ממליצים בחום לב לבוא אלינו למשרד לראות את טבעות האירוסין ואת היהלומים בעיניכם, כי אין כמראה עיניים. להגיע אלינו רצוי כדי לקבוע פגישה מראש בכדי שנוכל לדאוג שיהיה לנו מספיק זמו להקדיש לכם שתוכלו לבחור את טבעת האירוסין שלכם בשקט ובנוחות, ולארגן לכם אישור כניסה לתוך מגדל בורסת היהלומים.

כדי לתאם פגישה ולהתרשם מקולקצית טבעות האירוסין שלנו התקשרו אלינו 03-6130046

 

 

 

 

 

איך אפשר להיות בטוחים שהיהלום שבחרתי הוא זה המשובץ בטבעת האירוסין?

אנחנו מספקים עם כל יהלום המשובץ בטבעות האירוסין תעודה גמולוגית של היהלום המעידה על טיב היהלום ועל הפרמטרים שלו. בנוסף אפשר לבקש לחרוט על היהלום המרכזי של טבעת האירוסין את מספר התעודה הגמולוגית שלו. החריטה אינה משפיעה על איכות היהלומים כלל, ולא ניתן לראותה אלא עם הגדלה . החריטה על היהלום מבטיחה לכם שהיהלום המשובץ בטבעת האירוסין שלכם הוא היהלום המשתייך לתעודה הגמולוגית שקיבלתם. החריטה על היהלומים אתם את יכולים לקבל ללא עלות נוספת. 

העובדה שאנחנו חברי בורסת היהלומים מספקת לכם את השקט הנפשי שהיהלום שאתם מקבלים הוא היהלום שביקשתם. חברי בורסת היהלומים ידועים בנאמנותם, ואין שום סיבה שהם ימכרו לכם טבעת אירוסין עם יהלום שגוי ויסכנו את חברותם בבורסת היהלומים.

 

 

 טבעת אירוסין זהב

  

האם אוספים את טבעת האירוסין במעמד הרכישה?

רוב טבעות האירוסין שאנו מוכרים אינן מגיעות מורכבות כבר עם היהלום המרכזי, וניתן לאסוף אותם לאחר שיבוץ אחרי 2-10 ימי עבודה, תלוי בטבעת היהלום שבחרתם. אנחנו עובדים בשיטת "הרכב את טבעת האירוסין בעצמך". זה אומר שאתם בוחר את טבעת היהלום שאתם אוהבים מתוך כל מגוון טבעות האירוסין שלנו, ואחרי זה את מתאימים לה היהלום שאתם רוצים מתוך מלאי היהלומים הגדול שלנו.

לשיטה "הרכב טבעת אירוסין בעצמך" יש שני יתרונות בולטים: יתרון ראשון- הרבה יותר קל למצוא טבעת אירוסין שתענה לתקציב שלכם בשיטה הזו. אתם יותר גמישים לבחור את העיצוב שאתם אוהבים מכל טבעות האירוסין, ואז להתאים לטבעת שבחרתם את היהלום לפי התקציב. היתרון השני - יש לכם אפשרות לראות את היהלום שאתם רוכשים לפני שיבוצו בטבעת האירוסין. מעט מאד חנויות מספקות את האפשרות הזו, וזה מאד חשוב, כי לראות יהלום באופן חופשי חושף לכם את הצבע האמיתי שלו, ואתם יכולים להיות מודעים לגודל האמיתי של היהלום, שלעיתים מסווה על ידי שיבוץ בטבעות האירוסין.

 

 

  

האם יש לכם תצוגה של טבעות אירוסין מוספות למעט מה שמופיע האתר?

תוכלו במשרדינו היהלומים בבורסת למצוא דגמים נוספים של מה טבעות אירוסין למעט שמופיע באתר שלנו. טבעות האירוסין שלנו מגיעות בעיצובים שונים. אתם מוזמנים לבוא להתרשם.

 

 

 

אם יש לי תמונה של טבעת אירוסין שאני רוצה, האם אפשר לעצב לי אצלכם אחת כזו?

אם יש לכם טבעת אירוסין שאתם רוצים, ולא מצאתם אותה באתרינו, אתם מוזמנים לשלוח לנו את התמונה של טבעת האירוסין שאתם מעונינים בה, ואנחנו נחזור אליכם אם יש לנו טבעת אירוסין כזו שאינה מופיעה באתר. כמו כן יש באפשרותינו לעצב טבעות אירוסין באופן אישי.

שלחו לנו מייל ל: info@diamondsphinx.com

 

 

 

טבעת אירוסין טיפה 

 

לכם שאלות עוד יש לגבי טבעות אירוסין או יהלומים שלא מצאתם אליהן את התשובה פה? 

התקשרו אלינו ל - 03-6130046

 

 

 

 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות