ללא תמונה
ללא תמונה

שאלות נפוצות על טבעות אירוסין

news 1 מאמרים

 

שאלות נפוצות לגבי טבעות אירוסין וטבעות יהלומים

 

איך אפשר למצוא את כיצד  טבעת האירוסין המושלמת  מתוך המבחר הגדול של טבעות האירוסין

כשהולכים לקנות טבעת אירוסין, בדרך כלל הגבר הולך לבד לחנויות טבעות האירוסין. הנה כמה טיפים כיצד אפשר לקלוע לטעמה של האישה :בטעמה לטבעת האירעת האירוסין המושלמת
לבחון את התכשיטים וסגנון הלבוש שהיא מתהדרת ביום יום: אם הסגנון שלה רהבתני, נוצץ והודר ככל הנראה היא תאהב את טבעת האירוסין שלה נוצצת ומרובת יהלומי צד. במידה והיא שמרנית בלבושה, וממעטת בענידת תכשיטים, סביר להניח שהיא תשמח לטבעת אירוסין קלאסית ועדינה ככל האפשר. 

גם את צבע הזהב (זהב זהב צהוב או לבן) תוכל לבחון לפי התכשיטים שהיא עונדת ביום יום.רוב הסיכויים שהיא תעדיף את טבעת האירוסין שלה באותו הצבע של הזהב שהיא אוהבת לענוד ביום יום.
 בדוק איך היא מגיבה כשהיא חולפת על פני חלונות ראווה של חנויות תכשיטים או מעיינת בעלונים של פרסומות תכשיטים, למה היא שמה לב? על מה מעירה? מה היא ממש לא אוהבת?
 התייעץ עם מקורביה. החברות בדרך כלל יודעות מה הסגנון שהחברה שלהן מעדיפה. . גם את האמא שלה כדאי לשתף בתהליך של בחירת טבעת האירוסין
הכי חשוב - לבחור את הטבעת באהבה, כי בסופו של דבר טבעת האירוסין תסמל רגע מאד חשוב בחיי הזוגיות שלכם.

הגודל של היהלום האם או הגודל של טבעת האירוסין חשוב?

יהלומים יש בשפע, ואתה יכול למצוא את היהלום המושלם מתוך  מגוון היהלומים.
גודל היהלום אינו משקף את אהבתך. גודלו של היהלום המרכזי שמשובץ בטבעת האירוסין הוא ענין של טעם. ישנן בחורות שכל מה שחשוב להן זה שהיהלום יהיה גדול ככל האפשר, ויש בחורות שתעדפנה שהיהלום יהיה איכותי על פני הגודל שלו. איך תדע מה הבחורה שלך אוהבת? אם הבת זוגתך אוהבת דברים רהבתנים, וה"שואו "חשוב לה יותר מהכל, רצוי שתעדיף להשקיע את כספך ביהלום גדול, ופחות להתעכב על איכותו. אם בת זוגתך שמרנית בסגנונה, תוכל להשקיע את הכסף שהקצבת ליהלום באיכותו ולא בגודלו.

יש הבדל בין האם טבעות אירוסין לטבעות נישואין?

טבעת האירוסין מוענקת במעמד הצעת הנישואין כאשר הגבר או האישה מציע / ה לאהובתו להתחתן. הטבעת מסמלת איחוד ואהבה אינסופית בין בני הזוג ואת האיחוד העתידי בין השניים.לטבעת הנישואין יש חוקים שנקבעו בהלכה, ובניגוד אליה, לטבעת האירוסין אין חוקים מיוחדים. לפי המקובל רצוי לבחור טבעת עשויה מזהב ומשובצת ביהלום מרכזי. עצמה יכולה להיות הטבעת סוליטר (חישוק חלק) או משובצת ביהלומי צד.

על איזו אצבע נהוג לענוד את טבעת האירוסין?

המנהג לענוד הוא את על טבעת האירוסין הקמיצה השמאלית. זה החל ככל מנהג הנראה בשלהי המאה -15 ה על ידי הרומאים שהאמינו כי וריד אהבה יצא מהלב ונגמר בקמיצה השמאלית.
גם את  המידה של האצבע המיועדת לטבעת האירוסין  אפשר למצוא בקלות.

איפה כדאי לרכוש את טבעת האירוסין?

היות ומדובר על טבעת יהלום, כשהיהלום מהווה את המרכיב המהותי במחירה של הטבעת, חשוב לרכוש את הטבעת במקום שמעניק  תעודה גמולוגית  ליהלום. תעודה זו היא הת"ז של היהלום והיא מונפקת על ידי מעבדה גמולוגית עצמאית שמאשרת לכם שאכן מדובר ביהלום אמיתי ומציינת את כל נתוני היהלום. בידקו שבית העסק שאתם רוכשים ממנו את הטבעת הוא אמין ובעל מוניטין. רצוי שיהיה במקום גמולוג מוסמך והכי טוב לרכוש את היהלום ישירות מחבר בורסה, כיוון שאמינותם אינה מוטלת בספק.

ֿ מה המחיר שצריך להשקיע בטבעות אירוסין:

לטבעות אירוסין אין מחיר קבוע. מחיר טבעות האירוסין יכול לנוע בין 2000 ש”ח ועד למאות אלפי שקלים. השאלה הנכונה לשאול את עצמכם היא: כמה תרצו להשקיע בטבעת אירוסין.

בישראל, הממוצע הארצי נע באזור 5000 ש"ח לטבעת אירוסין. בארה"ב נהוג לומר שבטבעות אירוסין יש להשקיע שלוש משכורות חודשיות.

חשוב מאד לזכור שכמות הכסף שתשקיעו בטבעת האירוסין אינה משקפת את אהבתכם.

 

איך אני מוצא את המידה לטבעת האירוסין:

הרבה טבעות אירוסין נקנות בהפתעה לבת הזוג על ידי הגבר, ואחת השאלות הראשונות שנשאלות היא – איך אני אדע את המידה של האצבע עבור טבעת האירוסין של בת זוגתי.

המידה של טבעת האירוסין לא צריכה להוות בשבילך בעיה, כי כמעט בכל חנות של טבעות אירוסין יסכימו לשנות לך את המידה אחרי שתציע לבחורה של נישואין. זהו נושא שכדאי לברר בכל חנות שבה אתה מחפש טבעות אירוסין.

כדאי לדעת שהאצבע שעליה עונדים עליה בדרך כלל את טבעות האירוסין היא הקמיצה השמאלית. כדאי לבוא לחנות של טבעות האירוסין עם המידה של האצבע הזו של חברה שלך. תנסה להשיג טבעת שאתה יודע שטובה על אותה האצבע, והבא אותה איתך לחנות של טבעות האירוסין. זו הדרך הטובה ביותר להשיג מידה עבור טבעות אירוסין.

 

איזה צבע זהב כדאי לבחור לטבעות האירוסין:

צבע הזהב של טבעת האירוסין הוא ענין של טעם אישי של בחורה. רוב הבחורות יודעות איזה זהב הן רוצות לטבעת האירוסין שלהן. במידה ואתה הולך לחנויות של טבעות האירוסין לבדך, כדאי שלפני כן תדע איזה זהב מעדיפה חברה שלך לטבעת האירוסין. תוכל לדעת זאת על פי התבוננות בצבע הזהב של התכשיטים שהיא עונדת ביום יום. רוב הבחורות יעדיפו את טבעת האירוסין שלהן בצבע הזהב של רוב התכשיטים שלהן. כדאי גם להתייעץ עם חברותיה לגבי טבעת הזהב של טבעת האירוסין שתרכוש לה.

 

כמה עולה יהלום לטבעת אירוסין

לשאול כמה עולה יהלום זה כמו לשאול כמה עולה חולצה. כמו שיש חולצות שעולות אלפי שקלים מול חולצות שעולות 10 שקלים, ככה זה ביהלומים. אין מחיר קבוע ליהלומים, ומחירי היהלומים יכולים לנוע בין 100$ למאה מליון דולר. יש ליהלומים כמה משתנים שמשפיעים על המחיר שלהם: משקל היהלומים – הנמדד בקראטים, נקיון היהלומים – כמות הפגמים הפנימיים שיש ביהלומים, צבע היהלומים – רמת הגוון הצהבהב שיש ביהלומים שקופים וחיתוך היהלומים – איכות הליטוש של היהלומים המשפיעה באופן ישיר על רמת הניצוץ של היהלומים.

כיוון שהמחיר של היהלום בטבעת האירוסין, הוא החלק שקובע את רוב מחיר הטבעת, כדאי שלפני שאתם הולכים לראות טבעות אירוסין, השקיעו קצת מזמנכם ללמוד על יהלומים.

ועל הפרמטרים שקובעים את המחיר שלהם. החליטו מה הכי חשוב לכם ביהלום שאתם קונים לטבעת האירוסין שלכם, ועל השאר התפשרו אם התקציב שלכם מוגבל.

מאד חשוב לבקש תעודה גמולוגית המונפקת על ידי מכון גמולוגי מוסמך שתלווה את היהלום המשובץ בטבעת האירוסין שלכם.

 

איך מנקים טבעות אירוסין:

ניקוי טבעות האירוסין חשוב מאד, כיוון שליהלומים יש נטיה לצבור שומן וליכלוך. השומן שמצטבר על היהלומים גורם להם להראות עכורים ולאבד מכל הזוהר הידוע שיש ליהלומים, וכך כל טבעת האירוסין עלולה לאבד מהיופי שלה.

אחת לחודש דאגו לטבול את טבעת האירוסין בקערה עם מים חמימים וסבון כלים עדין, ואחר מספר דקות להוציא את טבעת האירוסין ולהברישה בעדינות עם מברשת שיניים. לבסוף יבשו את טבעת האירוסין במטלית יבשה.

כדי לשמור על טבעות האירוסין, כדאי להסיר אותם בזמן הרחצה, נטילת ידיים, בזמן פעילות ספורטיבית, ולהמנע מלבוא במגע עם חומרי ניקוי.

 

 

אתם מעצבים טבעות האם אירוסין לפי בחירה אישית?


במידה ויש לכם תמונה של טבעת שאתם רוצים, אבל לא מצאתם מודל דומה באתרינו, אנא שלחו לנו את התמונה למייל info@diamondsphinx.com. יש לנו הרבה

מודלים של טבעות אירוסין שלא מופיעות באתר, ואולי הטבעת שלכם היא אחת מהם.

טבעת אירוסין זהב צהוב 

 

Anat Scapa
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות