ללא תמונה
ללא תמונה

חשיבות מקום הקניה של טבעות האירוסין

news 1 מדוע לקנות מאיתנו

 


קניית טבעות אירוסין היא נושא מאד מרגש. מדובר על הצעד הראשון לקראת הנישואין, והוא צריך להיות מלווה בהרבה אהבה ואושר.

לצערינו, לא מעט פעמים נתקלנו באנשים שרכשו טבעות אירוסין והתאכזבו מאד ממה שהם קיבלו, או חלילה הרגישו שהם "נפלו בפח".

הבעיה נוצרת כאשר רוב ההתמקדות בטבעת האירוסין היא בנושא המחיר ועיצוב הטבעת.

בנוגע למחיר של הטבעת:זה ידוע שמחירי טבעות האירוסין הם מחירים שגבוהים לכל אדם רגיל. מדובר על טבעת מזהב משובצת ביהלום אמיתי, או בכמה יהלומים, דבר שמגיע לכמה אלפי שקלים לכל טבעת אירוסין, וכולנו כצרכנים חכמים מנסים לחסוך כמה שיותר במחיר הסופי.

האינסטיקנט הראשוני הוא להמשך למקומות שמציעים טבעות אירוסין זולות או מבצעים מסנוורים על טבעות יהלומים, ולפעמים מסתפקים רק באמרות שמבטיחות לנו את המוצר הכי זול בשוק. לפעמים המחירים שמציגים החנויות השונות עלולות כל כך לסמא את עינינו, ככה שבסופו של דבר אנו עלולים לקנות טבעת יהלום בלי בכלל לבדוק מה אנחנו מקבלים, וכל זה רק בגלל שהמחיר נשמע מפתה.

כדאי לזכור – ביהלומים אין דבר כזה הנחות גדולות. אם נתקלתם בחנות שמציעה עשרות אחוזי הנחה על טבעות אירוסין, סביר להניח שהמחיר שהם מציגים כמחיר מקור הוא מחיר מנופח מראש, ומה שאתם מקבלים כמחיר "מבצע" הוא למעשה המחיר המקורי של הטבעת. לכן, אל תתנו להנחות כאלו לסמא את עיניכם.

כמו כן לגבי מקומות שמבטחים את הטבעות האירוסין הזולות ביותר בשוק. במקרה כזה צריכה לעלות בכם השאלה – מה גורם לטבעת להיות כל כך זולה? האם מדובר על מוצר "פגום".

מהסיבה הזו מאד מאד חשוב לקנות את טבעת האירוסין במקום אמין ומוכר, ולא ללכת דווקא למקום הכי זול שמצאתם.

אתם צריכים לקנות את טבעת האירוסין שלכם ממקום שיש לו "אבא ואמא" כלומר – מקום עם מוניטין וותק של שנים או/ו מקום אשר מנוהל על יש אנשים שמוכרים בשוק: חברי בורסת היהלומים, תכשיטנים עם שם מוכר וכדומה.

עדיף לשלם עוד כמה שקלים על מוצר שאתם בטוחים שהוא מגיע מידיים טובות ואמינות, מאשר לקנות משהו זול ואחרי זה לגלות ש"נפלתם באיזה פח".


לגבי עיצוב טבעת האירוסין.

זה ברור ומובן שטבעות אירוסין הן מוצר אופנתי לכל דבר, ולבחורה מאד חשוב שהעיצוב של טבעת האירוסין יתאים לה ולטעם האישי שלה, אבל אל תתפשרו על קניה במקום שדווקא מציע לכם את העיצוב שאתם אוהבים.

יש לזכור כי החלק העיקרי והיקר בטבעות האירוסין הוא היהלום המרכזי המשובץ בהן. ואולי תקנו טבעת אירוסין בעיצוב שאהוב עליכם, אבל אז תקבלו בטבעת יהלום לא איכותי.

הכי טוב זה למצוא מקום שבו אתם יכולים לבחור בעצמכם איזה יהלום יהיה משובץ בטבעת. כלומר מקום שבו אפשר לבחור את היהלום לחוד, ואת הטבעת לחוד. ככה אתם יכולים לבחור את העיצוב האהוב עליכם, בלי להיות מחוייבים ליהלום המרכזי משובץ בו.

רצוי גם לקנות את טבעת האירוסין במקום שיספק לכם מספיק מידע על יהלומים, וכמובן גם יעניק לכם תעודה גמולוגית ממכון גמולוגי עצמאי ליהלום המרכזי של הטבעת.


 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות