ללא תמונה
ללא תמונה

רגע אחרי קבלת טבעת האירוסין

news 3 מאמרים

 

 

 

 

הרגע שבו יוצאת לאור הצעת נישואין הוא רגע מיוחד במינו שיישאר לנצח המזכרת מרגשת לקראת הצעד הגדול שבני זוג מבצעים - מיסוד הקשר הזוגי ביניהם והפיכתם לבעל ואישה. חלק בלתי נפרד מהרגע הזה הוא חשיפתה של טבעת האירוסין יפה ומיוחדת שנבחרה בקפידה וברוב המקרים היא אכן מוצאת חן בעיני הצד המופתע ותהפוך לנצח להיות סמל לרגע המרגש והמיוחד של תחילת תקופת האירוסין. כיום ישנם סוגים רבים ושונים של טבעות אירוסין וקשה מאד שלא למצוא בדיוק את הטבעת המתאימה ביותר לכל כלה או לכל חתן. 

 

ההבדל בין טבעת נישואין לטבעת אירוסין

 

חשוב מאד לדעת שבניגוד לטבעות הנישואין שעונדים מתחת לחופה בטקס הקידושין, הרי שבתחום של טבעות אירוסין אין הגבלות או איסורים הקשורים בהלכה היהודית. כך ניתן לבחור כל טבעת אירוסין שרוצים, שתואמת לטעם האישי וההעדפות האישיות וכמובן מוצאת חן בעיני מי שרוכש אותה. זו הסיבה שברוב המקרים טבעות האירוסין מעוטרות באבני חן מפני שעל טבעות הנישואין אסור שתהיינה אבנים כאלה. באופן דומה ניתן לבחור טבעת אירוסין בעלת חריטה או עיטורים על עיגול הטבעת ואכן לא מעט חתנים וכלות בוחרים בטבעות כאלה על מנת שטבעת האירוסין וטבעת הנישואין תהיינה שונות זו מזו באופן מהותי.

 

שלבים בארגון החתונה

 

לאחר שיש טבעת אירוסין - מתחילה התקופה של ארגון אירוע החתונה עצמו ויש לא מעט דברים לעשות, לקבוע, לברר או לבדוק. בין השאר - צריך למצוא את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לקחת חלק באירוע החשוב הזה - בחירת תאריך, מציאת האולם המתאים, בחירת מעצב לאולם, מעצבת שמלת הכלה וכמובן בחירה מהותית ביותר - בחירת התקליטן לאירוע. התקליטן הוא זה שאמור להנעים את זמנם של האורחים ולוודא שאף מוזמן לא משתעמם או לא יודע מה קורה בכל שלב של האירוע. באירועי חתונה רבים התקליטן הוא זה שמתפקד בתור מנחה הערב ומזמין את האורחים להגיע אל רחבת הריקודים, להגיע אל השולחנות או להתקרב אל השביל המוביל אל החופה.

 

מוסיקה לאירועים

 

התקליטן אמור להבין איזה סוג של מוזיקה מתאים להשמעה בכל שלב של האירוע על מנת שהאורחים לא יעזבו את רחבת הריקודים וימשיכו לרקוד, ליהנות ולשמוע עם החתן והכלה. זהו המבחן האמיתי של התקליטן וכאן מתרכזת החשיבות האמיתית של הבחירה הנכונה בתקליטן המתאים ביותר. כמו שלא מקלים ראש בבחירה של שום איש מקצוע הקשור בחתונה - כך לא מומלץ לוותר על בחירת התקליטן המתאים ביותר.

המאמר באדיבות אבירם הפקות  - תקליטן לאירועים

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות