ללא תמונה
ללא תמונה

השלב אחרי טבעת האירוסין - מסיבת הרווקות

news 3 מאמרים

 החברה הכי טובה שלך קיבלה את טבעת האירוסין וזה הזמן שלך לפרגן לה כמו שצריך ולארגן לה מסיבת רווקות שתיזכר לטובה לאורך השנים. ראשית, אל תארגני את הכל לבד, גייסי אלייך חברות נוספות ואפילו בנות משפחה שאת יודעת בוודאות שייסיעו וידעו לשמור על סודיות מוחלטת עד המסיבה עצמה ויחד תוכלו לתכנן לה מסיבת רווקות מושלמת שתתאים לכן ובעיקר לה, לאופיה ולרצונותיה, משום שהיא אמורה להיות מרכז העניינים. יש לך צוות? מצוין, עכשיו כל שנותר הוא לארגן את המסיבה.


 

תכנון מסיבת הרווקות


כאשר מתכננים מסיבת רווקות כדאי לחלק את התכנון לכמה סעיפים:

1. קביעת מספר משתתפות: אם יש לכן חמישים משתתפות וצפונה כדאי לשקול לשכור מקום גדול כמו מסעדה, מועדון, אולם וכו' ואילו אם מספר המשתתפות נמוך יחסית, אפשר לשכור מקום קטן יותר כמו יאכטה, חדר בריחה או אפילו להסתפק באחד הבתים של אחת הבנות.

2. תקציב: הגדירו תקציב שמתאים לכולן וכולל בתוכו גם את מרכיב המיקום מהסעיף הקודם וכן את כל הנושא של רכישת אביזרים למסיבת רווקות שהם בגדר חובה לאירוע מושלם. את התקציב חלקו ביניכן באופן שווה, כך כל אחת תרגיש שהיא תורמת במידה שווה להצלחת האירוע.

3. אטרקציה: קבעו ביניכן איזו אטרקציה תרצו להביא למסיבה בהתאם לאופיה של הכלה המיועדת. לפעמים העובדה שיש טבעת אירוסין על האצבע דווקא גורם לכלה העתידית להחצין את השובבות שלה במסיבת הרווקות ולו בפעם האחרונה לפני החתונה ולפעמים מעדיפה היא להישאר במסגרת סולידית ורגועה

4. זמן: קביעת מועד עריכת מסיבת הרווקות תלויה הן בזמינות הכלה, הן בזמינות המשתתפות והן בזמינות המקום, אך גם באופן לא מבוטל באופי האטרקציה שבחרתן למסיבה. לדוגמא, אם בחרתן חדר בריחה או מסיבת בריכה קיצית, או סגרתן מועדון ריקודים, שעות הפעילות תהיינה מן הסתם שונות בהתאם.

5. אביזרים למסיבת רווקות: השקיעו באביזרים עד כמה שתוכלו, הם אלה אשר הופכים את האירוע לתוסס ומשגע, בהתאם כמובן לאופי האירוע ולמיקומו. השתדלו להתאים את האביזרים לאופי המסיבה ולא תוכלו להבין איך אפשר בלעדיהם.

6. מזכרות: מיתוג האירוע כמקובל בשנים האחרונות, בין אם באביזרים קטנים, פרטי לבוש, ממתקים ועוד שלל רעיונות שיצרו מזכרות קטנות מאירוע גדול ובלתי נשכח.

7. אולי העצה החשובה ביותר שתקראו כאן: שימו את האגו האישי שלכן בצד. זכרו כי בסופו של דבר האירוע אמנם מתוכנן על ידיכן, אך הוא למעשה כל כולו למען החברה שמתחתנת ולכן פנקו אותה כפי שהיא הייתה מעדיפה ולא כפי שאתן הייתם מעדיפות שיפנקו אתכן, היא תהנה עד מאוד וגם אתן, באחריות.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות