ללא תמונה
ללא תמונה

הצעת נישואין בשייט רומנטי בגונדולה

news 3 מאמרים

 

מתי בפעם האחרונה הרגשת באמת מאושר בחיים שלך ומתי היית כל כך בטוח לגבי משהו? אם גם אתה שייך לאותם ברי המזל שמרגישים שהם מצאו אהבה, הגיע הזמן שתהפוך את זה לרשמי וממוסד! זה לא משנה אם אתה רוצה להתחתן כדת משה וישראל, עם רב וחופה או שאתה רוצה לעשות אירוע אחר לגמרי, כי מה שחשוב זה האירוע עצמו. להצהיר שאתה נשוי למישהו זה להתחייב לכל החיים ולכן ברור מדוע האירוע הזה מרגש כל כך רבים מאיתנו. עוד לפני שתתחיל לתכנן עם אשתך לעתיד את הטקס, יהיה עליך להציע לה נישואין ולקוות שתשמע "כן", ובנושא של הצעות נישואין השמיים הם הגבול. אתה יכול לעשות את זה בכל דרך שתבחר, אך מה שבטוח זה שכדאי יהיה להשקיע בהצעת הנישואין עצמה ולחגוג זאת בצורה הכי יפה שיש. 

ונציה פה בארץ 

אין ספק שהצעת נישואין מקסימה שהרבה נשים חולמות לקבל היא לנסוע לאיטליה, לשוט בגונדולה בוונציה ושפתאום בן הזוג ישלוף את טבעת האירוסין. עם זאת, לא כל אחד מאיתנו יכול להרשות לעצמו חגיגה כזאת  ולא כל אחד מאיתנו מעוניין לנסוע עד לוונציה בשביל זה. לכן כדאי שתדעו שאם גם אתה רוצה להפתיע את אשתך עם הצעת נישואין בשייט רומנטי בגונדולה, הרי שזה אפשרי היום גם בישראל! לא חסרים מקומות בארץ שיש בהן אפשרות לשוט בגונדולה ואתה תראה שאשתך לעתיד מאוד תתרגש מכל העניין הזה. כדאי לקחת בחשבון עוד פרטים שיוכלו להפוך את האירוע לבלתי נשכח, כמו לדוגמא: השילוב של מוזיקה רומנטית ברקע, שמפניה ועוד הרבה אלמנטים אחרים שייקחו את החגיגה הזאת צעד אחד קדימה. 

כמה זה ידרוש ממך להשקיע? 

מי מאיתנו לא חושב, במוקדם או במאוחר, על השאלה כמה יעלה לנו כל העניין? הרי מעבר לכך שצריך לשלם על הגונדולה צריך גם לקנות טבעת יפה ועדיף שגם יהיה בה יהלום. לכן בהחלט אפשר להבין אותך אם גם אתה רוצה לעשות הכול כדי שהחגיגה של הצעת הנישואין תהפוך להיות בלתי נשכחת אך במחיר סביר. אחת מההמלצות הטובות ביותר היא לתכנן את הדברים מראש ולהחליט מה התקציב שעומד לרשותכם לקראת העניין הזה. אין שום סיבה שבגללה אתה צריך לשלם מחיר מופקע על שייט בגונדולה, ממש כפי שאתה לא צריך לשלם מחיר גבוה מידי על הטבעת עצמה. חשוב לזכור שאחרי שאשתך לעתיד תגיד לך "כן", יהיה עליך גם לממן את החתונה עצמה כך שצפויות לך לא מעט הוצאות. החדשות הטובות הן שהיום אפשר לצאת לשייט רומנטי בגונדולה מבלי שזה יעלה לך הון, וכל מה שאתה צריך לעשות זה להשוות מחירים. הצעת נישואין זה הצעד הראשון לקראת הקמת הקן המשפחתי הפרטי שלך ואין ספק שכדאי לעשות זאת בצורה מרגשת מיוחדת במינה. 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות