ללא תמונה
ללא תמונה

האם חייבים לקנות טבעת אירוסין להצעת נישואין?

news 1 מאמרים

 

 

 

ובכן.. בגדול התשובה היא - לא חייבים כלום

אולם, רוב הצעות הנישואין בימינו מלוות בטבעת אירוסין שהיא טבעת יהלום, ולכן רוב הנשים שמציעים להן נישואין, מצפות לקבל במעמד ההצעה את טבעת האירוסין החלומית שלהן.

 

קצת היסטוריה על טבעות האירוסין:

טבעות האירוסין לא היו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מהצעת הנישואין, אולם אפשר לראות גם בהיסטוריה הרחוקה איזכורים להענקת טבעת יהלום כמתנה להצעת נישואין.

הטבעת הראשונה ניתנה במאה ה15 על ידי, והיא היתה טבעת יהלום.

האופנה של טבעות אירוסין כבשה את העולם באזור שנת 1930 כאשר חברת דה בירס יצאה באחד הקמפיינים המוצלחים בהיסטוריה הידועים בסלוגן שלהם: ״יהלומים הם לנצח״. הקמפיין שלהם הוסיל את הרעיון שכל הצעת נישואין צריכה להיות מלווה בטבעת יהלום. הקמפיין הזה קיבל עוצמה אדירה, ומאז רוב הצעות הנישואין מלוות בטבעת יהלום, ולכן אפשר לומר שכמעט כל בחורה מצפה לקבל טבעת אירוסין במעמד ההצעה.

 

ההוצאה על טבעות אירוסין:

אז הגענו למסקנה שטבעת אירוסין היא די פריט חובה במעמד הצעת הנישואין, וכמו שכן שרוב טבעות האירוסין הן טבעות יהלום. כידוע יהלומים אינם זולים כלל וכלל, ומדובר על הוצאה לא פשוטה לכולם, ולא תמיד לחפש את הזול ביותר הוא דבר חכם. הרבה אנשים שקונים טבעות אירוסין זולות, לומדים אחרי הקניה, שהם עשו טעות.

 

קניה חכמה של טבעות אירוסין:

אז איך אפשר לעמוד בהוצאה של טבעת יהלום, אבל גם לא להתחרט על הרכישה יותר מאוחר?
כמה טיפים בנושא:
1. שיעורי בית - היום תוכלו למצוא באינטרנט הרבה מידע על טבעות אירוסין ויהלומים. אתם לא צריכים להפוך למקצועים בנושא, אלא רק ללמוד כמה דברים בסיסיים בנושא היהלומים (שהם למעשה מהווים את החלק הגדול בהוצאה של טבעת האירוסין). ברגע שתדעו את ה-א׳ ב׳ של מחירי היהלומים, יהיה לכם הרבה יותר קל להתמקד בהוצאה שלכם על טבעת האירוסין.

2. מבצעים על טבעות אירוסין - אל תתפתו לשמע מבצעים מפוצצים על תכשיטי יהלומים. ברוב המקריים כשמישהו מציע עשרות אחוזי הנחה על תכשיטי יהלומים, סביר להניח שהוא העלה את המחיר לפני שהוא עשה עליו הנחה. לפעמים מודעות ענק על מבצעים על טבעות אירוסין מסנוורות אותנו. מספיק שתבררו בכמה מקומות אחרים, ותגלו שהמחיר אחרי ההנחה שמציעים לכם, או המחיר הרגיל בחנויות אחרות

3. אפשרות החלפה - כיוון שרוב טבעות האירוסין ניתנות בהפתעה לאישה, לא תמיד אפשר לקלוע לטעם המדויק שלה. תבררו טוב טוב מה מדיניות ההחלפה וההחזרה של טבעת האירוסין שרכשתם. האם יחזירו לכם את כל הכסף שהשקעתם בטבעת היהלום אם תרצו להחזיר אותה? תחסכו לכם הרבה עוגמת נפש, אם תבררו את הדברים האלו מראש.

 

אז אם כבר אתם קונים טבעת יהלום להצעת הנישואין, עשו זאת בחוכמה. ביחרו טוב את מקום הרכישה, שיהיה אמין, ועל תקנו את טבעת האירוסין כלאחר יד. מדובר בתכשיט שילווה אתכם כל חיי הזוגיות שלכם.

 

בהצלחה!

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות