ללא תמונה
ללא תמונה

תכשיטים כמוצר בסיס לכל יום

news 3 מאמרים

 

תכשיטים הם לפריט אופנתי לכל דבר. כמעט לכל אחת יש תכשיטים שמקשטים אותה ומהווים חלק בלתי נפרד ממי שהיא. יש כאלו שמסתפקות רק בטבעת אירוסין אחת, ויש כאלו שאוהבות כל יום לגוון את התכשיטים שהן עונדות בהתאם למצב רוח, ללבוש או לאירוע הספציפי שהן הולכות אליו.

 

נכון להיום תכשיטים הם מוצר בסיס יום יומי. יש הרבה בחורות שממש מרגישות עירומות אם אין להן תכשיט שיקשט אותן אפילו אם הן סתם ירדו רגע למכולת.

אותן בחורות שאוהבות תכשיטים, יקנו בדרך כלל את התכשיטים שלהם במקומות שאחראים על טיב המוצר, וככל הנראה ידאגו שהתכשיטים שלהן יהיו מזהב או מכסף ומשובצים ביהלומים.

 

אם את מתכוונת להשקיע את כספך באיזה תכשיט שיקשט אותך, כדי לך לבחור לך תכשיט שיתאים לך לענידה ביום יום. תכשיט שתמיד תוכלי ללכת איתו לכל מקום.

 

אז איך בוחרים נכונה תכשיט שיתאים לך ליום יום?

 

  1. נוחות - הכי חשוב שהתכשיט יהיה לך נוח.

טבעת אירוסין זו דוגמא מובהקת לתכשיט שעונדים ביום יום. חשוב מאד לבדוק שהמידה של הטבעת טובה לך. אם זה לא לוחץ לך מדי, ובמיוחד אם זה לא נופל לך מהיד. 

אם מדובר על טבעת יהלום, חשוב מאד לוודא שהיהלום יושב באופן בטיחותי בטבעת. בגלל שאת מתכוונת לעשות פעולות יום יומיות עם הטבעת, את לא רוצה להסתכן בכך שהיהלום יפול חלילה מהטבעת.

אם מדברים על תליון, שימי לב שהתליון יושב לך בגובה שאת רוצה. שהוא אינו מסתובב לך כל הזמן. בידקי שהשרשרת לא צובטת אותך, או מושכת לך שערות מהראש.

במקרה של עגילים חשוב במיוחד לבדוק את הנוחות מכיוון שעגילים אנחנו הכי פחות נוטים להסיר, במיוחד אם מדובר בעגילי יהלומים צמודי אוזן. כשאת בחנות, תענדי את העגילים ובידקי אם הסוגר של העגיל אינו דוקר אותך. הצמידי את תנוך האוזן לראש, ובידקי אם זה לא יפריע לך כאשר תלכי לישון.

 

2. אופנה -

אופנה זה דבר חולף וחשוב מאד לזכור את זה. אם את מתכוונת לרכוש במיטב כספך תכשיט שמטרת הענידה שלו תהיה יום יומית, אל תפלי לאופנות שעלולות לחלוף, כי את עלולה להתחרט על רכישה יקרה שעשית אחרי כמה זמן.

 

3. מקום הרכישה - 

כמו בכל דבר שאנחנו משקיעים בו כסף, רצוי מאד לרכוש את התכשיטים שלך במקום מכובד ומוכר, מקום שתוכלי לגשת אליו אם תהיה לך חלילה בעיה עם התכשיט.

בידקי אם נותנים לך אחריות על התכשיט, ואם יש אפשרות לחדש אותו בעתיד. אם את מכוונת לרכוש תכשיט ליום יום, ככל הנראה התכשיט יצטרף חידוש - אם מדובר על תכשיט יהלומים יהיה צורך לשלוח אותו לניקוי אחת לכמה זמ,. אם מדובר על טבעת זהב לבן, יש אפשרות שיהיה צורך לעשות לה חידוש רודיום. לכן כדאי לקנות את תכשיט שלך בחנות בארץ, ולא בחו״ל כדי שבעתיד יהיה לך לאן לגשת.


 

 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות