ללא תמונה
ללא תמונה

הדגשים החשובים בקנית טבעת אירוסין

news 1 מאמרים

 

מדריכים לקנית טבעות אירוסין יש בשפע, אבל מעט מאד שמים דגש על הדברים שמהם כדאי להזהר וכדאי לשים דגש.

לפניכם כמה טיפים קצרצרים על דברים שכדאי לפתוח את העיניים לגביהם כשניגשים לקנות טבעת אירוסין:

 

משקל היהלום – שימו לב: כשרושמים לכם את משקל היהלום בטבעת, האם מתכוונים למשקל נטו של היהלום המרכזי, או לסך הכל משקל היהלומים המשובצים. כדאי לדעת ש- 10 יהלומים ששוקלים יחדיו 1.00 קראט בטוטאל, יהיו הרבה יותר זולים מאשר יהלום אחד במשקל 1.00 קראט. לכן שימו לב שבפירוט של הטבעת אירוסין שאתם מעונינים בה, יש הפרדה בין משקל היהלומים הצדדים בטבעת האירוסין, לבין משקל היהלום המרכזי.

 

הערכה של טיב היהלום – כשקונים טבעת אירוסין, או כל טבעת יהלום, חשוב לבקש שליהלום המרכזי בטבעת תצורף תעודה גמולוגית

 שימו לב היטב לאיזו תעודה אתם מקבלים עם טבעת האירוסין שלכם. הערכה גמולוגית של בית העסק עצמו, אינו תקף ולא תוכלו בעתיד לשדרג איתו את היהלום בכל מקום אחר.

רק תעודה גמולוגית בינלאומית ממכון נטרלי (כגון: EGL,GIA,IGI,AGS וכד') היא תעודה שתכובד בכל העולם בכל זמן על ידי כל סוחר היהלומים. התעודה הזו חשובה בכדי שתדעו בוודאות איזה טיב יהלום אתם קונים, וכדי שבעתיד, אם תרצו, תוכלו למכור את היהלום או לשדרג אותו בלי עוררין על טיבו.

 

הנחות גדולות על תכשיטי יהלומים – ביהלומים אין הנחות גדולות! מחיר היהלומים הוא פחות או יותר קבוע. לכן, כשאתם רואים טבעות אירוסין בהנחות עצומות כמו 80% הנחה, דעו מראש שכנראה המחיר המקורי של הטבעת הוא מנופח, ומחיר ההנחה שעושים לכם הוא המחיר האמיתי של הטבעת. בטבעות אירוסין היגיוני שתהיה הנחה של כמה אחוזים בודדים על כל מוצר.

 

 

יהלומים משודרגים – השם אולי נשמע מפתה, כי מי מאיתנו לא אוהב משהו "משודרג"?! אבל כשמציעים לכם טבעת אירוסין עם יהלום משודרג צריכים לצלצל לכם פעמוני אזהרה. יהלומים משודרגים הם יהלומים שנראים טוב למראית העין, אבל מדובר על יהלום שבמקור היה בנקיון מאד נמוך, והוא עבר סוג של טיפול בכדי ל"זייף" לו את המראה. יהלומים משודרגים נקראים גם יהלומים מטופלים. אין בהם כל רע, רק דעו מה אתם קונים. לימדו עוד על יהלומים משודרגים

 

 

קניה אמינה – טבעת אירוסין היא טבעת המשובצת יהלום מרכזי, אשר מהווה את רוב מחיר הטבעת. המקור של כל היהלומים הם בבורסת היהלומים.

כמו כן, חברי בורסת היהלומים ידועים באמינותם ומקצועיותם. כדי לקבל חברות בבורסה צריך לעמוד בקריטריונים מאד גבוהים, ואת רשיון הסחר ביהלומים אפשר לאבד בקלות. לכן, כדאי מאד לקנות את טבעת האירוסין ממי שהוא חבר בורסת היהלומים.

 

החזר כספי – טבעות אירוסין נקנות הרבה פעמים בהפתעה לאישה, ולא תמיד אפשר לקלוע במדיוק לטעמה של האישה. רצוי מאד לבדוק את מדיניות ההחזרה וההחלפה של טבעות האירוסין בית העסק ממנו אתם קונים את הטבעת. קנו את טבעת האירוסין מבית עסק בעל מדיניות החזרה גמישה.

 

 

עיצוב ניצחי לטבעת אירוסין – כיום יש בשוק עיצובים אינסופיים לטבעות אירוסין. חלק מהעיצובים הם מאד מקוריים. כשאתם קונים טבעת אירוסין קחו בחשבון שמדובר על טבעת שתלווה אתכם כל חייכם, ולכן רצוי לרכוש עיצוב סולידי שיתאים לכל השלבים בחייכם. אחרת, באיזה שלב נמאס מהעיצוב המיוחד, ויש צורך להשקיע כסף מיותר בשידרוג/החלפת הטבעת.

 

מראה אמיתי של היהלום – כדאי מאד לראות את היהלום המרכזי שמיועד להיות משובץ בטבעת האירוסין, לפני שיבוצו. כשרואים רק את היהלום, אפשר להתרשם מגודלו האמיתי, ומצבעו האמיתי. יש סוגים של שיבוצים של טבעות אירוסין, שנותנות ליהלום אשליה של יהלום גדול יותר, או לבן יותר.

 

לא להתעקש על נקיון גבוה של היהלום – הרבה אנשים נופלים לרעיון של לקנות יהלום בנקיון גבוה. יש לזכור שבגדלים של חצי קרט בממוצע, נקיון היהלום הגבוה אינו חשוב כל כך ורק יוציא לכם עוד כסף מהכיס. זיכרו – בסופו של דבר אתם תענדו את טבעת היהלום על האצבע ולא את התעודה הגמולוגית. שימו לב במה תרצו להשקיע את כספכם בטבעת האירוסין שלכם.

  

 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות