ללא תמונה
ללא תמונה

קנית טבעת אירוסין, היא אמרה כן – מה עכשיו?

news 3 מאמרים

אחד הרגעים המרגשים בחייו של גבר הוא היום בו הוא יוצא לחיפוש טבעות אירוסין. כל תכשיט עליו הוא יסתכל, יגרום לו לדמיין את הרגע הגורלי בו יכרע על ברך אחת, ויציע לאהובתו להנשא לו. התחושה זהה גם לנשים, כאשר בן הזוג שלהן פותח קופסת קטיפה מרהיבה, שכולם יודעים מה היא מכילה, והיא רואה לראשונה את הטבעת שתעטר את ידה למשך שנים ארוכות. אז נכון, מדובר ברגע משמעותי, סמלי וחשוב מאין כמוהו, אבל הוא רק רגע אחד, הראשון בשורה של רגעים משמעותיים, מרגשים וחשובים לא פחות שיגיעו לאחר ההצעה. אז מה השלב הראשון אחרי שמחליטים להתחתן ואיך באמת מתכננים חתונה? 

 

בוחרים את המקום המתאים

המקום הוא הבחירה הראשונה שעליכם לעשות כאשר אתם מתכננים חתונה וזה שעליכם לבחור הכי מהר. רוב התאריכים "הטובים" במקומות הנחשבים נתפסים חודשים ואפילו שנה מראש, לכן עליכם להקדיש זמן רב מראש לבחירת האולם וסגירת תאריך החתונה. בין אם החלטתם על גן אירועים לחתונה בצפון, או רציתם דווקא אולם אינטימי וקטן במרכז – ודאו שהחלל מכיל וערוך לכמות האורחים שאתם מעוניינים להזמין (גם במינימום וגם במקסימום), ושהוא נמצא בקרבה גאוגרפית מספקת למרבית האורחים שלכם, ובמיוחד למשפחות הקרובות. ודאו שלחלל יש את כל האישורים הנדרשים (כשרות, בטיחות, מכבי אש ועוד) ואל תשכחו לחפש המלצות מזוגות אחרים. 

 

מארגנים רשימת אורחים

רשימת האורחים חשובה מאד כצעד ראשוני כדי לדעת בכמה אורחים מדובר. כפי שצוין בפסקה למעלה, ישנם חללי אירועים שלא יקבלו פחות מ-300 מוזמנים אך יכילו בכיף 1000, וכאלה שלא יוכלו להכיל אפילו 400, אך יקבלו בשמחה אירוע של 120 איש. עליכם לבקש מההורים משני הצדדים לערוך רשימות, ולפנות בעצמכם ערב ליצור רשימה של כל האנשים החשובים ולו רק כדי שתהיה לכם הערכה גסה למספר. לאחר שסגרתם את האולם, תוכלו להכין רשימה יותר מדויקת, להזמין את כמות ההזמנות שאתם צריכים (כולל מעטפות כמובן) ולהתחיל לחשוב על סידורי ישיבה, אישורי הגעה והסעות לחתונה. 

 

בחירת כל הספקים

אחרי שסגרתם את המוזמנים והמקום, הגיע הזמן לסגור את כל שאר הספקים האחרים ביניהם: רב שיחתן אתכם, די ג'יי לאירוע, צלם סטילס וצלם וידאו (לבחירתכם), צלם מגנטים או מזכרות אחרות לאירוע, שמלת כלה וחליפת חתן, מאפר ומעצב שיער לכלה ולמלוות, נהג ביום החתונה ועוד. פרטים נוספים קטנים שיש לדאוג להם יהיו צעצועים ואביזרים לרחבת הריקודים, תוספת אלכוהול מיוחדת לבר, אירוע טעימות ובחירת מנות האוכל, נעליים, זר כלה וקישוט הרכב בפרחים או סרטים, ואם אתם ממש אמיצים אז גם לארגן אירועים נלווים כמו חינה, מסיבת רווקים ורווקות, אירוע מקווה לפני החתונה, שבת חתן לאחר החתונה וכדומה. מומלץ מראש לשכור חלק מהספקים לכמה אירועים שונים על מנת להבטיח מחיר טוב יותר. צלמים רבים יעשו לכם הנחה אם תבחרו אותם גם לאירוע החינה וגם לחתונה עצמה, כמו גם מעצבי שיער ומאפרים. 

 

הכתבה באדיבות בת הגלבוע – גן אירועים פתוח בצפון 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות