ללא תמונה
ללא תמונה

איפה כדאי לקנות טבעת אירוסין?

news 1 מאמרים

 

טבעות אירוסין אפשר היום למצוא בכל מקום כמעט, זה יכול להיות בקניונים הגדולים, ברחובות של הערים הגדולות וכמובן שיש היום הרבה חנויות של טבעות אירוסין באינטרנט.

 

ההיצע הגדול של טבעות אירוסין מטיב עם הלקוח בדרך כלל, אבל יוצר דילמה: "מה ההבדל בין חנויות התכשיטים השונות שמציעות טבעות אירוסין, ואיפה למעשה הכי כדאי לקנות".

 

רבים מאיתנו עדיין נעולים על ההרגל הקניה מחנויות התכשיטים המוכרות והגדולות, אחרים רודפים אחרי מי שמציע להם טבעת אירוסין הכי בזול. אז איפה אפשר למצוא את העמק השווה? מה ההבדל בין טבעת אירוסין מחנות א' וטבעת אירוסין מחנות ב'?

 

ובכן, התשובה מתחלקת לשלוש:

 

האיכות של טבעות האירוסין:

לא כל מקום יתן לכם טבעת אירוסין באיכות גבוה.

בכדי לבחון אם טבעת האירוסין שאתם רוכשים עונה לדרישה של "איכות גבוהה" בידקו כמה דברים:

איכות הזהב – האם יש לכם בחירה לבחור את הזהב של טבעות האירוסין בכמה קארט שאתם רוצים. כידוע זהב 24 קארט יותר איכותי מזהב 14 קארט?

איכות השיבוץ – שימו לב מקרוב איך היהלום מוחזק בתוך טבעת האירוסין. האם השיבוץ בטבעת האירוסין הוא ישר? סימטרי? האם הוא נראה מספיק בטוח?

היהלום – טבעות אירוסין שהיהלום המרכזי שבהם מלווה תעודות גמולוגיות, הן טבעות אירוסין איכותיות. תעודה גמולוגית מצביעה על כך שרכשתם יהלום אמיתי, והיא מציינת את כל נתוני היהלומים. שימו לב – מדובר על תעודה שמונפקת על ידי מכון גמולוגי מקצועי, ולא מונפקת על ידי החנות עצמה.

 

המחירים של טבעות האירוסין:

נכון להיום לרוב חנויות התכשיטים יש אותם דגמים של טבעות אירוסין, ואותם עיצובים. יש גבול כמה אפשר לשנות בין טבעת אירוסין אחת לשניה. מספיק להעיף מבט קצר באינטרנט על טבעות אירוסין בכדי להבין את זה.

ההבדל בין החנויות זה שחנות א' תמכור טבעת אירוסין במחיר יותר גבוה מחנות ב'.

בכדי להשוות בין טבעות האירוסין בחנויות השונות בידקו שאתם משווים בין אותה סוג של טבעת אירוסין (אותו משקל זהב, אותה איכות זהב, עיצוב דומה), ואותו יהלום (אותה תעודה גמולוגית מאותו מכון, עם אותם הנתונים).

 

האמינות של חנות טבעות האירוסין:

מאד חשוב לקנות את טבעת האירוסין ממקום אמין. זה יכול להיות חנות תכשיטים עם מוניטין, חנות שהמליצו לכם עליה, חנות שמנוהלת כל ידי חבר בורסת היהלומים וכד'.

בידקו האם יש בחנות שממנה אתם רוכשים את טבעת האירוסין אחריות על הזהב, על השיבוצים.

 

מה המדיניות החלפה והחזרה שלכם.

כדאי מאד לדאוג לשקט נפשי גם אחרי שכבר רכשתם את טבעת האירוסין. לדעת שיהיה לכם לאן לחזור אם במקרה תהיה בעיה עם טבעת האירוסין.

 

 

בשורה התחתונה: זה לא רק חשוב איזו טבעת אירוסין אתם קונים, אלא גם חשוב מאיפה קונים את טבעות האירוסין!

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות