ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין - לקנות ביחד או לחוד?

news 1 מאמרים

 

שמתארסים מחליטים חלק מהזוגות לחפש טבעות אירוסין ביחד. בדרך כלל מדובר על זוגות שיודעים ששלב החתונה זה השלב הבא במערכת יחסים שלהם, ולכן זה טבעי שהם יראו יחד טבעות אירוסין, ויבחרו מתוך את כל המבחר הטבעת האירוסין שלהם.

במקרים אחרים, הגבר מעדיף להציע נישואין ללא טבעת יהלום, ואחרי כן, לצאת יחד עם Bat הזוג ולראות יחד טבעות אירוסין . ככה יש את באפשרות הבחורה לבחור טבעת היהלום שלה מתוך מבחר טבעות אירוסין גדול.

 

שחוששים שקנית יש הרבה טבעת האירוסין יחדיו עלולה להרוס את של הרומנטיקה הצעת הנישואין. אולם אפשר לפתור את הענין הזה בקלות. גם אם אתם את רוכשים טבעת האירוסין שלכם ביחד, עדיין תוכל להציע לה נישואין בהצעה בלתי נשכחת.

לדוגמא, אתה יכול לקחת אותה לטיסות בשמי הארץ , להציע לה במרומי השמים שתהיה לך לעולמים. אחרי הכל, הרומנטיקה עצמה טמונה בדרך שבה תציע לה להיות שלך לנצח, ולאו דווקא בטבעת היהלום.

 

שכדאי להקפיד כמה כללים עליהם כשיוצאים לקנות טבעת אירוסין כזוג :

הגדרת תקציב לטבעת האירוסין:

 
 שותפים לקניה במידה ושניכם של טבעת האירוסין, תקבעו מראש סכום גג שממנו לא תסכימו לזוז, ותציבו את הסכום הזה כתנאי למוכר טבעות האירוסין. זה יחסוך לכם דיונים מביכים במקרה ויראו לכם טבעות אירוסין יקרות מדי.

 

שיעורי על בית מחירי היהלומים:


לסעיף הקודם בהמשך ישיר - המחיר של טבעות האירוסין מורכב ברובו מהיהלום המרכזי המשובץ בטבעת האירוסין. לפני שאתם יוצאים לשטוט בחנויות תכשיטי היהלומים השונות, לימדו קצת בבית על טבעות אירוסין. קיראו על יהלומים ולימדו ממה מורכב מחיר היהלומים:

 משקל היהלומים (הנמדד בקראטים ומשפיע על הגדול הפיזי שלהם), נקיון היהלומים (כמות הפגמים המיקרוסקופים שיש בתוך היהלומים), צבע היהלומים (הכוונה לגוון בין לבן לצהוב שיש ליהלומים השקופים) וחיתוך היהלומים (רמת הליטוש של היהלומים שמשפיעה באופן ישר על הזוהר והניצוץ של היהלומים ). לפני שאתם הולכים לחפש טבעות אירוסין, החליטו על איזה מהפרמטרים של היהלום המרכזי שיהיה משובץ בטבעת האירוסין הוא הכי חשוב לכם. ככה יהיה לכם קל להתקדם בבחירה של טבעת האירוסין.

 

תשאירו כסף גם לחתונה:


 להשקיע את אל תתפתו כל הכסף שלכם בטבעת האירוסין, אפילו אם יש של הסכמה הדדית שניכם בנושא טבעות אירוסין ומחירן. זיכרו היטב, שטבעת אירוסין זו רק ההשקעה הראשונית. לאחר רכישת הטבעת יגיע שלב תכנון החתונה, שגם ידרוש חלק מהכסף שלכם.

 

 

תגידי לו איזו טבעת אירוסין את מעדיפה:


אם יש לך טבעת יהלום שהיא טבעת האירוסין החלומית שלך, וכבר את מדמיינת אותה בראשך שנים רבות, שתפי את בן זוגך באיזו טבעת אירוסין תחשקי כדי שהוא ידע מראש איזה מטבעות האירוסין שאתם תראו יתאימו לטעמך, ואתה מבחינתך, כדאי שתתגמש עם הרצון של הבחורה שלך, כי טבעות אירוסין הן לנצח וחשוב שהיא תענוד משהו שהיא תאהב.

 

לכו רק שניכם לראות את טבעות האירוסין:


 אם אתם את הולכים לקנות ביחד טבעת האירוסין שלכם, אין עוד צורך שיתלוו אליכם בני משפחה לחנויות של טבעות האירוסין השונות. זה עלול סתם לגרום למתח מיותר בניכם ובין המשפחה. אם חשובה הדעה של האמא למשל, אפשר ללכת איתה בנפרד ולראות טבעות אירוסין כדי לקבל את דעתה בנושא.

 

דאגו לקנות בחנות תכשיטים שמאפשרת החלפה:


אפילו שהקניה היא משותפת, ושניכם בוחרים את טבעת האירוסין הנחשקת, כדאי מאד לקנות את טבעת האירוסין מחנות שגמישה בנושא החלפת טבעות האירוסין שלה, ואפילו אחת כזו שתתן לכם זיכוי כספי במקרה של החזרת טבעות אירוסין.

הצעת נישואין

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות