ללא תמונה
ללא תמונה

שידרוג טבעת האירוסין

news 1 מאמרים

 

הכתבה הזו פונה לזוגות שכבר נשואים כמה שנים, ורוצים לחדש או לשדרג את טבעת האירוסין שלהם.

טבעות אירוסין קונים במעמד הצעת הנישואין, ואותה טבעת יהלומים שנבחרה ליצג את מעמד הצעת הנישואין, היא אותה טבעת יהלומים שתלווה אתכם לאורך כל הזוגיות שלכם.

 

הרבה זוגות מחליטים לשדרג את טבעות האירוסין שלהם אחרי כמה שנות זוגיות. זה יכול להיות בעיקבות חגיגות 10 שנות נישואין, או סתם כיוון שסכום כסף הגיע לידכם והחלטתם שאתם רוצים להשקיע בטבעת האירוסין ולהחליפה.

 

מה האופציות העומדות בפניכם כאשר אתם רוצים להחליף את טבעת האירוסין שלכם?

 החלפת היהלום המרכזי.

 רוב הזוגיות שמחליטים להתחתן לראשונה נמצאים בשנות עשרים או השלושים שלהם, ולא לכולם יש את הכסף להשקיע בטבעת אירוסין עשירה ביהלומים או לחילופין להשקיע בטבעת אירוסין עם יהלום גדול.

אם החלטתם שאתם אוהבים את טבעת האירוסין שלכם, אבל אתם רוצים להגדיל את היהלום הגדול, זו אפשרות אחת שעומדת בפניכם בשידרוג טבעת האירוסין שלכם. אז איך אפשר להחליף את היהלום המרכזי בטבעת האירוסין?

אם קיבלתם תעודה גמולוגית עם טבעת האירוסין שקניתם לפני החתונה, אז מצבכם טוב. אתם יכולים לגשת עם טבעת האירוסין והתעודה הגמולוגית לאחד מחברי בורסת היהלומים שמוכרים יהלומים ללקוחות פרטיים, ושם תוכלו להחליף את היהלום המרכזי.

אם אתם קונים לטבעת האירוסין שלכם יהלום יותר גדול מהיהלום המשובץ כרגע בטבעת האירוסין, יש מצב שתצטרכו לעשות שינויים בטבעת היהלום ולהתאים אותה ליהלום גדול יותר.

 

החלפת עיצוב טבעת האירוסין.

אפשרות שניה שעומדת בפניכם בשידרוג טבעת האירוסין שלכם זה להחליף את העיצוב של טבעת היהלום.

אם אתם מרוצים מהיהלום המרכזי, ואין ברצונכם לשנות את גודלו או את איכותו, האפשרות העומדת בפניכם היא לשדרג את העיצוב של טבעת האירוסין עצמה. <br />

למשל - אם טבעת האירוסין המקורית שלכם היא טבעת חלקה ופשוטה, אתם יכולים לשדרג אותה לטבעת אירוסין המושבצת יהלומים קטנים, או לטבעת יהלומים בעיצוב מיוחד.

ככה תוכלו לשמר על היהלום המקורי של טבעת האירוסין שלכם, ולהחליף רק את עיצוב הטבעת.

יש כמה חנויות תכשיטים שמוכרות טבעות אירוסין שיסכימו לעשות טרייד אין של טבעות אירוסין, ולהעביר לכם את היהלום המרכזי מטבעת אירוסין אחת לשניה. חשוב שתלכו עם טבעת האירוסין שלכם למקום מוכר ואמין, שחלילה לא יחליף לכם את היהלום וישבץ לכם בטבעת האירוסין החדשה יהלום אחר.

 

כמובן שעומדת האפשרות שלכם להחליף גם את היהלום המרכזי וגם את העיצוב של טבעת האירוסין עצמה, כלומר, לקנות טבעת יהלומים חדשה לגמרי, אבל רוב הזוגות שמשדרגים את טבעות האירוסין שלהם, בוחרים להשאיר אחד מהמרכבים (היהלום או טבעת האירוסין עצמה מהמקור).

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות