ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין ייחודיות

news 1 מאמרים

 

רובינו מכירים את טבעות האירוסין המקובלות כיום: טבעת זהב המשובצת יהלום מרכזי, ידועה גם כטבעת אירוסין סוליטר.

 אלו הן טבעות האירוסין הקלאסיות. ישנן טבעות אירוסין סוליטר המשובצת בנוסף ליהלום המרכזי גם יהלומים צדדיים, אבל עדיין זה המוטיב הידוע בימינו לטבעות אירוסין.

טבעת אירוסין זהב צהוב

המנהג הזה החל לפני מאות שנים, כאשר טבעת היהלום הראשונה שניתנה כטבעת אירוסים היתה על ידי ארכידוכס מקסימלין לארוסתו. מאז החל המנהג של הענקת טבעת יהלום כמתנת אירוסין. המנהג הזה הפך להיות יותר נפוץ החל משנות ה 30 של מאה העשרים. יותר ויותר טבעות אירוסין היו טבעות יהלום.

 

בשנים האחרונות טבעות האירוסין החלו להתפתח, ויותר ויותר דגמים של טבעות אירוסין צצו בשוק. נכון להיום אפשר למצוא הרבה טבעות אירוסין בסגנונות שונים.

 

ישנן בחורות שלא מתחברות לעיצוב המקובל של טבעות אירוסין, קרי- טבעת אירוסין המשובצת יהלום מרכזי. הסיבה לכך יכולה לנבוע בגלל טעם שונה בעיצוב טבעות יהלומים או בגלל שיש כאלו שחושבות שיהלום מרכזי המשובץ בטבעת האירוסין מפריע בגלל שהוא בולט משאר טבעת היהלום.

אותן בחורות יכולות היום להינות ממגוון גדול של עיצובים שונים של טבעות אירוסין. 

ההלכה היהודית אינה מקבילה את עיצוב טבעות האירוסין, ולכן אפשר להתפרע עם הדמיון.

 

אם את נמנת מאלו שאינן אוהבות טבעת אירוסין המשובצת יהלום בודד תוכלי למצוא את מה שאת אוהבת בסגנונות הבאים של טבעות אירוסין:

 

טבעת אירוסין חישוק:

טבעת יהלומים המשובצת מספר יהלומים בגודל אחיד. היהלומים בטבעת אירוסין כזו משובצים בשורה על חישוק זהב. כמות היהלומים יכולה להשתנות. זו יכולה להיות טבעת אירוסין המשובצות יהלומים לכל היקפה, או טבעת יהלומים המשובצת רק יהלומים בחלקה העליון. גם גודל היהלומים יכול להשתנות. זו יכולה להיות טבעת אירוסין עדינה המשובצת יהלומים קטנים או טבעת אירוסין יוקרתית המשובצת יהלומים גדולים בשורה. הכל בהתאם לתקציב.

טבעת אירוסין עם שיבוץ יהלומים בשורה תשתלב מאד יפה לאחר החתונה עם טבעת הנישואין שתהיה חישוק מזהב חלק.

טבעת יהלומים זהב צהוב

 

 

עוד אפשרות לטבעות אירוסין השונות מהנורמה אלו טבעות אירוסין מיוחדות:

כמו שנאמר קודם, ההלכה היהודית אינה מגבילה את העיצוב של טבעות האירוסין, ולכן אפשר לבחור טבעת אירוסין בכל עיצוב שעולה על הדעת.

אחד העיצוב האפשריים היא טבעת יהלומים, שבמקום יהלום מרכזי אחד, היא משובצת כמה יהלומים קטנים יחד היוצרים מראה של יהלום אחד, אבל לא בולט.

יתרון נוסף של טבעת אירוסין בעיצוב כזה היא שכמה יהלומים היוצרים מראה של יהלום אחד יהיו יותר זולים מיהלום בודד עם מראה באותו גודל.

 

טבעת אירוסין מיוחדת

למעט סגנון כזה של טבעת אירוסין, יש באפשרותכם לבחור טבעת אירוסין שונה לגמרי מהמקובל, לעצב בעצמכם טבעת יהלומים בכל צורה העולה על רוחם. זו יכולה להיות טבעת אירוסין בצורת כוכב מיהלומים, או טבעת יהלומים בצורת פרפרים ועוד ועוד.

טבעת אירוסין פרח

הכי חשוב זה לבחור טבעת אירוסין שבידיעה שזו טבעת יהלומים שתלווה אתכם כל החיים.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות