ללא תמונה
ללא תמונה

טריקים בטבעות אירוסין

news 1 מאמרים

מעט מאד אנשים יודעים שיש טריקים כדי להשיג טבעות אירוסין במחירים שפויים 

(חוץ מהעובדה הברורה שלקנות טבעות אירוסין מיצרן יהלומים היא הקניה הכי משתלמת שיש).

האנשים ניגשים לחנויות רוב של טבעות אירוסין ומחפשים טבעות אירוסין זולות בלי להתחשב במה שהם מקבלים או שלחילופין הרבה אנשים ניגשים לקנות את טבעת האירוסין שלהם עם הרבה מידע שהם קיבלו מהאינטרנט אבל לא תמיד המידע הזה מלא.

 

המידע שמקבלים באינטרנט רוב על טבעות אירוסין מתמקד בעיקר ביהלומים שמשובצים בטבעות האירוסין השונות. אפשר ללמוד באינטרנט הרבה על של המחירים השונים טבעות האירוסין, ולדעת שהמחיר של טבעות האירוסין השונות מורכב בעיקר מהיהלומים שמשובצים בהן.

 

אם קראתם כבר מידע על יהלומים ועל מחירי יהלומים, אתם בטח כבר יודעים על הארבעת הפרמטרים שמהם מורכבים מחירי היהלומים:

משקל היהלומים - הנמדד בקארטים

נקיון היהלומים - כמות הפגמים הפניימים שיש ביהלומים.

צבע היהלומים - רמת הגוון הצהוב שיש ביהלומים הלבנים.

חיתוך היהלומים - רמת הליטוש של היהלומים.

 

הרבה אנשים הולכים לחנויות התכשיטים השונות ומבקשים שיהלום המרכזי המשובץ בטבעת האירוסין יהיה בנקיון גבוה. ובכן, אין בזה כל רע אם התקציב שאתם רוצים להשקיע בטבעת האירוסין שלכם הוא גבוה. אולם, אם אתם מוגבלים בתקציב שלכם לטבעת האירוסין, כדאי שתחשבו שנית לפני שאתם מתעקשים על יהלום נקי.

ישנה איזו אשליה שנוצרה אצל הצרכנים הפרטיים לגבי יהלומים נקיים המשובצים בטבעות האירוסין השונות. למעשה ההבדל בעין בין נקיון גבוה מאד לנקיון בנוני של יהלומים הוא כמעט ובלתי נראה, במיוחד אם מדברים על יהלומים המשובצים בטבעות האירוסין שרובם יהלומים המסתכמים בגודל של חצי קארט. לעומת זאת ההבדל במחיר בין יהלומים בנקיון גבוה ליהלומים בנקיון בנינו הוא הבדל מאד משמעותי.

 

כשאתם הולכים לקנות טבעת אירוסין זיכרו שבסופו של דבר הבחורה הולכת עם טבעת היהלומים על האצבע ולא עם התעודה הגמולוגית שמצורפת ליהלום המרכזי.

 

שחשוב בטבעות יהלומים מה זה הרושם שהטבעת משדרת. לכן אולי במקום להתעקש על נקיון גבוה, כדי שתשקיעו את הכסף שלכם בגודל של היהלום המרכזי ובכך תשיגו טבעת יהלום המראה הרבה עם יותר מרשים.

 

טריק נוסף שאפשר לבצע בטבעות אירוסין עם משחק של הנקיון של היהלום המרכזי הוא המיקום של הפגם הפנימי.

בשביל זה כדאי לגשת ולקנות את היהלומים וטבעות האירוסין מאת חבר בורסת היהלומים שמתמקצע ביהלומים ויכול לעזור לכם בטריק הזה: כשמדברים על נקיון SI מדובר על נקיון יהלומים שהוא יחסית זול, אבל הפגמים של היהלום לא גדולים במיוחד. חבר בורסת היהלומים יכול לעזור לכם למצוא לטבעת האירוסין שלכם יהלום מרכזי בנקיון SI, אבל שהפגם הפנימי שלו יהיה בצד ולא במרכז היהלום. ככה אפשר לשבץ את אחת השיניים של טבעת האירוסין על הפגם ולמראית העין תקבלו טבעת אירוסין עם יהלום נקי לגמרי במחיר של טבעת אירוסין עם יהלום בנקיון בינוני.

 

עוד טריק שאפשר לבצע ביהלומים המושבצים בטבעות אירוסין זה המשחק עם הצבע של היהלום.

לא הרבה יגידו לכם את זה, אבל לטבעות אירוסין בזהב צהוב יש יתרון עצום. 

בטבעות אירוסין בזהב צהוב תוכלו לשבץ יהלומים עם צבע נמוך יחסית ועל ידי כך לשמור על הכסף שלכם.

הצבע הצהוב של הזהב בטבעות אירוסין "סופג" אליו את הגוון הצהוב של היהלומים ונותן אשליה של יהלום יותר לבן ממה שהוא נראה ללא שיבוץ בטבעת יהלום מזהב צהוב. בכך למעשה תקבלו טבעת אירוסין שנראת נהדר. גם במקרה הזה תוכלו להשקיע את הכסף שלכם בגודל של יהלום המרכזי בטבעת האירוסין ובכל להשיג טבעת אירוסין עם מראה מרשים.

 

בשורה התחתונה - זיכרו שטבעות אירוסין יותר מהכל חשוב איך נראת טבעת האירוסין בעין.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות