ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין מיוחדות או קלאסיות

news 1 מאמרים

הרבה פעמים עולה ההתלבטות בין טבעות אירוסין קלאסית ובין טבעות אירוסין מיוחדות.

זה שאלה ,שנשאלת הרבה מפי בחורים שבאים לרכוש טבעת אירוסין בעצמם, ואף מפי בחורות שמגיעות יחד עם הארוס לבחור טבעת אירוסין, ומתבלבלות כשהן רואות את המלאי העצום של טבעות האירוסין שיש בחנויות תכשיטי היהלומים.

 

טבעות אירוסין קלאסיות הן טבעות אירוסין שמעוצבות בצורת סוליטר, כלומר טבעות אירוסין העשויות חישוק זהב ומשובצות יהלום בודד במרכזן.


  הזהב של טבעת האירוסין יכול להיות בצבע צהוב או לבן לפי בחירה.

היתרון העיקרי של טבעות אירוסין קלאסיות זה שהן מתאימות לכל דבר ולכל לבוש. זהו יתרון ענק כיוון שטבעות אירוסין נועדו לענידה יום יומית. טבעות אירוסין קלאסיות תהינה נאמנות לכל צו אופנה. הן יתאימו לג'ינס וטי שירט ואף לשמלת ערב.

עוד יתרון שאפשר למצוא בטבעות אירוסין קלאסיות הוא המחיר שלהן. טבעות אירוסין קלאסיות תהינה בדרך כלל יותר זולות מטבעות אירוסין מיוחדות, אם לוקחים בחשבון שהיהלום המרכזי או זהה. הסיבה לכך היא שטבעות אירוסין קלאסיות אינן משובצות בהרבה יהלומים צדדים, והמשקל הזהב שלהם הוא יותר נמוך. שתי העובדות האלו עושות את טבעות האירוסין הקלאסיות ליותר אטרקטיביות מבחינת המחיר.

טבעות אירוסין קלאסיות יתאימו לבחורות שאוהבות מראה נקי וצנוע. בחורות שלא נוהגת לענוד טבעות יהלומים ביום יום.

טבעות אירוסין מיוחדות יש בהרבה דגמים ומודלים. זו יכולה להיות טבעת שאינה משובצות יהלומים צדדים ושהפיתוח שלה הוא מיוחד מאד. הטבעות האירוסין המיוחדות הכי נפוצות כיום בישראל אלו טבעות יהלום בצורות טוויסט.

ישנם גם טבעות אירוסין מיוחדת שאינן הולכת בתלם של טבעות האירוסין שרובינו מכירים, כלומר אין בטבעות יהלומים אלו יהלום מרכזי משובץ, אלא כמה יהלומים קטנים. זו יכולה להיות טבעת אירוסין בצורה כל שהיא, למשל טבעת אירוסין בצורת פרח, או שזו יכולה להיות טבעת אירוסין המשובצת כמה יהלומים בשורה.

אם אתם מחפשים טבעות אירוסין שאין לאף אחד, אתם תמיד יכולים לגשת לחנות שמעצבת טבעות אירוסין לפי דרישת הלקוח, וזה בתנאי שאתם יודעים על איזה עיצוב של טבעת אירוסין תלכו. בצורה כזו תשיגו טבעת אירוסין מיוחדת שאין לאף אחת אחרת.

טבעות אירוסין מיוחדות מתאימות למי שבטוחה בטעם האופנתי שלה, כי חשוב מאד לא לבחור בטבעת אירוסין שתמאס על הבחורה אחרי זמן מה.

טבעות אירוסין מיוחדות מתאימות לכל מי שאוהבת דברים שונים ויוצאי דופן, ולמי שמחפשת טבעת יהלומים שתבלוט לה על האצבע.

 

 

כשאתם עומדים מול הדילמה איזו מטבעות האירוסין לבחור – טבעות אירוסין מיוחדות או טבעות אירוסין קלאסיות - זיכרו שאתם קונים טבעת יהלומים שהיא פעם בחיים ולכל החיים, ולכן ביחרו מבין כל טבעות האירוסין את טבעת היהלום שאתם הכי מתחברים אליה.

מצורף לנוחיותכם שאלון איזו טבעת אירוסין תתאים לך בהתאם לאופי:
 

 
עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות