ללא תמונה
ללא תמונה

מידע על טבעות אירוסין מיוחדות

news 1 מאמרים

 

לטבעות אירוסין מגיעות בהרבה סגנונות ועיצובים, אבל המשותף לכולן כמעט שהן עשויות זהב ויהלומים.

נכון שיש טבעות אירוסין שלא מקושטות ביהלומים, אבל נכון להיום בתרבות המערבית, אפשר למצוא ברוב טבעות האירוסין שיבוץ של יהלום אחד או כמה יהלומים.

 

הסגנון הקלאסי של טבעות אירוסין הן טבעות יהלום סוליטר. הכוונה לטבעות חישוק המשובצות יהלום בודד. זהו הסגנון הנפוץ ביותר. השונה בין טבעת אירוסין אחת לשניה הוא היהלום המרכזי המשובץ בטבעת האירוסין. ישנן טבעות אירוסין סוליטר שגם משובצות יהלומים קטנים משני צידי היהלום המרכזי, אבל המוטיב המרכזי של טבעות האירוסין הקלאסיות הוא די אחיד.

 

למעט טבעות האירוסין הקלאסיות, ניתן למצוא טבעות אירוסין מיוחדות.

 מדובר על טבעות אירוסין בעיצובים שונים שכל הזמן ממשיכים להתפתח ולהשתנות. טובי המעצבים של טבעות יהלומים עובדים בכדי לעצב עוד דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות.

הטרנד התחיל בטבעות אירוסין בעיצוב הטוויסט. טבעות אירוסין טוויסט הן למעשה טבעות אירוסין קלאסיות ששתי הזרועות שלהן יוצרות צורה של טוויסט מסביב ליהלום המרכזי. זהו פיתוח די עדין של טבעת אירוסין קלאסית.

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר דגמים של טבעות אירוסין בעיצובים שונים. מדובר על טבעות אירוסין שלפעמים אפילו לא משובצות יהלום מרכזי בודד, ונראות יותר כמו טבעות יהלומים נוי בצורת פרחים, פרפרים וכדומה.

ההלכה היהודית אינה מגבילה את עיצוב טבעת האירוסין, ולכן כל אחד יכול לזרום עם דימיונו לגבי טבעת האירוסין שהוא רוצה, ולבחור בעיצובים הכי משוגעים שיש בשוק טבעות האירוסין.

 

מה כדאי לדעת על טבעות אירוסין מיוחדות:

1. שימו לב שאתם לא בוחרים את העיצוב המיוחד של טבעת האירוסין המיוחדת שלכם לפי טרנד אופנתי. טבעת האירוסין שאתם קונים תלווה אתכם לאורך כל שנות הזוגיות שלכם, לעומת טרנד אופנתי שנוטה לחלוף עם הזמן, ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם טבעת אירוסין ש"פג תוקפה".

2. עיצוב מיוחד של טבעת אירוסין עלול לשעמם עם השנים החולפות. תהיו סגורים טוב על טבעת האירוסין שאתם קונים, ותחשבו אם היא תתאים לכם גם עוד שנים רבות כשתתבגרו.

3. טבעות אירוסין מיוחדות נוטות להיות יקרות יותר מטבעות אירוסין קלאסיות. זה נובע מכמה סיבות: ברוב טבעות האירוסין המיוחדות יש מספר רב של יהלומים קטנים שגורמים לעלית מחיר הטבעת, בנוסף לטבעות אירוסין בעיצוב מיוחד יש גם מחיר מיוחד.

4. אם את מתכוונת לענות את טבעת הנישואין יחד עם טבעת האירוסין על אותה באצבע, קחי בחשבון שעיצוב אי סימטרי, או טבעת אירוסין עבה מדי, יכולים להפריע לך לענות את שתי הטבעות על אצבע אחת.

 

יש לזכור שלמרות האמור לעיל, לטבעות אירוסין מיוחדות יש את הקטע שלהם, ואם את נמנת מהבחורות שאוהבת דברים שונים, אוהבת להיות מיוחדת, אז טבעות אירוסין מיוחדות נועדו בשבילך.

 

כדאי לדעת – יש היום הרבה חנויות תכשיטים שמוכנים לעצב את טבעת האירוסין לפי החזון האישי שלכם. אם יש לכם עיצוב של טבעת יהלומים שיושב לכם בראש, תוכלו לשבת עם מעצב טבעות אירוסין ויחד איתו לבנות את טבעת האירוסין שלכם. בנושא הזה יש סיכון קטן, כי תמיד יש את האופציה שהתוצאה הסופית של טבעת האירוסין לא תהיה הטבעת יהלום שדמיינתם וחלמתם עליה.


 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות