ללא תמונה
ללא תמונה

טבעת אירוסין לחתונה שניה

news 1 מאמרים

 

הרוב יודעים מה משמעות של טבעת אירוסין – זו היא טבעת שקונים לרגל הצעת נישואין.

המנהג של קנית טבעות אירוסין לרגל חתונה הוא מאד נפוץ בימיינו, וכמעט כל הצעת נישואין מלווה בטבעת זו. רוב טבעות האירוסין שנקנות הן טבעות זהב המשובצות ביהלום או בכמה יהלומים, אולם זה אינו דבר מחייב, ואפשר למצוא טבעות אירוסין שעושיות מחומרים שונים ומשובצות אבני חן שונות או לא משובצות כלל. הכל ענין של טעם, וגם של תקציב.

 

מה קורה כשצריכים לקנות טבעת לנישואים שניים?

בתרבות המערבית של ימינו, לא נדיר למצוא נישואים שהתפרקו אחרי כמה שנים בגלל סיבות שונות.

גורלה של טבעת האירוסין במקרים כאלו הוא שונה. יש בחורות ששומרות את טבעת האירוסין כמחווה סניטימנטלית או סתם כטבעת נוי, ויש אחרות שרואות בהחזרת טבעת האירוסין אחרי פירוק.

כמו בהרבה מיקרים יש מה שנקרא "סיבוב שני של החיים". הרבה גרושים וגרושות מוצאים בן/בת זוג שאיתו הם רוצים למסד את הקשר תחת מוסד הנישואים וזה דבר נהדר. גם בסיבוב השני נוצר מצב שיש רצון לרכוש טבעת אירוסין בכדי לתת לאישה כמתנה לרגל מעמד הצעת הנישואין.

אז מה אתה, כבנזוג שני בחיים שלה, צריך לשים לב לגבי טבעת האירוסין השניה שלה בחיים?

במקרה והיא שמרה את טבעת האירוסין הישנה שלה, אז אתה יכול לדעת מה הסגנון המעודף עליה בטבעות אירוסין. כי אם היא עדיין עונדת טבעת שמסמלת קשר שנגמר, כנראה שהיא מאד אוהבת את העיצוב של הטבעת. אתה לא חייב לקנות בדיוק את אותו הדבר. אפשר לקנות משהו דומה אבל עם טאץ' מיוחד משלך. אתה יכול שהאבן המרכזית תהיה בצורה שונה מהטבעת הראשונה שלה. אתה יכול לבחור אבן מרכזית צבעונית. אפשר לשנות טיפה (אבל ממש טיפה) את העיצוב של הטבעת עצמה. מה שחשוב הוא, שבגדול יש לך את הקו הראשוני שממנו אתה צריך להתחיל כמו למשל צבע הזהב לטבעת האירוסין השניה יהיה ברוב המקרים כמו צבע הזהב של הטבעת הראשונה, כי כנראה זהו צבע הזהב המעודף עליה. וגם הסוג (טבעת אירוסין קלאסית או טבעת אירוסין בעיצוב מיוחד).

 

במקרה והנישואין הראשונים של זוגתך לא נגמרו טוב, והיא בחרה להפטר מטבעת האירוסין הראשונה שלה כיוון שהיא מזכירה לה משהו לא טוב, אז רצוי כמובן לקנות לה משהו שונה כדי שזה יסמל לה התחלה חדשה, ויבדיל את הזוגיות הלא מוצלחת הקודמת, מהזוגיות שלכם. את טבעת האירוסין הקודמת שלה בטוח תוכל לראות עליה בתמונות העבר שלה, ובכך להפיק לקחים.

כמובן שיש באפשרותך לשתף את בת הזוג בקניה עצמה וכך תוכל להמנע מכל אי נעימות שעלולה להיווצר במקרה שתקנה משהו שיזכיר לה את הטבעת הקודמת.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות