ללא תמונה
ללא תמונה

איך לחסוך כסף בקנית טבעות אירוסין

news 1 בית

 

טבעות אירוסין מסמלות אהבה, איחוד ונצחיות.

רוב טבעות אירוסין שנרכשות בימינו, עשויות מזהב ומשובצות ביהלום מרכזי, ולעיתים בכמה יהלומים קטנים. יש המון סוגים של טבעות אירוסין בכל מיני עיצובים ומחירים. החל מטבעות סוליטר קלאסיות שמשובצות ביהלום מרכזי קטן באיכות נמוכה ובעלות נמוכה, ועד לטבעות המשובצות הרבה יהלום ויכולות להגיע למחירים של עשרות אלפי שקלים ומעלה. אולם, רוב טבעות האירוסין לא נמצאות בשני הקצוות הקיצוניים האלו.רוב הטבעות שנרכשות היום למטרת הצעת נישואין הן טבעות שעולות כמה אלפי שקלים בלבד. נכון שהמושג "כמה אלפי שקלים" אינו נתפס כמשהו זול, אבל זיכרו שמדובר פה על מוצר חד פעמי, שילווה אתכם כל החיים ויזכיר לכם לנצח את הרגע שבו החלטתם לבוא בברית הנישואין, לכן אין להקטין ראש בבחירת טבעת האירוסין.

כדי שתוכלו בכל זאת למצוא טבעת אירוסין בלי לפשוט את הרגל, אספנו בשבילכם כמה טיפים איך תוכלו להוזיל את העלות של טבעת האירוסין שלכם:

 

איפה כדאי לרכוש טבעות אירוסין:

במקום ללכת לקנות את טבעת האירוסין אצל אחד המותגים, או בקניונים הגדולים, לכו לקנות את טבעת האירוסין ישירות מהיצרן. נכון להיום הרבה יצרני יהלומים שנמצאים בבורסת היהלומים פתחו את דלתותיהם לצרכן הפרטי ומוכרים טבעות אירוסין זולות ואיכותיות

. כשאתם קונים את טבעת האירוסין שלכם בבורסת היהלומים אתם חוסכים את כל פערי התיווך שעוברת טבעת האירוסין עד שהיא מגיעה לחנויות התכשיטים המפורסמות. קנית טבעת אירוסין בבורסת היהלומים מעניקה לכם גם שקט ושלווה שאתם קונים טבעת יהלום במקום האמין ביותר.

 

עיצוב טבעת האירוסין

יש בחורות שאוהבות תכשיטים מעוצבים ורוצות טבעת אירוסין מיוחדת, אותה טבעת אירוסין שהיא כל חייה דימיינה בראשה. ישנם חנויות תכשיטים שיעצבו לכם את טבעת האירוסין שלכם באופו אישי. עיצוב טבעת באופן אישי עולה יותר מאשר עולה טבעת אירוסין שכבר קיימת בתצוגה.

נכון להיום יש כל כך הרבה עיצובים של טבעות אירוסין, שאם תחפשו מספיק סביר להניח שתמצאו את העיצוב שרציתם באחת מחנויות התכשיטים, ובכך תוכלו לחסוך את הכסף בעיצוב אישי של טבעת.

 

כמות היהלומים בטבעת:

יהלומים כידוע הם יקרים. כל תופסת של יהלומים על טבעת האירוסין שלכם תהיה תוספת למחיר. אם אתם רוצים לחסוך בכסף, ותרו על טבעת אירוסין עם יהלומי צד וביחרו טבעת חלקה ופשוטה. מעבר לכך שתחסכו כסף, יש עוד יתרון לטבעת אירוסין המשובצת ביהלום בודד – כאשר אין עוד יהלומים קטנים, היהלום הבודד נראה יותר בולט ומשמש כ"שחקן" המרכזי" בטבעת.

 

כמות הזהב בטבעת:

מחיר הזהב נוסק בשנים האחרונים והגיע מחירים מאד גבוהים לאונקיה. זה כמובן משפיע באופן ישיר על מחירי טבעות האירוסין. עוד מקום שבו תוכלו לחסוך במעט כסף זה משקל הזהב של טבעת האירוסין. ככל שתבחרו טבעת דקה יותר, מחירה יהיה נמוך יותר (בלי להתחשב במחיר היהלום המרכזי כמובן(.

רק בדקו שאתם לא בוחרים טבעת דקה מדי שעלולה להשבר (אחרי הכל זהב היא מתכת מאד רכה).

 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות