ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין - מחירים

news 1 מאמרים

 

 

הרבה פעמים עולה השאלה – כמה כסף צריך להשקיע בטבעת אירוסין?, או – מה המחיר הממוצע שמוציאים כיום על טבעת אירוסין?. ובכן, אין על כך תשובה חד משמעית.

יש אנשים שיעדיפו להשקיע את כל כספם בטבעת אירוסין, ויש כאלו שלחוצים בכסף, ויעדיפו טבעת אירוסין במחיר נמוך ככל האפשר.

כמו שיש בחורות שישקיעו בנעל 1000 ש"ח, ובשביל אחרת 100 ש"ח זה סכום מספיק לזוג נעליים, ככה זה גם עם מחירים של טבעות אירוסין, רק עם הבדל קטן – בשונה מנעליים, טבעות אירוסין הן לנצח, ומדובר על טבעת יהלומים שלובשים כל יום לכל החיים.

 

המחירים לטבעות אירוסין משתנים ממדינה למדינה.

בארה"ב למשל, נוהגים להשקיע בטבעת אירוסין כשלוש משכורת. כלומר, אם גבר משתכר כ-1000$ בחודש, אז הוא ישקיע בטבעת אירוסין 3000$.>

ברוסיה ישנם כאלו שמשקיעים כמה עשרות אלפי דולרים בטבעת אירוסין, וקונים לאישה טבעת עם יהלום מרכזי של שני קראט ומעלה, בידיעה שמדובר על השקעה ולא על סתם טבעת יהלום.

בישראל ההשקעה הממוצעת על טבעת אירוסין נעה בין 3000ש"ח ל- 5000 ש”ח.

 

אמנם יש יוצאים מן הכלל, כאלו שרוצים להשקיע מעל 10000 ש"ח בטבעת אירוסין, ולא מדובר רק על אנשי העשירון העליון, אלא על אנשים שחסכו כל חייהם בשביל להשקיע ברגע הזה של קנית טבעת האירוסין לאחת והיחידה. מהצד השני של הסקלה ניתל למצוא גם בחורים שמחפשים טבעת אירוסין במחיר של 2000 שח ומטה בגלל שהם רוצים להציע נישואין, אבל ידם אינה מאפשרת להם לקנות טבעת אירוסין במחיר ממוצע.

 

אם נצא מנקודת הנחה שאתם נמנים עם הממוצע הישראלי, ורוצים להשקיע בטבעת אירוסין שלכם את המחיר הממוצע, 3000 ש"ח עד 5000 ש”ח.

 קבלו כמה טיפים לשמירת מחיר טבעת האירוסין:

1. קנו את טבעת האירוסין שלכם בבורסת היהלומים, כיוון ששם תמצאו את טבעות האירוסין הזולות ביותר בלי להתפשר על איכות, בגלל העובדה שאתם קונים את טבעת היהלום ישירות מהמקור.

2. לכו על עיצוב של טבעת אירוסין סוליטר ללא יהלומי צד. יהלומי הצד שמשובצים בטבעות יהלומים "נוגסים" בתקציב של היהלום המרכזי, וישאירו אתכם עם סכום נמוך ליהלום מרכזי, ובכך תצאו עם יהלום מרכזי קטן או לא איכותי. בנוסף טבעות אירוסין עם יהלומי צד נותנים אשליה של יהלום מרכזי קטן יותר.

 

בכל מקרה, דרשו תעודה גמולוגית בינלאומית ממכון גמולוגי מוסמך, שתעיד על טיב היהלום המרכזי שמשובץ בטבעת האירוסין.

תעודה גמולוגית בינאלומית תאפשר לכם לשדרג את היהלום המרכזי, ואת טבעת האירוסין כולה בעתיד.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות