ללא תמונה
ללא תמונה

תלמדו מטעויות שאחרים עשו בקנית טבעת האירוסין שלהם

news 1 מאמרים

 הרבה לקוחות מגיעים אלינו, לדיימונד ספינקס, לאחר שהם "נפלו" ברכישת טבעת אירוסין, והרגישו שרימו אותם. לצערינו המקרים האלו חוזרים על עצמם, ועצוב לנו לשמוע שאנשים תמימים, שרק רצו להציע נישואין, נכנסו לתסבוכת לא נעימה.

אנחנו רוצים לשתף אתכם בכמה מהמקרים האלו כדי שאתם תוכלו ללמוד את הלקח מהמקרים של אחרים ולא לחזור על אותם טעויות ברכישת טבעת האירוסין שלכם.

 

סיפור ראשון על רכישת טבעת אירוסין:

הלקוחות האחרונים שהגיע אלינו אחרי "שנעקצו" במקום אחר, היו זוג נשוי מאד חביב, שלא באו לרכוש טבעת אירוסין אלא טבעת יהלום לכבוד יום הנישואין שלהם. התקציב שלהם לטבעת היהלום היה מאד גבוה יחסית, והאישה ידעה בדיוק מה היא רוצה מבחינת היהלום המרכזי.

הזוג הגיע לפה אחרי שהם רכשו את הטבעת והיהלום במקום אחר, מחוץ לבורסת היהלומים. הם ניגשו יחד לחנות בשביל לבחור טבעת ויהלום, ולאחר שמצאו בחנות את מה שהם רוצים, הם שילמו ממיטב כספם, והשאירו את הטבעת לשיבוץ. כשהם באו לאסוף את הטבעת, הם לא בדקו אותה, ויצאו לדרכם. רק לאחר שהם הגיעו הביתה התברר להם שהיהלום נראה קצת אחרת ממה שהם ראו במעמד התשלום. והכוונה ב"נראה אחרת" זה שהצבע שלו לא ממש הצבע שהם ראו, ושיש בתוך היהלום פגם שלא היה בו קודם.

הזוג החביב ניגש חזרה לחנות עם הטענה שהיהלום ששובץ להם בטבעת אינו היהלום שהם ראו במעמד התשלום. כמובן שבעלי החנות לא מיהרו להודות בטעות, ונדרש הרבה דין ודברים עד שהזוג ראה את כספם בחזרה.

הזוג הזה ניגש אלינו לקנות הפעם יהלום מתאים להם, כיוון שהם הבינו שקנית יהלומים אצל חברי הבורסה היא מובטחת ואמינה.

בנוסף הזוג קיבלו עם טבעת היהלום שרכשו אצלינו תעודה גמולוגית ממכון גמולוגי מוכר שבתעודה מצויינים כל נתוני היהלום, ועל היהלום עצמו ישנה חריטה מיקרוסקופית של מספר התעודה.

אנחנו הזמנו את הזוג לבדוק את החריטה ואת היהלום במיקרוסקופ לפני שהיהלום הלך לשיבוץ וגם אחרי שחזר משיבוץ בכדי להשקיט את נפשם.

 

ה:

עוד דוגמא ללקוח שנכווה – פה כן מדובר על מישהו שהלך לחפש טבעת אירוסין

. הוא לא עשה מחקר לפני זה על יהלומים, וניגש לחנות ששמע עליה בשביל לרכוש שם את טבעת אירוסין. מה שהיה חשוב לו זה שהטבעת תהיה זולה. כמו רבים אחרים, הלקוח הזה חשב שיש דבר כזה "זול" ביהלומים. הבעיה שזול בדרך כלל נראה כמו זול. הבחור המקסים הציע לחברתו אירוסין עם טבעת האירוסין הזולה. כמובן שהתשובה להצעה היתה חיובית.

לאחר מספר ימים לאחר שנרגעו מהמאורע הגדול של מעמד ההצעה, ראתה המאורסת הטריה כי היהלום שיש לה בטבעת "מלוכלך" מבפנים. ככשאלה את ארוסה הטרי לשם הליכלוך שהיא רואה, הוא אמר שהוא ממש לא מבין.

הבחורה נכנסה לאינטרנט ללמוד קצת על יהלומים, וגילתה שיש דבר כזה "נקיון היהלום".

 

הזוג המאורס הגיע אלינו עם טבעת האירוסין לאחר שלא הסכימו לזכות או להחליף לו את הטבעת במקום שבה נקנתה. אצלינו הם קיבלו שיעור זריז בנושא יהלומים, ויצאו עם יהלום שמצא חן בעיני הבחורה, בלי להוסיף יותר מדי כסף.

 

המסקנות משני הסיפורים האלו על טבעות אירוסין:

קנו את טבעת האירוסין שלכם, או כל טבעת יהלום, במקום אמין.

ביקשו לבדוק את היהלום לפני ואחרי השיבוץ שלו.

דרשו תעודה גמולוגית לכל יהלום שאתם רוכשים.

בררו אם יש לכם אפשרות לקבלת זיכוי כספי מלא או אפשרות החלפה למקרה ותתחרטו.

 

דיימונד ספינקס תשמח לעזור לכל אחד במתן תשובות. אנחנו מאמינים בחשיפה מלאה מול הלקוחות שלנו, התקשרו אלינו ל 03-6130046

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות