ללא תמונה
ללא תמונה

טעויות נפוצות של רוכשי טבעות אירוסין

news 1 מאמרים

ישנם הרבה חנויות תכשיטים ובתי עסק אשר מוכרים טבעות אירוסין, ויש מגוון גדול מאד של טבעות אירוסין במחירים ועיצובים שונים.

 

כשיוצאים לרכוש טבעת אירוסין בדרך כלל שמים דגש על מה כדאי לשים לב בזמן קנית טבעת האירוסין, אולם כדאי גם לשים דגש על הפן השלילי, ולבדוק מהן הטעויות הנפוצות שעלולות לקרות בזמן שרוכשים טבעת אירוסין.

ריכזנו עבורכם את הטעויות הנפוצות ביותר שעולות בזמן רכישת טבעות אירוסין:

    1. מקום הרכישה של טבעת האירוסין:
       יש אנשים שמתוך הרגל, ובגלל חשיפה לפירסום נרחב, יגשו לקנות את טבעת האירוסין, וכל תכשיט יהלומים אחר, בקניונים הגדולים, אצל המותגים.
      למי שיש הרבה כסף, זה נהדר, אולם רוב המתארסים הם זוגות צעירים שנושא הכסף לחוץ אצלהם, וקניה בחנויות תכשיטים הגדולות יכולה להיות ביזבוז כסף מיותר.

היום כבר הרבה יודעים שטבעות אירוסין קונים בבורסת היהלומים כיוון שזה המקור הישיר של היהלומים, והמחירים הכי נמוכים לטבעות אירוסין זה בבורסה.

כמו כן, קנית טבעת אירוסין מאת חבר בורסת היהלומים היא הבטוחה והאמינה ביותר, כיוון שחברי בורסת היהלומים כפופים לתנאים נוקשים ביותר ל מקצועיות ואמינות.

בשורה התחתונה - אל תתפתו לקנות את טבעת האירוסין שלכם בחניות מותג, ובד בבד אל תתפתו לקנות את טבעת האירוסין שלכם במקום לא מוכר רק בכלל המחיר.

 

2. תעודה גמולוגית לכל טבעת אירוסין:

עוד טעות הנפוצה היא לקנות טבעת אירוסין ולקבל הערכה על היהלום רק מבעל חנות תכשיטי היהלומים ממנה קניתם את טבעת האירוסין. הערכה של חנות התכשיטים לגבי היהלום המרכזי לא תתפוס בעתיד אם תרצו למכור או לשדרג את טבעת האירוסין. זה כמו להתווכח עם מוכר בגדים אם החולצה הוא בצבע צהוב בננה או צהוב לימון. כשאתם קונים טבעת אירוסין עם יהלום מרכזי מעל 0.30 קראט תדרשו שתתלווה אליו תעודה גמולוגית בינלאומית.

 

3. לנסות להיות יהלומן על ידי המידע באינטרנט:

נכון להיום אפשר למצוא הרבה מידע שיעזור לכם להבין את עולם היהלומים. זה טוב ונהדר כשאתם נגשים לקנות טבעת אירוסין, רק אל תשברו את הראש יותר מדי. גם יהלומנים שנמצאים בענף היהלומים כבר עשרות שנים, עוד לא יודעים כל מה שיש לדעת על יהלומים, לכן בסופו של דבר, תצטרכו לסמוך על מי שאתם קונים ממנו את טבעת האירוסין, ועל התעודה הגמולוגית שלכם.

 

4. להתעקש על פרמטר לא נכון של היהלום המרכזי עבור טבעת האירוסין:

מתקשר לנושא הקודם. הרבה אנשים שרוצים לקנות טבעת אירוסין, מגיעים עם מידע על יהלומים, ומתעקשים על הפרמטר הלא נכון של היהלום. בדרך כלל מדובר עלהנקיון של היהלום

 שישובץ בטבעת האירוסין. הרבה מהבאים לרכוש טבעות אירוסין נצמדים למחשבה שיהלום בנקיון גבוה זה מאד חשוב, והאמת שזה סתם ביזבוז של כסף. ביהלומים במשקל חצי קראט בממוצע, זה לא ישנה אם תקנו יהלום בנקיון VS2 או SI1, המראה של היהלום בעין יהיה אותו הדבר, הדבר היחיד שזה ישנה לכם לגבי טבעת הא ירוסין שלכם’ זה את העלות שלה. שימרו על הכסף שלכם, או ביחרו להשקיע אותו בפרמטרים יותר חשובים של היהלומים כמו למשל הצבע או המשקל של היהלום.

 

5. לסמוך על מראה תמונה של טבעת יהלומים:

טבעת אירוסין קונים פעם בחיים, ולכן כדאי להשקיע ולהגיע למקום שבו מוכרים את טבעת האירוסין שאתם רוצים כדי לראות אותה בעין, גם אם חנות התכשיטים ממוקמת רחוק מכם.

 

בנוסף – יש הרבה בתי עסק שמוכרים טבעות אירוסין בנפרד ואת היהלומים בנפרד (לפני שממשבצים לכם את היהלום בטבעת), וכך תוכלו לראות את הגודל האמיתי של היהלום לפני שהוא משובץ בטבעת האירוסין, ואפילו להחליף אותו אם הוא לא מתאים למה שאתם מחפשים בטבעת האירוסין שלכם.

 

6. לקנות במקום שלא מאפשר החלפה של טבעת האירוסין.
הרבה טבעות אירוסין נקנות בהפתעה על ידי הגבר עבור האישה. לא תמיד מצליחים לקלוע לטעמה של האישה בטבעת האירוסין. לכן חשוב מאד לברר מה מדיניות ההחלפה של בית העסק ומה מדיניות ההחזרה שלהם. הרי לא תרצו להתקע עם טבעת אירוסין לא רצויה.

 

7. להתעקש על עיצוב טבעת האירוסין על חשבון היהלום המרכזי:

אם התקציב שלכם נמוך, כדי שתוותרו על הרעיון של טבעת עם יהלומים בצדדים, כיוון שטבעות אירוסין עם יהלומים בצדדים יותר יקרות מטבעות אירוסין ללא יהלומי צד, וזה משאיר לכם פחות כסף ליהלום המרכזי. טבעת אירוסין עם יהלומים בצדדים, ויהלום מרכזי קטן נראת קצת מצועצעת ועלולה להמאס אחרי שנים שעונדים אותה. אם התקציב שלכם נמוך ביחרו טבעת אירוסין סוליטר.

 

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות