ללא תמונה
ללא תמונה

איך לבחור את טבעת האירוסין הנכונה

news 1 מאמרים

 

קנית טבעת אירוסין צריך להיות רגע מרגש.

 אותה טבעת האירוסין שתרכשו תלווה אתכם לאורך כל שנות הזוגיות שלכם. טבעת אירוסין היא תכשיט שעונדים ביום יום, ולכן אין להקטין ראש כשיוצאים למסע חיפוש טבעות האירוסין.

 

בעבר קנית טבעות אירוסין היה די פשוט, כיוון שהמבחר של טבעות האירוסין היה מצומצם, ולא היו הרבה חניות תכשיטים. נכון להיום אפשר אולם למצוא מאות דגמים של טבעות אירוסין

 

 ישנם הרבה יצרנים של טבעות יהלומים, ולכל אחד יש את קו היצור שלו לטבעות אירוסין, כך שהשוק היום מוצף באותן הטבעות.

בכדי לא להפוך את החוויה של חיפוש טבעת האירוסין שלכם למשהו לא נעים, ישנם כמה טיפים שכדאי להצטייד בהם לפני שקופצים לחנויות תכשיטי היהלומים:

טבעות אירוסין הן בדרך כלל טבעות יהלום. זה מה שמקובל בתרבות המערבית כבר שנים, וגם בישראל.

להלכה היהודית אין הגבלה לגבי העיצוב של טבעת האירוסין (בשונה מטבעות הנישואין), אז במקרה הזה אתם יוכלים להשתולל עם הדימיון שלכם בכל מה שקשור לעיצוב טבעות אירוסין.

אם אתה יוצא לקנות את טבעת האירוסין כהפתעה לאישה שלך, אז כדאי שיהיה לך מושג איזה סגנון של טבעות יהלום היא אוהבת.

ישנם היום ארבעה סגנונות עיקריים של טבעות אירוסין:

 

טבעות אירוסין סוליטר - טבעות חישוק עם יהלום מרכזי אחד

טבעות אירוסין עם יהלומי צד - טבעות אירוסין המשובצות יהלומים קטנים בנוסף ליהלום המרכזי

טבעות אירוסין בשיבוץ שלושה יהלומים - הכוונה לשלושה יהלומים בגודל דומה המשובצים בשורה במקום יהלום אחד. טבעות אירוסין אלו לא מקובלות בישראל
 
 
טבעות אירוסין מיוחדות - טבעות אירוסין בצורת פרח, או כוכב, טבעות אירוסין טוויסט ועוד עיצובים שונים של טבעות אירוסין מיוחדות
 

 

כדי לדעת איזו טבעת אירוסין החברה שלך מעדיפה מתוך ארבעת הסגנונות של טבעות האירוסין המצוינות מעלה תוכל להתייעץ עם חברותיה ועם בנות משפחתה

אם אתה רוצה לשמור בסוד מכולם את הקניה של טבעת האירוסין, תוכל לבדוק איזה סגנון של תכשיטים חברה שלך עונדת ביום יום, וכמו כן מה הסגנון לבוש שהיא רגילה אליו. אם החברה שלך ממעיטה בענידת תכשיטים, והסגנון של צנוע, כדאי שתבחר טבעת אירוסין מתוך טבעות אירוסין הסוליטר. אם חברה שלך אוהבת תכשיטים, ובעיקר תכשיטי יהלומים, כדאי שתשקיע בטבעת אירוסין עם יהלומי צד. במידה וחברה שלך אוהבת דברים מקוריים, ומתהדרת בלבוש מיוחד, כדאי שתשקול לקנות לה טבעת אירוסין מתוך קולקציה של טבעות אירוסין מיוחדות.

מקרה בכל, איזה טבעת אירוסין שלא תרכוש לה, בדוק טוב טוב את מדיניות ההחזרה של טבעת האירוסין לחנות התכשיטים ממנה רוכש אתה את טבעת האירוסין. בדוק גם אם תקבל זיכוי כספי במקרה ואתה מחזיר את טבעת היהלום. אמנם רוב הבחורות שמקבלות טבעת אירוסין, לא תחלפנה אותה, אבל למה לקחת סיכונים?

לגבי המידה של טבעת האירוסין

 - טבעות אירוסין עונדים על הקמיצה השמאלית בדרך כלל, לכן כאשר אתה מביא איתך את המידה של האצבע שלה, תדאג שזו תהיה המידה של הקמיצה הימנית.

התקציב שצריך להשקיע בטבעות אירוסין

 לטבעות אירוסין יש מחירים שונים, ואין חוק חברתי האומר כמה להשקיע בטבעת אירוסין. יש אימרה שאומרת שבטבעת אירוסין צריך להשקיע סכום של משכורת חודשית עד שלושה משכורות חודשיות, אבל זה נהוג בעיקר בקנית טבעות אירוסין בארה"ב. בישראל אין שום תקציב ממוצע לרכישת טבעת אירוסין, וזה גם מאד תלוי איפה רוכשים את טבעת היהלום. כדאי לזכור שטבעת אירוסין זה משהו יחודי שילווה אתכם כל החיים, אז כדאי להתאמץ ולא להשקיע סכומים נמוכים מדי. 3000 שח זה המינימום שכדאי להשקיע בטבעת אירוסין ראויה לעצמה.

 

העיקרי בטבעות אירוסין המרכיב זה היהלום המרכזי, לכן כדאי ללמוד על יהלומים ולפי מה נקבע  המחיר של היהלומים. 

 

 יש על יהלומים הרבה מידע באינטרנט. אל תסבכו לכם את הראש עם זה יותר מדי, כי יהלומים זו תורה שלמה, ואי אפשר להתקמצע בזה ביום, אבל כדאי שיהיה לכם ידע כללי בנושא היהלומים לפני שאתם יוצאים לרכוש את טבעת האירוסין.

כדי מאד גם לרכוש את טבעת האירוסין ממקור אמין. הכי אמין היום המקור לרכישת יהלומים הם חברי בורסת היהלומים, כיוון שהם נתונים תחת החוקים הנוקשים של  בורסת היהלומים,

 

 שם תמצאו את המקצועיות והאמינות בכל הנוגע ליהלומים. כמו כן, כיוון שחברי בורסת היהלומים מיצרים את היהלומים של טבעות האירוסין בעצמם, תוכלו להבטיח לכם את המחירים הכי טובים לטבעות האירוסין בתוך בורסת היהלומים.

דרשו  תעודה גמולוגית

 

 התעודה צריכה להיות בינלאומית המונפקת ממכון גמולוגי מוסמך ליהלום המרכזי של טבעת האירוסין שלכם. התעודה הגמולוגית מציינת את כל הנתונים של היהלום, ואם יבוא היום ותרצו למכור או לשדרג את טבעת האירוסין, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה בצירוף של התעודה הגמולוגית.

 

לסיכום - יותר חשוב מהכל, כדאי להנות מכל המסע של חיפוש טבעות האירוסין, כדי שישאר לכם זיכרון טוב בנוסף לטבעת אירוסין מושלמת.

בהצלחה!

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות