ללא תמונה
ללא תמונה

איך תרמזי לו שאת רוצה טבעת אירוסין

news 1 מאמרים

 

אתם כבר מלא זמן יחד. גרים יחד כבר שנים, מנהלים חשבון בנק משותף. כל חברותיך מסביב כבר התחתנו או שהן מאורסות ומשוויצות בטבעות האירוסין שלהן את גם כבר משתוקקת לאיזו טבעת אירוסין שתקשט את האצבע שלך, את אפילו יודעת בדיוק מה יהיה העיצוב של טבעת היהלום שתבחרי לעצמך, אבל החבר שלך לא עושה שום רמז לכיוון הזה. נראה כאילו הוא בחיים לא שמע על המושג "טבעת אירוסין" ובטח ובטח שהוא מתכחש לכל רעיון החתונה.

מיאש לאללה!

בטח כבר כמה פעמים העלת את נושא החתונה. בטח המשפחה מסביב מטפטפת בנושא, אבל הוא בשלו – מתנהג כאילו הוא לא מבין מה רוצים ממנו.

 

אז איך תוכלי לגרור אותו לכיוון? אז כמו שאומרים: דבר דבר. או יותר נכון – טבעת ואז חתונה.

דבר ראשון תתחילי את הרמיזות שלך בכיוון הטבעת אירוסין, כי להיות מאורסת זה השלב הראשון לחתונה. נסי לטפטף לו את מושג האירוסין, ואת נושא טבעת יהלומים כמתנת אירוסין וכו'

השאלה איך עושים זאת באלגנטיות?

 

אז ככה, יש כמה שיטות:

הכוח הכי גדול שיש לך, אלו הזוגות סביבך.


 כל החברות שלך שמסתובבות עם טבעות אירוסין, והחברות של החברים שלו שכל היום משוויצות עם הטבעת אירוסין שקנו להם. זה הנשק הכי טוב. כי זה מראה לו ש"הנה להם יש טבעת אירוסין והם עדיין חיים". אבל אל תעשי את זה במופגן. אפשר באיזה ערב חבר'ה לבקש מהבנות שישתפו איתך פעולה וינהלו שיחה על הטבעות אירוסין שלהן. או שהן תמדודנה את הטבעת אירוסין אחת של השניה. כל דרך לעלות שיחה על הטבעות אירוסין של אחרות יתקבל בברכה.

 

עוד אפשרות זה פשוט להעצר מול כל חנות תכשיטים

תני הערות על הטבעות יהלומים שאת רואה שם: "יו... כזו טבעת יהלום תמיד רציתי שתהיה לי" או "אתה יודעת שלחברה של דורון יש בול טבעת אירוסין כזו" אפשר גם "וואו.. המחירים פה של הטבעות יהלומים ממש לא יקרים כמו שחשבתי". כל משפט חיובי לגבי הטבעות יהלומים שאת רואה בחלון יעשה נפלאות. מי יודע, אולי באותו רגע הוא יסכים לקנות לך טבעת אירוסין על המקום.

 

האפשרות הבאה היא יותר ביתית: תביאי הביתה כל מיני קטלוגים מחנויות תכשיטים.

בעיקר קטלוגים של טבעות יהלומים וטבעות אירוסין, ותתחילי לפזר אותם במקומות אקראים בבית. את יכולה כמובן לרשום לך כביכול כל מיני הערות על גבי הקטלוג כמו: "לברר מה המחיר של טבעת היהלומים הזו" או "לברר אם אפשר להשיג את הטבעת אירוסין הזו בזהב צהוב". טיפ: מקום טוב לזרוק את הקטלוג של טבעות האירוסין זה בשירותים. גברים תמיד מחפשים שם מה לקרוא.


והדרך הכי בטוחה: אל תחכי שהוא יקנה לך טבעת אירוסין ויציע לך. פשוט תציעי לו.

זה כמובן לא אומר שאת צריכה לקנות לו טבעת אירוסין, או לוותר על הטבעת יהלום שאת רוצה. פשוט תציעי לו באופן רישמי, תוציאי ממנו את ה"כן, בטח שאני רוצה להתחתן איתך", ואז תלכי יחד איתו לבחור לך טבעת אירוסין. ככה גם תוכלי להיות שתבחרי טבעת אירוסין לטעמך..

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות