ללא תמונה
ללא תמונה

טבעת האירוסין הנכונה בשבילה

news 1 מאמרים

 

החלטת שהגיע הרגע! אתה מתכוון להציע לה נישואין בקרוב, ולכן אתה צריך ללכת לבחור לה טבעת אירוסין. מזל טוב. זהו רגע מאד מרגש בחיים.

 

ברגע שתגיע לחנויות התכשיטים השונות, תגלה שיש המון דגמים של טבעות אירוסין, ואז תעלה בך השאלה: "איזו טבעת אירוסין תרצה בת זוגתי?". ובכן, שאלה מעולה.

 

לטבעות אירוסין יש אופנות שונות

 

לכל בחורה יש את הטעם שלה באופנה, וכמו כן בטבעות יהלום. האחת תעדיף את טבעת האירוסין שלה צנועה, ואילו האחרת תרצה טבעת יהלומים מהודרת ומקושטת בהרבה יהלומים.

כדי לדעת איזה מטבעות האירוסין כדאי שתקנה לבחורה שלך אתה צריך לבחון את החוש האופנה היומיומי כהתחלה. האם היא נוהגת להתלבש צנוע ופשוט? האם ג'ינס וטי שירט זה האאוטפיט הקבוע שלה? אם כן, סביר להניח שהיא תעדיף טבעת אירוסין פשוטה, ללא פיתוחים מיוחדים, טבעת יהלום סוליטר.

תבקש ממוכר בחנות התכשיטים להראות לך טבעות אירוסין קלאסיות וטבעות אירוסין בסגנון הסוליטר.

אם חברה שלך אוהבת לבוש רהבתני, צבעים בוהקים, אם היא נוהגת להתאפר יום יום, ולהתקשט בתכשיטים ביום יום, ככל הנראה היא תרצה את טבעת האירוסין שלה זוהרת ובולטת, עם כמה שיותר יהלומים צדדים ובעיצוב מיוחד. יש הרבה טבעות אירוסין בעיצובים גדולים ומרהיביםת

ועשירות ביהלומים קטנים למעט היהלום המרכזי. גם טבעת אירוסין סוליטר עם יהלום מרכזי גדול אפשרי, אבל כזו תעלה הרבה.

 

התייעץ עם חברותיה וקרובות משפחתה לפני שאתה יוצא לחנויות של טבעות האירוסין.


 בחורות תמיד מדברות על אופנה, במיוחד אם חלק מחברותיה כבר קיבלו טבעות אירוסין, אז בטוח הנושא הזה עלה בניהן, ובטוח חברתך הביעה את דעתה על טבעות האירוסין שהיא מעדיפה.

 

פקח עיניים ואוזניים.

בחורות הרבה פעמים מביעות את דעתן על טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים כבדרך אגב. זה יכול להיות כשאתם מטיילים יחד בקניון, ונעצרים ליד חלון ראווה של תכשיטי יהלומים. מספיק הערה קטנה שלה לגבי אחת מטבעות היהלומים שם כדי לתת לך מושג מה היא תעדיף כטבעת האירוסין שלה.

 

סמוך על מוכרת טבעות האירוסין.

כבחורה, וכאחת שמכרה כבר הרבה טבעות אירוסין בחייה, היא תוכל להבין מדבריך מי היא חברה שלך, ואיזו טבעת אירוסין תתאים לה. הקשב טוב לטיפים שלה, כי היא יכולה לעזור לך הכי הרבה בבחירה בין טבעות האירוסין השונות.

 

חשוב מאד - לברר היטב מה מדיניות ההחזרה וההחלפה של טבעות האירוסין מהחנות ממנה אתה רוכש את טבעת האירוסין שלך. אמנם רוב הבחורות מרוצות מטבעות האירוסין שבוחרים עבורן, אבל כדי שלא תתקעו חלילה עם טבעת אירוסין שהיא לא אוהבת, ברר היטב עם חנות טבעות האירוסין האם יש אפשרות להחליף את טבעת היהלום שבחרת לטבעת אחרת, ואם במקרה תתחרטו ולא תרצו כלל אף אחת מטבעות האירוסין של החנות , האם תקבלו החזר כספי על טבעת היהלום שאתם מחזירים. </ p>

 

הכלל הכי חשוב בקנית טבעות אירוסין - רכוש את טבעת האירוסין באהבה. זה תמיד מצליח.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות