ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין לנצח

news 1 מאמרים

 

כשאתם הולכים לחנויות תכשיטים ומסתכלים על טבעות יהלומים וטבעות אירוסין הכל נראה נוצץ, מבריק ומרשים. לא פעם עולה השאלה, איך תראה טבעת האירוסין שלכם אחרי שעונדים אותה לאורך השנים, האם היא ממשיכה להראות כל כך יפה ומבריקה כמו בחנות התכשיטים?

אפשר להשוות את טבעת האירוסין לתספורת במספרה. אחרי שיוצאים מהמספרה השיער תמיד נראה הכי טוב, אולם לאחר שהוא נחשף לפגעי מזג האויר, אובד לו הקסם.

ככה זה גם טבעות אירוסין. עם הזמן הזהב משתפשף ונשרט (זהב הינו מתכת מאד רכה שמקבלת הרבה שריטות). לעומת זאת, היהלומים המשובצים בטבעות האירוסין לא יכולים להשרט, בגלל שיהלומים הם החומר הקשיח היותר בטבע, והדבר היחידי שיכול לשרוט יהלום זה יהלום אחר, אבל יהלומים יש נטיה להתלכלך מאד מהר ולצבור שומן ואבק עליהם וככה הם מאבדים מהזוהר שלהם.

אמנם יש דרכים לנקות את טבעות האירוסין, אבל גם אפשר כבר במעמד הרכישה של טבעת האירוסין, לבחור טבעת עם יהלום בעיצוב כזה שישמור על המראה הנוצץ לאורך השנים:

דבר ראשון הזהב שבוחרים לטבעת האירוסין

 נכון שצבע זהב הוא ענין של טעם, אבל כדאי לדעת שטבעת אירסין מזהב צהוב תשמור על צבעה לאורך השנים. טבעת אירוסין מזהב לבן לעומת זאת תאבד מהצבע שלה מהסיבה הפשוטה שלא קיים כזה דבר "זהב לבן" בטבע. מה שאנחנו רואים כטבעת אירוסין מזהב לבן בצבע הכסוף שלה זה למעשה זהב עם גוון טיפה צהבהב עם ציפוי סגסוגת מיוחד שנותן לו את המראה הדומה לצבע הכסף. טבעות אירוסין בציפוי הזה יש נטיה לרדת עם השנים במיוחד אם טבעת האירוסין מגיעה במגע עם מים וכימקילים כמו כלור, אקונומיקה וכדומה.

טבעת אירוסין זהב צהוב

 

דבר שני עיצוב טבעת האירוסין –

כדאי לבחור טבעת אירוסין סוליטר ללא יהלומי צד. יהלומים קטנים המשובצים בטבעות אירוסין, משובצים בדרך כלל בשיבוץ פווה (שיבוץ יהלומים שנותן מראה של שטיח יהלומים). שיבוץ זה יוצר אפשרות של הצטברות ליכלוך ושומן בין היהלומים המשובצים בטבעת האירוסין. את הליכלוך הזה קשה לנקות, כיון שהחריצים הם די קטנים. הליכלוך הזה גורם ליהלומים לאבד מהזוהר שלכם, וכל טבעת האירוסין מאבדת מהיופי הראשוני שלה.

טבעת אירוסין חלקה

דבר שלישי סוג השיבוץ של היהלום המרכזי בטבעת האירוסין –

 גם פה נכנס האפקט של צבירת ליכלוך ושומן על היהלומים. יש לקחת בחשבון שהמקום שהכי צובר ליכלוך ושומן בטבעות יהלומים זה בנקודות ההשקה של היהלום עם הזהב . לכן כדאי לבחור טבעת אירוסין שהשיבוץ של היהלום המרכזי הוא שיבוץ של ארבע שיניים. כך תשיגו טבעת אירוסין שהיהלום המרכזי שלה (המרכיב הכי חשוב בטבעות אירוסין) הוא חשוף כמה שיותר לאור, וכך הטבעת אירוסין שלכם תשאר נוצצת. טבעות אירוסין בשיבוץ כוס הן טבעות אירוסין שהיהלום המרכזי יאבד מהיופי שלו הכי מהר כיוון שאין לו חשיפה בכלל לאור.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות