ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין אופנתיות

news 1 מאמרים

 

אופנה היא דבר מתחלף. יש הרבה דברים שתמיד יהיו באופנה, כמו ג׳ינס וטבעות אירוסין. בעולם המערבי טבעות אירוסין החלו להיות נפוצות בסביבות 1930, למרות שטבעת האירוסין הראשונה ניתנה במאה ה-13.

 

מאז שנות ה-30 של המאה הקודמת, הרבה דברים השתנו בעולם טבעות האירוסין, אולם עד היום הכי נפוץ לתת טבעת יהלום כטבעת אירוסין.

 

הרבה בחורות שהולכות לבחור בעצמן את טבעת האירוסין שלהן, או הולכות עם בן הזוג לחנויות של טבעות האירוסין, מחפשות טבעת אירוסין אופנתית. זה מעלה את השאלה, האם קיים כזה דבר טבעת אירוסין אופנתית? ובכן התשובה היא כן ולא.

למה הכוונה בטבעות אירוסין אופנתיות?

לטבעות אירוסין, כמו לכל דבר אחר יש אופנות מתחלפות. בהיות טבעות האירוסין אביזר אופנתי, אז גם אפשר למצוא טרנדים לטבעות האירוסין.

דוגמא טובה לכך היא טבעת האירוסין של הנסיכה דיאנה. מדובר על טבעת אירוסין המשובצת אבן ספיר ומסביבה יהלומים קטנים. טבעת אירוסין זו נמכרה הרבה בשוק טבעות האירוסין האנגלי בתקופה של נישואיי הנסיך הארי לקייט מדילטון שקיבלה את טבעת האירוסין הזו בירושה מהנסיכה דיאנה ז״ל.

עוד דוגמא לסגנון של טבעות אירוסין שנכנס לפני מספר שנים לאופנה אלו הן טבעות האירוסין בסגנון הטוויסט. סגנון הזה לטבעות האירוסין הכניס רוח רעננה לעולם טבעות האירוסין והציעה סגנון של טבעות אירוסין מיוחדות ושונות מהרגיל.

היום ניתן לראות את טבעות האירוסין הטוויסט בהרבה חנויות תכשיטי יהלומים, ואפילו כמה שדרוגים של עיצוב זה של טבעת אירוסין.

טבעת אירוסין טוויסט

 

אז איך אפשר לדעת אילו טבעות אירוסין באופנה העכשווית?

ובכן, היות ולכל תקופה יש את טבעת האירוסין שלה, תוכלו לבדוק מה הן טבעות האירוסין שנמצאות באופנה הנוכחית על ידי ביקור בכמה אתרים של טבעות אירוסין. חנויות התכשיטים השונות מעדכנות את קולקצית טבעות האירוסין שלהן בהתאם לאופציות המתחלפות, ואם תבקרו בכמה אתרים כאלו, תוכלו לראות מה הקו החוזר על עצמו בעיצוב של טבעות האירוסין.

 

דוגמא לסגנון של טבעות אירוסין שלא יצאו מהאופנה עד היום, הן טבעות אירוסין הסוליטריות, הידועות גם בשם ״טבעות אירוסין קלאסיות״. הכוונה לטבעת אירוסין העשויה מחישוק חלק ומשובצת יהלום מרכזי.

טבעת אירוסין סוליטר

לפני שאתם בוחרים את טבעת האירוסין האפנתית לפי התקופה הנוכחית, בידקו היטב את סגנון זה של טבעות אירוסין, וזיכרו שטבעת האירוסין צריכה ללוות אתכם ביום יום למשך שנים, ולכן כדאי לבחור טבעת אירוסין שאתם מתחברים אליה, ולא ללכת ״על עיוור״ לסגנון טבעות אירוסין אופנתיות.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות