ללא תמונה
ללא תמונה

ביטוח טבעות אירוסין

news 1 מאמרים

טבעת האירוסין היא תכשיט בעל ערך רב ביותר מבחינה אישית וכלכלית גם יחד

טבעת אירוסין היא פריט בעל ערך רב מאוד. הדבר בסופו של דבר הגיוני מאוד, שכן היא מסמלת ומייצגת את המרכיב בעל הערך הרב ביותר בחיים שלנו – הזוגיות שלנו והאהבה שלנו. בסופו של דבר, טבעת האירוסין מסמלת את הרצון שלנו לחיות את החיים הארוכים שלנו בשיתוף ובאהבה, ומשום כך גם ברור מדוע אנחנו משקיעים בטבעת עצמה לא מעט. המחירים של טבעות אירוסין הם באופן טבעי מחירים של אלפי שקלים, ובמרבית המקרים אלה הן טבעות שכוללות גם יהלומים, שנעשות ביד אמן בכדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר של אסתטיקה ושל השקעה. בשורה התחתונה, ברור כי הערך שלהן הוא רב מאוד לא רק מבחינה רגשית ומבחינת מה שהן מסמלות, אלא גם מבחינה כלכלית. בהתחשב בכך, ברור מדוע אנחנו רוצים לבטח את הטבעות ולהבטיח כי ההשקעה הכלכלית הלא מבוטלת שלנו לא תאבד בצורה מוחלטת, גם אם יקרה אירוע מצער כמו אובדן, נזק או גניבה של טבעת האירוסין. בהתחשב בכך, צריך להכיר את האפשרויות השונות בתחום.

האם ניתן לבטח את טבעת האירוסין? מהן אפשרויות הביטוח? מדוע זה כדאי?

  • מדוע כדאי לבטח? כפי שהסברנו, הערך של טבעות אירוסין הוא ערך גבוה מאוד לא רק מבחינה רגשית ומבחינת מה שהטבעת מסמלת אלא גם מבחינה כלכלית. בהתחשב בכך, כדאי מאוד לחשוב על האבטחה של הטבעת, על השמירה עליה וכמובן שגם על ההשקעה הכלכלית שלנו. מבחינת האבטחה שלה, הרי שאמצעים כמו כספת ביתית בהחלט יכולים להיות אמצעים שמבטיחים את ביטחונה של הטבעת גם כשהיא לא מסביב לאצבע. מבחינת ההשקעה הכלכלית שלנו, ביטוח לטבעת האירוסין מבטיח כי גם במצב של אובדן, נזק או גניבה יהיה לנו פיצוי כלכלי בהתאם להשקעה שלנו בטבעת, שכאמור יכולה להגיע גם לאלפי שקלים.
  • אפשרויות הביטוח כמו תכשיטים רבים אחרים, ביטוח לטבעת האירוסין נמצא תחת הביטוח של תכולת הדירה, כאשר האפשרויות בגדול הן ביטוח מקיף או ביטוח כל הסיכונים. הביטוח המקיף, בסך של 2% מסכום הפוליסה הכללי, מכסה מצבים של נזק בעקבות שריפה, או מצבים של גניבה במסגרת שוד או פריצה. הביטוח המשמעותי יותר, זה שמכונה ביטוח כל הסיכונים, כולל גם מצבים בהם הטבעת מחוץ לכספת ביתית ולבית – כשהיא נופלת מהאצבע, נגנבת ברחוב או נגנבת מכספת של בית מלון בארץ.

כדאי לבדוק את האפשרויות שיש לכם עבור ביטוח טבעת האירוסין, ולהבין גם כיצד ניתן לחסוך

ביטוח טבעות אירוסין הוא ביטוח שכדאי מאוד לעשות, לאור ההשקעה הלא מבוטלת שלנו בטבעות ברמה הגבוהה ביותר. עם זאת, כמובן שמדובר בהשקעה כלכלית נוספת, וכדאי לבדוק דרכים להוזלה של ביטוח זו. דוגמה טובה לכך תהיה כספת ביתית – הימצאות של כספת בדירה בהחלט מוזילה את כל מה שקשור לתשלום על ביטוח של תכשיטים בדירה, וישנן עוד אפשרויות שכדאי לבדוק מול סוכן הביטוח.

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות