ללא תמונה
ללא תמונה

טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים

news 1 מאמרים

 

הרבה בחורות רוצות שטבעת האירוסין שלהן תהיה הכי מיוחדת שאפשר. הן מחפשות טבעת שלא תהיה לאף אחת אחרת, ובצדק! מי לא רוצה להיות הכי מיוחדת?! נכון שמגוון טבעות האירוסין שקיים היום בשוק בתכשיטים הוא ענק, אך בכל זאת עדיין קשה למצוא טבעת אירוסין שתהיה בעיצוב ממש מיוחד. בעיה נוספת שנוצרת בשוק טבעות האירוסין המיוחדות - כשמוצאים טבעת אירוסין בעיצוב מיוחד אז לעיתים זה בעיצוב מוגזם או מצועצע מדי. ולכן, בשביל לתת לכם אלטרניטיבה לטבעת אירוסין מיוחדת, דיימונד ספינקס מציעים לכם טבעות אירוסין המשובצות ביהלומים צבעוניים אמיתיים, הידועים גם כיהלומי פנסי.

 חשוב פה להדגיש כי מדובר על יהלומים צבעוניים שנמצאו ככה בטבע, ולא יהלומים שנצבעו באופן מלאכותי.

 

אז מה מציע שוק היהלומים הצבעוניים?

יהלומי פנסי מגיעים בכל מני צבעים. הצבעים הנמכרים ביותר הם היהלומים הצהובים והיהלומים הורודים. יהלומים צבעוניים אמיתיים, שנמצאו ככה בטבע ולא עברו תהליך צביעה מיוחד, הם יהלומים מאד נדירים, המהווים רק 1% משוק היהלומים הכללי. מסיבה זו אם תחליטו לרכוש טבעת אירוסין המשובצת יהלום צבעוני אמיתי, תזכו בטבעת אירוסין מיוחדת, גם אם תבחרו לה את עיצוב הסוליטר הקלאסי.

טבעת אירוסין יהלום צהוב

טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים התחילו לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בעיקבות הרבה כוכבות הוליווד שקיבלו טבעות אירוסין משובצות יהלומים צבעוניים, בעיקר יהלומים ורודים.

טבעת אירוסין יהלום ורוד

טבעת האירוסין המפורסמת הראשונה שקיבלה הרבה באז, היתה טבעת האירוסין שג'ניפר לופז קיבלה מבן אפלק בשנת 2002. אמנם הם לא נישאו בסוף, אבל טבעת האירוסין הזו, המשובצת יהלום ורוד במשקל של 6.11 קארט, עלתה לבן אפלק מעל מיליון דולר.

עוד אחת מטבעות האירוסין היקרות שיש בשוק ההולווידי היא טבעת האירוסין של בלייק לייבלי המעורכת ביותר -12 מליון דולר. גם היהלום בטבעת של בלייק לייבלי הוא בצבע ורוד, רק שהוא שוקל כמעט פי שניים מהיהלום שקיבלה ג'יי לו.

אז נכון שהמחירים שמוזכרים מעלה הם רחוקים מאד ממה שכל אחד יכול להרשות לעצמו, אבל לא כל אחת צריכה "סלעים" על האצבע. יהלום במשקל חצי קארט ואפילו פחות מזה יעשה את העבודה כמו שצריך, בעיקר אם מדובר על יהלום מיוחד וצבעוני.

 

איזה צבע יהלום כדאי לבחור לטבעת האירוסין?

כדאי לדעת שיש גם הבדל גדול במחירים בין הצבעים השונים של היהלומים. יש צבעים שהרבה יותר נדיר למצוא בטבע כמו כחול ואדום, ומחיר של יהלום כזה, גם אם הוא ישקול כמה עשרות נקודות יכול להגיע למחיר של מליוני דולרים. לעומת זאת יש את צבע השמפניה – צבע החום קוניאק שהוא צבע יחסית זול.

טבעת אירוסין המשובצת ביהלום בצבע שמפניה יכולה להתאים לתקציב שלכם וגם לעשות את העבודה ולספק לכם טבעת אירוסין מיוחדת.

יתרון נוסף ליהלום השמפניה זה שהוא יהיה מרשים גם בטבעת אירוסין בצבע זהב צהוב וגם בצבע זהב לבן. לרוב מעדיפים לשבץ יהלומים צבעונים בזהב לבן כיוון שזה יותר מדגיש את הצבע של היהלום עצמו.

טבעת אירוסין שמפניה

עוד אפשרות לטבעת אירוסין עם יהלום פנסי זול יחסית היא טבעת אירוסין עם יהלום שחור. אנחנו מדגישים שוב – מדובר על יהלום שחור שנמצא בטבע בצבע שחור, ולא יהלומים שחורים צבועים שעברו טיפול בכדי להראות ככה, ומחירם זול.

תכשיטי יהלומים עם יהלומים שחורים, וכמו כן טבעות אירוסין המשובצות יהלומים שחורים הפכו להיות מאד נפוצים בשנים האחרונות, והם מספקים אלטרנטיבה נהדר למי שרוצה את טבעת האירוסין שלה מיוחדת, בועטת ולא מצועצעת (כמו הטבעת אירוסין של נינט טייב למשל).

עוד רעיון לשילוב יהלומי פנסי בטבעת האירוסין שלכם, זה לשבץ את היהלומים הצבעוניים כיהלומי צד, ולאו דווקא כיהלום המרכזי.

טבעת אירוסין יהלומים ורודים

 

לדעתנו הצנועה, טבעות אירוסין משובצת יהלומי פנסי עומדות להיות הלהיט הבא בארץ!

 

התאהבתם ברעיון של טבעות אירוסין עם יהלומים צבעוניים???התקשרו אלינו לקבלת מידע נוסף 03-6130046

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות