ללא תמונה
ללא תמונה

קנית טבעת אירוסין מחבר בורסת היהלומים

news 1 בית

 

לפני כמה שנים פתחו אנשי בורסת היהלומים והיהלומנים עצמם, את דלתותיהם בפני הציבור הרחב והחלו למכור להם טבעות אירוסין משובצות יהלומים שהם מייצרים. עוד לפני כן היו כמה חנויות תכשיטים בודדות במתחם בורסת היהלומים שמכרו טבעות אירוסין, והן היו ידועות למי שחיפש טבעת אירוסין רק משמעות מפה לאוזן.

עם הזמן יותר ויותר חנויות נפתחו במתחם בורסת היהלומים והחלו למכור טבעות אירוסין, והמתחם הפך להיות מרכז הקניות הראשי לזוגות צעירים שרוצים להתארס, בגלל האופציות הרבות והדגמים הרבים של טבעות האירוסין. כמו כן, עוד ועוד יהלומנים שיושבים בתוך מגדלי בורסת היהלומים איפשרו לקהל הרחב את האפשרות להכנס למקום המיסתורי שנקרא "בורסת היהלומים הישראלית",ולרכוש שם טבעות אירוסין.

 

איפה ניתן למצוא טבעות אירוסין מחבר בורסת היהלומים?

חובה לציין שחנויות שנמצאות במתחם בורסת היהלומים אינן עונות על אותן הדרישות שמספקים המשרדים שיושבים בתוך מגדלי הבורסה עצמה. אמנם החנויות שמוכרות טבעות אירוסין ונמצאות ברחובות המקיפים את מגדלי בורסת היהלומים מתהדרים בסלוגנים כגון: "טבעות אירוסין מבורסת היהלומים", אבל זה לא ממש נכון.

יש הבדל גדול בין חנות טבעות אירוסין לבין משרד יהלומן שמוכר טבעות אירוסין.

החנויות של טבעות האירוסין שנמצאות במתחם הבורסה, הן חנויות תכשיטים לכל דבר. אולי הן נהנות משכירות זולה יותר מאשר חנות תכשיטים שיושבת בקניונים הגדולים, אבל מעבר לזה היא לא מובדלות מהן בכלום.

 

ֿ

מה הם היתרונות שיש לקנית טבעות אירוסין מחבר בורסת היהלומים?

נתחיל בעובדה שיהלומנים הם היחידים שיכולים להיות בעלי משרד בתוך מגדלי בורסת היהלומים, וקנית טבעות אירוסין מיהלומן היא הקניה הבטוחה ביותר. כל יהלומן, שמקבל אישור לחברות שלו בבורסת היהלומים צריך לעמוד תחת חוקים נוקשים של הבורסה ליהלומים, ולכן האמינות של חבר בורסת היהלומים היא האמינות הכי גבוהה שתוכלו למצוא אצל מוכר טבעות אירוסין.

רק יהלומנים יוכלו להציע לכם יהלומים ישירות מהיצרן, כיוון שהם קונים את הגלם בעצמם ברחבי העולם ומיצרים את היהלומים בארץ. יהלומנים גם יוכלו לתת לכם הסבר הכי מקיף על טבעות אירוסין ויהלומים, וככה לא תרגישו כאילו אתם קונים חתול בשק.

עוד אחד היתרונות שתצאו אצל חברי בורסת היהלומים זה המלאי הרב של היהלומים. אם מצאתם טבעת אירוסין שאתם אוהבים, תמיד תוכלו ללכת איתה לחבר בורסת היהלומים ולבחור אצלו את היהלום שאתם רוצים מתוך מבחר גדול של יהלומים.

הסיבה הכי טובה לקנות טבעות אירוסין אצל חבר בורסת היהלומים היא בגלל המחיר!!!

אף חנות תכשיטים, גם החנויות שנמצאות בתוך מתחם בורסת היהלומים, לא תוכל להתחרות עם המחירים של טבעות האירוסין שתמצאו אצל חבר בורסת היהלומים.

אם תיקחו אותה טבעת אירוסין, המשובצת בדיוק באותו סוג של היהלום, עם אותה התעודה הגמולוגית, תגלו מהר שמחירי טבעות האירוסין בתוך הבורסה עצמה זולים בהרבה מאשר שאר חנויות של טבעות אירוסין. ושלא ימכרו לכם סיפורים אחרים!

טבעת אירוסין קלאסית

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות