ללא תמונה
ללא תמונה

מזכרות לחתונה המרגשת והבלתי נשכחת

news 3 מאמרים

 

חתונה נחשבת לאחד מרגעי השיא בחיים, ולאירוע מרגש ובלתי נשכח בו הזוג משנה סטטוס בחיים ומקים משפחה חדשה בישראל. אחרי עידן הרווקות מגיע השלב בו כל אחד ואחת מעוניינים להקים משפחה ולחיות בזוגיות נפלאה וכנה. אחרי הצעת הנישואין והענקת טבעת האירוסין, על הזוג להתחיל לתכנן את האירוע המכונן בחייהם, ויש להכין רשימת אורחים, לבחור מקום לאירוע, להזמין קייטרינג ובעלי מקצוע כמו צלם ותקליטן, וכמובן שיש להזמין מספר אטרקציות לשדרוג האווירה והחתונה, ואין לשכוח מזכרות ומתנות לאורחים שבאו לכבד אתכם ולהשתתף בשמחתכם.

אירוע מרגש ובלתי נשכח לכל החיים

לאחר חודשים של הכנות מגיע הרגע הגדול בו עומדים מתחת לחופה, החתן עונד טבעת נישואין על אצבעה של בחירת לבו ומקדש "הרי את מקודשת לי בטבעת זו כדת משה וישראל". למעשה, זהו סיומו של תהליך שהחל לאחר שהגבר בחר טבעות אירוסין והפתיע את בחירת לבו עם הצעת נישואין מרגשת ומקורית. בני הזוג הנרגשים מתכננים את החתונה שלהם בקפידה ולפרטי פרטים, מאחר ואין לשכוח דבר, ולו הקטן ביותר, כדי ליהנות מאירוע נוצץ ויוקרתי ומחתונה משמחת ובלתי נשכחת. 

כדי להפיק חתונה מרגשת ומוצלחת יש להשקיע בתכנון זמן ומחשבה, ומומלץ להתחיל בהכנות לאירוע לפחות 4-5 חודשים מראש. במידה והזוג מעוניין להתחתן בקיץ, עליו למהר ולבחור מקום מאחר ובעונת החתונות יש עומס באולמות ובגני האירועים, וגם בעלי המקצוע עמוסים. לכן, כבר לאחר הצעת הנישואין חשוב לבקש מההורים להכין רשימת מוזמנים ובהתאם לכך ניתן לבחור מקום לאירוע, עדיף מקום נוח ונגיש המאפשר לכל האורחים להגיע בקלות.

במקביל לבחירת המקום ניתן לצאת למספר מבחני טעימה כדי להחליט איזה חברת קייטרינג תכין את האוכל לחתונה. כמו כן על הזוג לבחור צלם מקצועי שיתעד את האירוע מכל זווית אפשרית, כאשר כדאי להכין גם קליפ מרגש לחתונה כדי להפתיע את המוזמנים. לאחר בחירת הצלם יש לבחור גם תקליטן מקצועי ומנוסה, לבחור את שיר הכניסה לחופה ולהרכיב פלייליסט עם שירים קצביים שיקפיצו את האורחים לרחבת הריקודים.

כיום, נהוג להזמין גם אטרקציות מדליקות לחתונה, בין היתר ניתן לבחור מגנטים לאירועים, זוהרים ואביזרים משעשעים לרחבת הריקודים, בר מתוקים וכדומה. עם זאת, אין לשכוח את נושא המתנות לאורחים, וכיום אין כמעט חתונה בה האורחים יוצאים ללא מתנה מקורית ומרגשת.

בחירת מתנות לאורחים בחתונה

בחירת מתנות לאורחים בחתונה אינה דבר של מה בכך מאחר ויש מגוון עצום של אפשרויות ורעיונות. לכן, כדי לבחור מזכרות לחתונה מרגשת ונוצצת מומלץ לפנות לחברה המציעה מגוון פריטים מדליקים במחירים שווים לכל כיס. בין היתר ניתן לבחור מתנות לאורחים כמו קופסאות אחסון בעיצוב חתן וכלה או בצורת לב שניתן למלא בשוקולדים איכותיים ובסוכריות צבעוניות וססגוניות, בקבוקי זכוכית מעוצבים ובתוכם סוכריות בצורת לב, בליסטרים ממותגים ועוד.

חשוב לזכור כי מתנות לאורחים הן חלק חשוב ובלתי נפרד מהפקת האירוע, וכל האורחים שמחים לקבל מתנה מקורית ומרגשת שתזכיר להם את החתונה הנפלאה והבלתי נשכחת.     

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות