ללא תמונה
ללא תמונה

חתונה אורבנית

news 3 מאמרים

 

תחום החתונות כולל בתוכו שורה ארוכה של מגמות וטרנדים, הנותנים את אותותיהם על שורה ארוכה של אירועים מדי שנה. בשנים האחרונות, אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר הוא כיום חתונה המוגדרת כ"אורבנית", מה שמגלם בתוכו מספר מאפיינים ייחודיים ביחס אליה. הנה כל מה שחשוב לדעת על חתונות אורבניות ויתרונותיהן.

 

המשתנים (הרבים) המרכיבים את המשוואה

כל חתונה, גם חתונה אורבנית מהווה עולם ומלואו: במילים אחרות, לא ניתן להצביע על "נוסחה" חד משמעית של החתונה. העיקרון הבסיסי כאן, עם זאת, הוא שחתונה שכזו הופכת את העירוניות למרכיב מרכזי בחתונה עצמה, מה שבא לידי ביטוי בלא מעט פרמטרים. זה מתחיל עם המיקום: חתונה אורבנית לא רק תמוקם בעיר, אלא עשויה בהחלט להיות ממוקמת במבנה מוכר מהיר, המגלם בתוכו חלק ניכר מהתחושות שהיא מעלה. המבנה יכול להיות עתיק או מודרני, אך להיות קשור למאפייני העיר בצורה הדוקה. לא מפתיע, אגב, כי חלק משמעותי מבין החתונות האורבניות ייערך בתל אביב, אם כי גם שלל ערים אחרות יכולות לספק תפאורה מושלמת לכך. שימו לב, עם זאת, שבחלק מהמצבים נדרש לקבל את אישור הרשות המקומית הרלוונטית לקיום האירוע.

חתונות אורבניות, בהמשך לכך, הן חתונות הכוללות בתוכן "טוויסט" של ממש, עם מגוון רחב של בחירות ההופכות את האירוע לדינמי, למיוחד ולמרשים יותר. המקום עצמו עשוי בהחלט להיות מעוצב בצורה שהיא הכול חוץ משגרתית, עם שורה ארוכה של פריטי נוי, חפצי אומנות או חפצים שונים שאינם מובנים מאליהם במקומות השגרתיים יותר לעריכת אירועים. ההיבט הקולינרי של חתונה אורבנית מגוון אף הוא, עם מנות הכוללות "אופי" של ממש ומאופיינות במידה לא מבוטלת של אסתטיקה.

יש להדגיש כי ההגדרה האורבנית בהחלט יכולה לבוא לידי ביטוי גם בבחירות הלבוש שמבצעים בני הזוג עצמם. אם לוקחים בתור דוגמא מייצגת את הכלה האורבנית, הסגנון בו היא תבחר עשויה להיות הכול חוץ מקונבנציונלית: שמלות צמודות, עיצוב החורג מהנורמה או אפילו בחירה בגוונים שונים, שאינם בהכרח לבן בוהק.

 

למי מתאימה חתונה אורבנית?

שאלה משמעותית נוספת שסביר להניח שכבר שאלתם היא אחת: האם חתונה אורבנית מתאימה לכם? התשובה הפשוטה היא שכן, ולו מכיוון שחתונה אורבנית עשויה בהחלט לפנות למכנה המשותף הרחב ביותר של המארגנים והאורחים. כפי שנרמז מעלה, מדובר בבחירה הראשונה של לא מעט צעירים, אם כי גם אוכלוסיות מבוגרות יותר יכולות לבחור שהיום המאושר בחיים שלהם יתבצע בתפאורה שכזו.<br />

בכלל, בעת הנוכחית, בה האדם הממוצע מוזמן למספר חתונות מדי שנה, הצורך להתבלט ולחרוג מהנורמה הוא משמעותי בקביעת ההצלחה של האירוע. בתנאים האלה, חתונה אורבנית מציבה את המארגנים בנקודת פתיחה מצוינת, ולו מכיוון שמדובר בחתונה שהחלק הארי של האורחים, ייתכן מאד, עדיין לא נחשף אליה. כל מה שחדש הוא מעניין יותר, ולכן גם ייחקק טוב יותר בזיכרון. </p>

 

המאמר נכתב על ידי גן הגפן – אולם אירועים בתל אביב

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות