ללא תמונה
ללא תמונה

רעיונות מרגשים להצעת נישואין

news 3 מאמרים

באופן טבעי, אנשים נוטים להשקיע די הרבה מחשבה, זמן וכסף בארגון חתונה. לא פחות טבעי מכך הוא הרצון להשקיע מעל ומעבר בשלב המקדים והחשוב, הלא הוא הצעת הנישואין. מכיוון שרבים שואלים את עצמם מהי הדרך הטובה ביותר להציע נישואין נסקור להלן כמה אפשרויות מלהיבות ומפתיעות.

 

גבוה בשחקים 

הדרך הראשונה של הצעות נישואין מיוחדות שנציג לוקחת את הזוג המאושר גבוה לשחקים. אין ספק שהצעת הנישואין הוא רגע מיוחד במינו המשלב התפעמות נפש, התרגשות, התעלות. לכן, טבעי מאוד לרצות לקחת את הרגע הזה גבוה לשחקים לא רק בדמיון אלא גם באופן מעשי ממש.

 

הצעת נישואין בשחקים הכחולים יכולה להתבצע:

1. בטיסה פרטית – ישנן חברות שמציעות השכרה של מטוס קל או מסוק, שלוקחים את הזוג אל על, לחוויה מפעימה במיוחד. אפשר בהחלט לשלב תוך כדי הטיסה פינוקים שונים, הרמת כוסית, צילומים יוצאי דופן.

2. בכדור פורח – דרך רומנטית לא פחות, עם נופך קלאסי ניתן למצוא בטיסה בכדור פורח, בשניים. הצעת נישואין תוך כדי תנועה, בין עננים ומעל לנוף החולף מעדנות מלמטה משאירה זיכרונות יפים ומיוחדים

3. חובבי ההרפתקאות והאקשן יכולים לשלב את ההצעה המיוחלת גם עם צניחה חופשית, סנפלינג (גלישת צוקים), העפלה על פסגת הר גבוה ועוד.

 

על פני הים והגלים

מי שגובה רב ועננים פחות מדברים אליו, יוכל למצוא עניין בהצעה רומנטית בלב הים. מכיוון שהים אהוב כמעט על כולם והוא מספק אווירה רומנטית שאין כמוה, זהו שילוב מתבקש במיוחד. בין היתר ניתן:

1. לבקש את ידה של בת הזוג תוך כדי שיט ביאכטה שנשכרה לצורך כך באופן מיוחד.

2. להציע נישואין בשיט רומנטי בן כמה ימים בין ארצות הים התיכון.

3. להציע נישואין במסגרת שיט עם טיול בחו"ל או בהפלגה ליעדים מרוחקים.

 

חופשה רומנטית, הצעה רומנטית 

רבים מעוניינים לשלב את ההצעה החשובה עם חוויה רומנטית בארץ או בחו"ל. כאן, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות ונציג כמה דוגמאות:

  1. בחירה ביעד רומנטי קלאסי – תפאורה כגון מגדל פיזה האיטלקי או מגדל אייפל הצרפתי מהווים תפאורה רומנטית מושלמת. כך גם התעלות של וונציה ויש כמובן גם מקומות אחרים לא פחות טובים.

  2. לחובבי הטרקים – גם טיולים בשניים עם תרמיל על הגב במזרח, למשל, יכולים להתאים מאוד, אם בוחרים ברגע הנכון.

  3. אפשר כמובן לבחור גם בחופשה רומנטית בארץ, על חוף הכינרת, בחרמון אל דווקא בנגב. אפשר למלא צימר בבלונים או בוורדים, לשלב בילוי בספא יוקרתי ועוד.

 

הצעה עם גורמה

אפשרות אחרונה שנציג לצורך הצעת נישואין מפתיעה לוקחת אותנו לחוויית גורמה בשניים. אפשר בהחלט לבחור מסעדה מפוארת מאוד, אך אפשר להשקיע לא מפחות מכך ביצירת תפאורה מתאימה גם במקום שהוא לא שיא הפאר, אך יש בו ייחוד (מסעדה גלילית, למשל). כמובן שאפשר להפתיע ולהחביא את הטבעת בין מנות האוכל ואף להזמין נגן עם כינור להשלמת האווירה.

המאמר נכתב בשיתוף עם גרינפילד – מקום לחתונות מיוחדות

 

עמודה

חיפוש תכשיט

תכשיטים של לקוחות

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
טבעת אירוסין

דיימונד ספינקס מומחים לטבעות אירוסין ויהלומים. בבעלות סקפה משה החברה, חבר בורסת היהלומים
 03-6130046 אנחנו ממוקמים בתוך בורסת היהלומים - מגדל מכבי
כל הזכויות שמורות